JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

Odoslaťod dharma »

je naozaj taký úžasný ako sa mi zdal v obchode? (až na tú cenu.... :roll: )
Naposledy upravil dharma dňa , celkovo upravené 2 krát.
dharma
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Marcela »

Naposledy upravil Marcela dňa , celkovo upravené 1 krát.
Marcela
expert

Odoslaťod dharma »

Ďakujem baby za odpoveď. Dosť som si zamilovala ten kočík a vyzerá dobre nielen na fotkách ale aj v reale , len som potrebovala mať istotu či to bude dobrá investícia...
Ja by som mala záujem o tú Nomad zostavu, je s autosedačkou a aj vaničkou, ktorá sa dá využiť ako autovanička...neviem si to vôbec predstaviť, či je to vôbec bezpečné...
My čakáme prírastok na jar , tak hádam využijem dostatočne vaničku, ale kam inam by som krpatého dala... :lol:
dharma
expert

Odoslaťod elli »

dharma, ja mam jane slalom, a ten kocik je genialny. myslim, ze nomad bude tiez super. ale rada by som ti poradila, aby ste tu vanicku nekupovali. nedavno to bol link na nejaku nemecku stranku, ktora testovala bezpecnost autosedaciek a tato bola velllllllllmi zla. radsej obetujte viac penazi a kupte vanicku aj sedacku. je to ovela pohodlnejsie a najma super bezpecne.
elli
začiatočník

Odoslaťod dharma »

ahoj elli,
neviem ako si to myslela s tou vaničkou a autosedačkou. Myslela si konkrétne od nich ? Lebo ja budem mať utosedačku a aj vaničku v cene , je to taká celá zostava. Naklikneš si len to , čo práve potrebuješ a páči sa mi tá univerzálnosť. Myslíš, že tá vanička a aj autosedačka nebudú bezpečne? Ja som si totižto už dávnejšie kúpila autosedačku 0-18 , ale nevedela som si predstaviť, dať tam novorodenietko, tak mi táto vajíčková :lol: , prišla vhod...
dharma
expert

Odoslaťod elli »

ahoj dharma,
predpokladam, ze ho chces kupovat cez babyland, alebo nejakeho ich odoberatela.
exituje totizto zostava JANE NOMAD MATRIX - http://www.babyland.sk/babyland.html ale aj JANE NOMAD FORMULA REBEL http://www.babyland.sk/babyland.html. Ked som to pozerala, tak ta ponuka je tusim rovnaka. Problem je v tom, ze ta vanicka, ktora sa moze pouzit aj ako autosedacka je vraj velmi malo bezpecna. takze je ju dobre pouzivat len ako vanicku. problem ale vidim v tom, ze je hrozne mala. podla mna tak max. do 3-4 mesiacov. existuje aj ina moznost a to je dokupit normalnu vanicku a osobitne skrupinku. ta normalna vanicka je dost priestranna, nasa nina ma 6 1/2 mesiaca a stale v nej je, aj ked je zima a je v overale a fusaku. myslim, ze zimu v pohode prezijeme. nuz a kupovali sme aj vajicko, da sa tiez nasadit na tu konstrukciu, urcite aj na nomad. to vajicko sa vola tusim rebel, preto si myslim, ze ta ponuka Jane NOMAD FORMULA REBEL obsahuje konstrukciu (na sportak), normalnu vanicku a vajicko. ta matrix obsahuje len asi konstrukciu (na sportak), a matrix vanicku. boze, pisem to ako hotentot. dufam, ze mi rozumies.

http://www.topnakup.cz/kat/kocarky/koca ... 6-a-luzko/
elli
začiatočník

Odoslaťod klare7 »

ahojte baby.my sme práve otestovali 1.krát náš nový Nomad a som naozaj nadmieru spokojná.Akurát sa mi nepozdáva tá sieťka Ja neviem či ju mám nejak záhadne namontovanú,ale podla návodu to sedí.Veď tam je strašne malý priestor na vkladanie vecí.Myslím na ten priestor medzi konštrukciou a tou sieťovinou.Napríklad PP majú tú sieťku takú,že sa dá takou páčkou akoby otvoriť a potom zas uzavrieť.Táto je napevno.????????????????????????????????????????????????????????
klare7

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.