JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

Odoslaťod dharma »

Ahojte 'kolegyne' :lol: ,
ja som sem opat po dlllllhej dobe nakukla, bolo mi predsa len blbe sa montovat do kocikovych zalezitosti, ked kociky mi prachom zapadli.
Ale teraz hadam sa postasti a pokocikujem si opat znova :wink: ....len som v soku, po dlhom case jak som kocikove zalezitosti nesledovala, co to zn. jane ma za kociky?????? :rol8: ....ved to uz skoro jak ABC design :rol8: :rol8: :rol8:
A kolko je ich roznych druhov....no mam velmi velke medzery. Nemate niektora z vas najnovsi Jane kocik, ake ma muchy????
dharma
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod denisočka »

čavelo,gratulujem. mne sa nove Jane nepačia,otrasne su ,akurat som si všimla že su asi preklapacie tie nomady? už to ani nesledujem . a energy mi nazatial padol,počkáme do jary či kupime poriadne nosítko alebo energy / energy by vyšlo lacnejšie ako beco :mrgreen:
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Mood: Cool
Obrázky: 0

Odoslaťod marly »

hah, caute caute, kukam, ze maniacka tema stale existuje, aj ked kociky sa menia :lol:
gratulujem vsetkym skalnym maniackam k novym prirastkom (a aj kocikom) a aj k buducim prirastkom (denisocka, dharma).
no ja uz kociky neriesim, aj ked s čikou sme si navzajom vymenili energy a rocketa, ale pouziva sa len na dlhe pesie tury ako back up.

dufam, ze sa mate vsetky dobre!
marly

pu pu pi dup

expert

Odoslaťod denisočka »

ahoj,tiež už kočik neriešim, Nomad vyšurovany tak zatial Energy neriešim tiež,aj ked som ho už mohla mať,kým bol lepší krz libry :sleep:
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Odoslaťod ewinka »

Ahojte žienky,
potrebujem poradiť...doteraz som používala kočík Jané Nomad, úžasný je, som s ním skutočne spokojná...pri druhom bábu by som chcela vyskúšať Casualplay S4...vlastne mi stačí len športová verzia. Len sa obávam, aby som potom neľutovala, keď predám Nomadik. S4 sa mi veľmi pozdávala už pri prvom dieťatku, no dala som prednosť Nomadu. Máte niekto skúsenosť s oboma kočíkmi? Menili by ste, či???
Ďakujem za každú odpoveď:)
ewinka

Odoslaťod denisočka »

ewinka píše:Ahojte žienky,
potrebujem poradiť...doteraz som používala kočík Jané Nomad, úžasný je, som s ním skutočne spokojná...pri druhom bábu by som chcela vyskúšať Casualplay S4...vlastne mi stačí len športová verzia. Len sa obávam, aby som potom neľutovala, keď predám Nomadik. S4 sa mi veľmi pozdávala už pri prvom dieťatku, no dala som prednosť Nomadu. Máte niekto skúsenosť s oboma kočíkmi? Menili by ste, či???
Ďakujem za každú odpoveď:)

ja by som menila,aj by som vymenial nomada za S4,ale je mi vysoko ručka :skuli:

takže mi fungujeme takto,zas s nomadom
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Odoslaťod denisočka »

g
Naposledy upravil denisočka dňa , celkovo upravené 1 krát.
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Odoslaťod ewinka »

Ahoj Denisočka,
vďaka za odpoveď :wink: veď ja mám tiež len nejakých 160cm...takže to bolo prvé, čo som merala:) keď dám rukoväť na Nomadovi na najvyššiu polohu, tiež má plus mínus 104cm (ako S4)...ale je pravda, že ja ju používam na strednej polohe (hoci manželík zas len na najvyššej, takže jemu by to vyhovovalo:))
nuž nuž...
a vidím, že takto ti aspoň s Nomadom pomôže aj malý Šimik :D 8)b
ewinka

Odoslaťod denisočka »

ja mam ručku uplne dole a ked som soferovala kamoškyn S4 tak mi to šlo uplne naprd a to mam 158 :mrgreen: ,a tak som ho chcela ku druhemu . takže mozno by som si zvykla,ale manevrovanie s nomadom je uplne super oproti S4
denisočka

dajak bulo,dajak budze

expert

Odoslaťod ewinka »

ach...takže manévrovanie oproti Nomadu nič moc, vraviš :( chcelo by to niekde vyskúšať...musím pokukať po obchodoch...
ewinka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.