JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: JANÉ a kočíkové maniačky a hlavne MAMIČKY

Odoslaťod Nunu »

ahojte
neviem ci tu este niekto urobi kuk, ale ak ano davam do plena otazocku:
ktory sportovy kocik je dost siroky aby mi tam vosla mala na zimu aj s fusakom a ste s nim maximalne spokojne?

ja som kupila Jane unlimit, ale ako ten kocik v Jane dodrbali ani nehovorim... Myslela som ze bude dost siroky ved aj Nomad aj Slalom su vydarene siroke, ale tento je uzucky, je sice dlhy, ale na zimu :no:

Vdaka za vase tipy, dufam, ze mi nebudete nukat len nomady a slalomy to ma az tak nelaka, ak by ano mam ho doma :yes:
Nunu

kompletna rodinka

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Malvinka »

Tak ked sa nikto neozyva, skúsim ti za seba dať nejaké tipy. Co tak Peg Perego GT3? Ten je fakt veliky, priestranný, kvalitný, taky tank v tom dobrom slova zmysle. Mne by sa nevošiel do výťahu a nie je otočný, to jediné by mi vadilo. Alebo Quinny Freestyle?
Ja budem mat aj na druhú zimu Slalom 09, ten posledný neotočný a teda o niečo priestrannejší ako už Reverse. Minulú zimu sme väčšinu odjazdili v hlbokom, ale marec už v športovom, lebo som predala vaničku, nieže by sa malá nezmestila. No a u nás v marci este riadne mrzlo aj snehu bolo dost, a zvládali sme to výborne. Urcite lepšie sme sli snehom ako nejaké kočíky s dvojkolieskami.
Malvinka

:)

expert

Odoslaťod Dádulka °°° »

Mám na predaj Jané Rocket tyrkysovo-ružový, mala som ho od Serafinky a behali sme s ním minulé leto.
Je v dobrom stave, pevný, o žiadnej závade neviem - ponúkam za 50 Eur.

JE PREDANÝ
Prílohy
jané-rocket.jpg
(44.21 KiB) Stiahnutá 3086 krát
Dádulka °°°

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.