knihy

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: knihy

Odoslaťod justina »

to som bola ja
justina
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pepsina »

:lol: no jo,
Maruš celkom trefnééé :wink: v novom dome budem mať určite police s knihami :lol: :lol: len kto mi ich spraví :roll: ja náročna :roll: no necham sa prekvapiť :lol:
jáááj no mna s drahym dal aj čiIčIKOV dokopy :wink: tak to nebude snad len o zbere :lol: :lol:
knihu do zberu,to je iny hriech :evil: hambi sa :!: :lol: :lol: :lol: ty hriešnica :lol: že knihu do zberu :roll:
:roll:
u mna je v prvej desiatke určite aj Balzac,moj milášik hlavne Otec Goriot,tak aktualne ,žial :? hmmm.....
Saganku dlho zhanam,Trubaduri je fantastikuš z tych troch co som od nej mala moznosť čitať..jemino ja ani spať nebudem,keby sa dali odkupiť tie knihy..mne vyskočili kukuče hned,že osem..cink :shock: 8) :lol:
ja sa tu trasem uz na poštu,hrrrr rychlo ,grigora ,grigora :lol:
pepsina
expert

Odoslaťod Maruška »

pepsina píše::lol: no jo,
Maruš celkom trefnééé :wink: v novom dome budem mať určite police s knihami :lol: :lol: len kto mi ich spraví :roll: ja náročna :roll: no necham sa prekvapiť :lol:
jáááj no mna s drahym dal aj čiIčIKOV dokopy :wink: tak to nebude snad len o zbere :lol: :lol:
knihu do zberu,to je iny hriech :evil: hambi sa :!: :lol: :lol: :lol: ty hriešnica :lol: že knihu do zberu :roll:
u mna je v prvej desiatke určite aj Balzac,moj milášik hlavne Otec Goriot,tak aktualne ,žial :? hmmm.....
Saganku dlho zhanam,Trubaduri je fantastikuš z tych troch co som od nej mala moznosť čitať..jemino ja ani spať nebudem,keby sa dali odkupiť tie knihy..mne vyskočili kukuče hned,že osem..cink :shock: 8) :lol:

No s tým Otcom Goriotom si si ma naklonila. Takže kámošky, dobre?
Maruška
expert

Odoslaťod pepsina »

:lol: :lol: vitaj v klube :lol:
a kde si nechala Zuzi..ahááá ona je vonku,škrabka na dvere,nevie prečitať že otvorené.... :lol: :lol: :lol:
pepsina
expert

Odoslaťod pepsina »

inak a co filmy..trebars pre nečitajucu Zuzi :lol: :lol: že zber :roll: :lol:
videli ste prelet nad kukučim hnízdom...?hmmm?
pepsina
expert

Odoslaťod Maruška »

Maruška píše:
ZuzanaNZ píše:
Maruška píše:Ale kdeže zber papiera. Má jednoducho foľný flek na polici a podľa metra to 10 kníh zapláta :wink:

Maruša, začína to byť vážna diskusia, čitateľský krúžok...mali by sme sa zdekovať, lebo s našimi čítaniami časákov pri veľkej potrebe tu neuspejeme :lol: :lol: :lol:

Zuzi balíme a padáme. Bojím, bojím... :wink: :lol:

Zuza sa zbalila a zmizla do témy, kde sa preberá sex :wink:
Maruška
expert

Odoslaťod Maruška »

pepsina píše::lol: :lol: vitaj v klube :lol:
a kde si nechala Zuzi..ahááá ona je vonku,škrabka na dvere,nevie prečitať že otvorené.... :lol: :lol: :lol:

Vďaka za privítanie, konečne som dakde, kde nieje Zuza :wink: :wink: , ale ona sa určite dovalí :wink:
Maruška
expert

Odoslaťod pepsina »

Zuzi ty si tušim schudla :wink:
mas tolko energie dnes :wink:
nestiham behať po strankach,Maruš Zuzi je taky spidermann :wink: psssst :lol:
pepsina
expert

Odoslaťod marlene »

pepsina píše::lol: no jo,

no pepsina,ty sa nezdas!!!! :wink: balzaca som citala aj ja ,vlastne celu rodicovsku kniznicu ked som uz nemala co,cize z nudze som sa preluskla balzacom,stendhalom,tolstym.... :oops: a potom ma to chytilo a nepustilo :lol:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod marlene »

Anonymous píše:Frybovu milujem, myslim, ze som od nej precitala vsetko okrem Robina (psi mi nic nehovoria). Ale tie "criepky", to mi tiez nic nevravi, nie je to nejaka zbierka, ci vyber?
Marlene, skus si precitat Otcem i matkou proti sve vuli .
Sa popukas :) Ja som mala chut stale vykrikovat "presne, presne, to poznam" Ten jej postreh... :D

od frybovej som precitala vsetko,okrem tejto ktoru zhanam.len sa mi zda ze miesto criepky by tam malo byt snahy(?) lasky a nenavisti,to prve slovo neviem ,ale je tam lasky a nenavisti.urcite.a tu zhanam.je to tiez roman s nejakou zapletkou.inak robin je dobry,nasmiala som sa az mi slzy tiekli.ak mas frybovu rada,tak si precitaj aj robina a potom robin a jeho rodina.
inak ,baby co mate prehlad(lebo moj sa kamsi stratil)co teraz dobreho vyslo ???
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.