knihy

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: knihy

Odoslaťod Maruška »

:[/quote]
Kto by to bol povedal na tú našu Pepsinu, že aj čítať vie a bere to tak vážne :lol:[/quote]

No aj ja som svojho času rada čítala. Teraz si prečítam tak akurát jedálny lístok v škole a škôlke a výpis z banky. :wink: :wink:
A Pepsina? Neviem, neviem či si z nás len nechcela vystreliť a teraz sa vyškiera.
Maruška
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pepsina »

:lol: nooo viem čítať :lol: kto by to bol povedal :lol: dnes idem na poštu pre balik s desiatimi knihami... :lol:
pepsina
expert

Odoslaťod marlene »

saganovu mam,ale tiez nepredam. ale zhanam uz dlho od frybovej criepky lasky a nenavisti a nemozem zohnat.nemate nahodou niekto na predaj?
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod pepsina »

ano moja buduca švagrina ma ,viem to lebo mi to sem pred dvoma tyzdnami dotepšila :lol: jemino ta ma vsetko aj od Vasilkovej :roll: stepuje pred knihkupectvom ked vyda niečo nove :lol: :lol: ked sa vrati z tyzdnovky opytam sa ci aj preda :wink: čriepky.. :wink:
pepsina
expert

Odoslaťod LIBERTAS »

[quote="pepsina"]:lol: nooo viem čítať :lol: kto by to bol povedal :lol: dnes idem na poštu pre balik s desiatimi knihami... :lol:[/quote

Jaj tááák robíš zber papiera, no v kancli mám nejaké zväzky...ale nosím to dcére do jasiel, takže sorry :lol:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Maruška »

Ale kdeže zber papiera. Má jednoducho foľný flek na polici a podľa metra to 10 kníh zapláta :wink:
Maruška
expert

Odoslaťod marlene »

no pepsina, ta frybova je ale super,teda tie starsie.napr.taka "z neznamych düvodu".tu som precitala uz hadam 10 raz .inak tu raz bola tema o knihach,skoda ze zapadla prachom,aj ked teraz mozem prispievat tak akurat v rovine teoretickej.ale keby predala ,to by bolo super.a ak nie aspon pozicat. :D
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

Maruška píše:Ale kdeže zber papiera. Má jednoducho foľný flek na polici a podľa metra to 10 kníh zapláta :wink:

Maruša, začína to byť vážna diskusia, čitateľský krúžok...mali by sme sa zdekovať, lebo s našimi čítaniami časákov pri veľkej potrebe tu neuspejeme :lol: :lol: :lol:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Maruška »

ZuzanaNZ píše:
Maruška píše:Ale kdeže zber papiera. Má jednoducho foľný flek na polici a podľa metra to 10 kníh zapláta :wink:

Maruša, začína to byť vážna diskusia, čitateľský krúžok...mali by sme sa zdekovať, lebo s našimi čítaniami časákov pri veľkej potrebe tu neuspejeme :lol: :lol: :lol:

Zuzi balíme a padáme. Bojím, bojím... :wink: :lol:
Maruška
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.