knihy

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: knihy

Odoslaťod pepsina »

ja som pochopila :wink: čriepky ma zda sa mi vasilka,ale ten zvysok sedí :wink: len co sa vrati,uz ju tu mam aj s knihami :lol: opytam sa :wink:
no a Dosto,Gogol....mám zmáknute vsetko,ešte aj Idiota :lol: :lol:
ja som pozerala teraz Martinus mna nezaujalo nič ..nejak romanticke čítaničko mna nebere..rozmyslala som o Bono o Bonovy..ale tá cena ma odradila :? to uz by bolo cez rozpočet na knihy až,až :?
pepsina
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

pepsina píše:Zuzi ty si tušim schudla :wink:
mas tolko energie dnes :wink:
nestiham behať po strankach,Maruš Zuzi je taky spidermann :wink: psssst :lol:

Vy svetlušky, takto ma tu ohovárate :shock: som to tu zabalila, že nič nazáživné...a teraz kuknem a aha...no Maruša zradila si ma to ti vrátim, pomsta bude sladká...každý večer sa pomodlím aby ti bocian ešte 4 krát pristál na okno :lol:

Pepsi, držať krok so mnou niekedy ani muž nestíha :lol: jaj ale to dám do rubriky vedľa :lol:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod marlene »

Anonymous píše:
marlene píše:
Anonymous píše:Frybovu milujem, myslim, ze som od nej precitala vsetko okrem Robina (psi mi nic nehovoria). Ale tie "criepky", to mi tiez nic nevravi, nie je to nejaka zbierka, ci vyber?
Marlene, skus si precitat Otcem i matkou proti sve vuli .
Sa popukas :) Ja som mala chut stale vykrikovat "presne, presne, to poznam" Ten jej postreh... :D

od frybovej som precitala vsetko,okrem tejto ktoru zhanam.len sa mi zda ze miesto criepky by tam malo byt snahy(?) lasky a nenavisti,to prve slovo neviem ,ale je tam lasky a nenavisti.urcite.a tu zhanam.je to tiez roman s nejakou zapletkou.inak robin je dobry,nasmiala som sa az mi slzy tiekli.ak mas frybovu rada,tak si precitaj aj robina a potom robin a jeho rodina.
inak ,baby co mate prehlad(lebo moj sa kamsi stratil)co teraz dobreho vyslo ???

Vola sa to Hrozy lasky a nenavisti. Viem to celkom presne - mam ju doma. Dobra kniha, velmi realna az drsna. Ale taka je aj dnesna realita...

a nepredas????alebo nepozicias? ja by som pozicala nejaku inu co mam :wink:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod sasenka »

---k:
Naposledy upravil sasenka dňa , celkovo upravené 1 krát.
sasenka
začiatočník

Odoslaťod sasenka »

---
Naposledy upravil sasenka dňa , celkovo upravené 1 krát.
sasenka
začiatočník

Odoslaťod marlene »

sasenka,mne sa zda ze ju mam este u rodicov . a kopec inych detskych knih,este po mne-bohuzial moje deti po slovensky nevedia :( inak odporucam pre deti-z orieska kralovnej mab-su tam prerozpravane shakespearove poviedky pre deti.ja ju opatrujem ako oko v hlave.
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod Maruška »

ZuzanaNZ píše:
pepsina píše:Zuzi ty si tušim schudla :wink:
mas tolko energie dnes :wink:
nestiham behať po strankach,Maruš Zuzi je taky spidermann :wink: psssst :lol:

Vy svetlušky, takto ma tu ohovárate :shock: som to tu zabalila, že nič nazáživné...a teraz kuknem a aha...no Maruša zradila si ma to ti vrátim, pomsta bude sladká...každý večer sa pomodlím aby ti bocian ešte 4 krát pristál na okno :lol:

Pepsi, držať krok so mnou niekedy ani muž nestíha :lol: jaj ale to dám do rubriky vedľa :lol:

ZUZI, na oknách máme poistky, takže žiaden vták nehrozí. :wink: A ak plánuješ sladkú pomstu -mňam, ja sladké ľúbim :lol: :lol: .
Maruška
expert

Odoslaťod Maruška »

Anonymous píše:Maruska a si si ista, ze ziaden vtak nehrozi? Ved Zuzana nenapisala, ze bude z vonkajsej strany okna :D

Toho doma sa nebojím, mám to pod kontrolou /teda aspoň dúfam/ :wink: :lol:
Maruška
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.