Veriaca rodinka

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Veriaca rodinka

Odoslaťod slnecnica2 »

:wink: Ahoj Ajulka. Vitaj. Miesta je tu koľko chceš, len s príspevkami je to o stojacich vodách.
Ale možno sa to tu znovu naštartuje.

:roll: Tak. A máme po prázdninách. No ale čo už, tak hor sa na učenie a každodenné ranné naháňačky. To aj u vás sú také strašne bláznivé rána?

Prajem nám všetkým požehnaný a krásny dníček a supervykročenie do nového školského roka. :lol: :wink:
slnecnica2
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slnecnica2 »

:lol: Krásne ránko a požehnaný dníček. :lol:

Tak jeseň je tu aj keď kalendár to ešte neukazuje. Rána sú u nás už riadne chladné.
Školu sme už rozbehli. Celkom fajn sme naskočili.

:?: Ľudmilka ako sa máte?
slnecnica2
expert

Odoslaťod haslerka »

ahojte ;)
vitam nove tvare ;) tak ako sa mate?
zuzka ako dopadli krstiny?

ajulka a vy ako?

ja som tu nebola dobre davno a teraz pozeram ako puk, ze ake zmeny :wink:
haslerka
expert

Odoslaťod ajulka »

Ahojte, my sa mame celkom dobre, uplne sme zapadli do toho kolotoca, robota, skolka skola kruzky, ze ani nestiham byt tehotna, keby mi stale nebolo zle a nevracala by som, ani by som asi nevedela :wink:
deti maju obdobie, ze sa stale provokuju, je to unavujuce, ved to poznate. pekny dnik vsetkym :D
ajulka
expert

Odoslaťod ajulka »

Inak k tym krstinam, ked sme krstili prveho syna, tak boli len krstni rodicia na nauke :!: tak neviem teda, ze ako to vlastne je, ak niekto viete budem rada, caute :D
ajulka
expert

Odoslaťod slnecnica2 »

Ahojte.

Ajulka, myslím, že s tými náukami je to tak, ako si to ktorý kňaz zariadi. U nás to bolo takmer pri každom dieťati inak. A to sme krstili požehnane, okrem tých našich sme krstní piatim ratoliestkam. No a niekedy sme museli ísť ako rodičia, potom ako krstní rodičia, potom sme nemuseli ísť, že však už to máme za sebou x krát, no a pri poslednom sme zase museli ísť lebo... čo ja viem čo. Ale nakoniec sme boli celkom radi, lebo sme sa naozaj dozvedeli veľa vecí a dobre sme si s kňazom podebatili o krste a jeho zmysle, o úmysle a tak.

Inak veľmi sa teším, že vonku je tak krásne. Zajtra sa chystáme na Spišský hrad a na Dreveník. Vybrali sme sa minulý týždeň no Pán mal s nami iný plán a tak sme skončili na odpustovej slávnosti na Sivej Brade. No a poobede, keď sme chceli ísť na hrad, tak sa spustila taká búrka, že z toho nič nebolo. :cry:
Tak dúfam, že zajtra nám to vyjde.

Máme za sebou prvé behačky okolo stužkových. Tohoto roku nás čakajú dve. Šla som kúpiť Gabike sandále, chcela strieborné a videla som krásne, no nakoniec sme kúpili lodičky pre mňa. Tak už mám náušnice a náhrdelník a lodičky. Možno dopasujem aj šaty :D

ĽUDMILKA KDE SI? A čo vy ostatné? Ako sa máte?
slnecnica2
expert

Odoslaťod Ludka »

Ahojte,

tu sme tu sme, len sa mi to niekde stratilo, kedze je to nove forum. Boli sme na dovolenke, vsak vies. Karolinka si tam rozbila bradu a mala dva stehy, posledny den ju pichla vcela do prsta na nohe, a aby to nebolo vsetko este pozvracala auto co sme mali pozicane na Krete. Ale inac super sme si oddychli. Tanicka bola skvela aj v lietadle aj na dovolenke...
Zuzka, viem ze neskoro, ale co ja viem krstni rodiacia musia mat vsetky sviatosti.
Ludka

:)

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Ludmilka 38 »

Ahojte, už som tu veľmi dlho nebola ale doma je kolotoč ešte sme nedorobili prestavbu ale už nám nezateká strecha je urobená aj baby majú izby hotové a chalani si počkajú možno do vianoc.S Ažbetkou máme problémy musela miesto škôlky nastúpiť do očného sanatoria a nechce tam chodiť tak každý večer plačeme a ráno tiež. :cry: Prosím vás o madlidby za trpezlivosť každé ráno ich musím zobudiť,a odviezť a Martinko už tiež protestuje,že chce spinkať ešte dobre,že Milanko nevie hovoriť.Milanko je veľmi dobrý už my spinká celú noc,tak sa aspoň vyspím aj pekne priberá zajtra má 11 týždňov a váži 6800g. :lol:
Ludmilka 38
expert

Odoslaťod slnecnica2 »

Ahoj Ľudmilka. Som rada, že si sa ozvala, tak teda z Milanka je riadny Valibuk. :( Alžbetky mi je ľúto, budeme na ňu myslieť.

:idea: Hm, Ľudka, tak to je niekomu hej, keď si tak chodí po dovolenkách. :wink: Ale prajem vám to, len si užite.
slnecnica2
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.