Veriaca rodinka

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Veriaca rodinka

Odoslaťod Neytiri »

ahojte zienky, ani som nevedela ze ste mi tolke reagovali, vobec mi nechodili upozornenia o novych prispevkoch v tejto teme.. nakoniec to dopadlo tak, ze sme za krstnych sli..
velmi sa mi nepacil pristup farara, nejak si na tom nedal zalezat.. ako som uz pisala, hovoril, ze na pripravu maju prist len rodicia a co sa tyka formalit, ci mozeme ist za krstnych tak vobec nic nezistoval, kludne by som mohla byt aj ateistka, ci moslimka.. takze bolo to vsetko na nas, ci tam pojdeme, ci si zistime ci mozeme ist a tak..
kazdopadne veriaca som, birmovku sice nemam a aj ked sa vam mozno nebude pacit moj nazor, tak si myslim, ze v tomto pripade birmovka ako "vstupenka" na krstenie ani nie je potrebna (kedysi tiez krstitelia nemali birmovku.., ci sa mylim?) a mozno som viac veriaca ako niektori, co birmovku maju..
Neytiri
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slnecnica2 »

:skuli: waw, to už prešlo toľko času od mojej poslednej návštevy :?: Všetky vás veeľmi pozdravujem a prajem požehnaný a radostný dníček.
:boat: Je čas dovoleniek a prázdnin, tak dúfam, že užívate v zdraví. Aj ja užívam, síce trošku pracovne, bo keď kúpiš starý dom, ta sa nikdy nezastavíš, ale každým dňom to tu vyzerá lepšie. Aj sme akosi osameli, decká sú po brigádach, v tábore a tak...
slnecnica2
expert

Odoslaťod slnecnica2 »

:clap: Prajem vám v tomto už zabehnutom roku všetko najlepšie. Hlavne nech vás Pán požehnáva svojimi milosťami, láskou, zdravím, šťastím, vnútorným pokojom.

:sleepy: Akosi to tu spinká.
slnecnica2
expert

Odoslaťod Ludmilka 38 »

Ja som tu nebola veeeeľmi dlho, ale ako vidím ani vy :yes: Ako sa máte?
Prajem požehnanú nedeľu :angel:
Ludmilka 38
expert

Odoslaťod elente »

ahoj dievcata,

som v tejto teme uplne nova, nasla som ju nahodou - aj ked, nahody neexistuju :D - sme mlada rodina s dvoma krasnymi slecnami - 3 rocna Emka a 5 mesacna Kristinka, byvame v Prahe, aj ked sme obaja Slovaci...obe dievcata su pokrstene tu v Prahe, nastastie sme tu nasli farnost, kde su rodiny s detmi velmi podporovane - detske omse, materske centrum, vyucba nabozenstva pre deti, stretka pre rodiny a podobne...

so starsou sa snazime modlit- aj ked to nezvladame kazdy vecer - vie sa pomodlit Zdravas Maria, Anjelicku a Slava Bohu a este kratku modlitbicku za nieco resp. za niekoho, chodi s nami do kostola prakticky od malicka, vie, ze tam ideme preto, lebo sa chceme stretnut s Jeziskom a podakovat sa mu...a sem tam jej pustam pesnicky od Canakyho a Podhradskej a s k tomu sa viaze aj nedavny zazitok, o ktory sa chcem s vami podelit :

myslela som si, ze Emka tie krestanske pesnicky pre deti ani moc nevnima, doma si ich nespieva, netancuje na ne, proste, len ich pocuvame a ona sa popri tom hra...ale nedavno sme boli v obchode a Ema so zdvihnutymi rukami smerom k nebu zanotila - Jezis ma miluje, Jezis ma miluje...som sa normalne rozosmiala, taka bola zlata...az na to, ze mi tym pripomenula tu partiu mladych ludi z Hare Krisna, co sa tulaju ulicami Bratislavy...cele mi to prislo take smiesno mile...a minule v restike spustila Toto je den, ktory dal nam Pan... :D

tak vas moc pozdravujeme
elente
expert

Odoslaťod marlene »

elente,
vitaj :wink:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Ludmilka 38 »

Prajem vám pekné požehnané prázdniny :)b veľa trpezlivosti aj sebe :angel:
Ludmilka 38
expert

Odoslaťod slniecko »

jerguska píše:AHojte, pozeram,ze je aj uzavreta skupina s nazvom Deti a viera,ako sa môžem pripojit k diskutujucim?

Staci napisat niektorej z moderatoriek, tie sa dohodnu a vpustia :D .
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.