Slobodne mamicky.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Slobodne mamicky.

Odoslaťod angua »

danielitko, podľa mňa je super, že sa ozval po pár dňoch. asi naozaj zistil, čo v Tebe mal a stojí o vzťah. ja by som tomu asi dala šancu, ale chce to veľa rozprávania a kompromisov. držím palčeky. :wink:

babuľky a dík za vaše postrehy. som silná a neozývam sa mu. ale keďže je to už týždeň, čo sme sa videli a komunikovali spolu. uzvatváram to, že si chlapec užil a stačilo mu. trošku mi však vadí, že to (asi) ukončil, tak ako ukončil. ja som zástanca jasných správ a pokiaľ nemám záujem, dám to jasne najavo, aby si ten druhý nerobil plané nádeje. a toto očakávam aj z druhej strany, ale skúsenosti mám, že chlapi sú v tomto hrozný. radšej budú hrať "mrtvého brouka", ako sa vymáčknuť. čo už. zabavili šme še a idem ďalej. :( 8)
angua
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Kalea »

ANQUA - chlapi sú zbabelci, naozaj budú radšej hrať toho mŕtveho chrobáka, než by ti na rovinu povedali, že im išlo len o to jedno. Alebo ho odhovorili rodičia :lol: :lol: :lol: ? Ak áno, nestál za to.

DANIELITKO - v Tvojom prípade sa asi odkloním od ostatných rád dievčat, si s Jurom len krátko (tuším 8 mesiacov) a stále si s ním niečo riešila, vždy boli nejaké problémy, vždy si vedela a písala, že to nie je ten správny človek, s ktorým by si si založila rodinu, že ste príliš odlišní, že máte odlišné predstavy o živote, atď., atď.
Samozrejme, že má aj dobré vlastnosti, ale ja si myslím, že pre teba je ďalšie pokračovanie vzťahu s ním len zbytočná strata času. Zbytočne zaberá po tvojom boku miesto, ktoré patrí niekomu inému. Lebo kým si s ním, pravdepodobne nestretneš toho, ktorý na teba kdesi čaká. A ak ho aj stretneš, neuvidíš ho. Takže ja by som to s Jurajom na tvojom mieste skončila. Ja mám pocit, že pre teba by to bolo lepšie, ty sa v tom vzťahu stále kvôli niečomu trápiš. Nie si s ním ešte dlho, nemáš s ním dieťa, nie je dôvod, aby si sa na neho viazala. Píšem to preto, lebo si sem písala, aby ti dievčatá napísali pravdu, čo si o tom myslia.
Pekný víkend!
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Siska »

existuje jedna stranka (teda urcite je takch viac, ja viem o tejto) kde sa da vytvorit diskusia a uzamknut to tak, aby tam nikto neprihlaseny nemohol citat nase prispevky...
mozno je to aj vhodnejsi sposob na komunikaciu o nasich problemoch....
v jednej takej diskusii uz som a viem, ze ej to skvele...
takze ak chcete, tak dajte vediet a mozme to spravit :wink:
predsalen su ludia, o ktorych enmamae dobru mienku a boli by sme rady, keby o nas nemohli nic vysmirovat :wink:
Siska
expert

Odoslaťod Kalea »

JANKA FM - pokračuj v stretávaní s tým chalanom. Veď sa nemusíte na seba hneď vrhať , pomaly ďalej zájdeš. Keď sa máte o čom rozprávať, to je ten základ. Ostatné príde.

A na tie problémy, ktoré tu riešite, by bola asi naozaj najlepšia uzamknutá diskusia. Predsa len sú to dosť vážne a intímne záležitosti.
Všetkým vám držím palce.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod angua »

ahojki,

JankaFM, ja tiež občas nespoznávam samu seba. odkedy som opustila exa dosť som sa zmenila. a už som sa vyrovnala s tým, že sa prestal ozývať. má smolu, lebo prišiel o super ženskú. :lol:
a ja som podobné veci v puberte nestihla. s exom som sa zoznámila, keď som mala 19 a predtým som mala tiež vážny vzťah, trošku kratší, ale nemala som priestor, chuť, ani čas skúšať rôznych chlapov. tak to asi dobieham teraz. :D
a s toho priateľstva sa ešte kľudne môže vyvinúť láska. možno aj silnejšia, ako keby to bolo od začiatku na príťažlivosti a chémii. :wink:

Siska, ja som za uzamknutú diskusii. viem, že občas ex chodil šmírovať na moje diskusie a nerada by som, ak by raz niečo proti mne s toho mohol použiť. a ako píšeš, nikdy nevieš, kto sa sem napichne. takže dvíham ruku za. :lol:
angua
expert

Odoslaťod Siska »

angua, ja ta chapem, ja som si tuto oneskorenu pubertu prezila cca 10 rokov dozadu a vychutnala som si kazdy okamih...len som mal to stastie, ze som nemala dieta, takze to boli ine flamy...xixixi....

pravdepodobne budete mat viacere zaujem o uzamknutu diskusiu, takze mi poslite ss a dohodneme sa...
ja momentalne na jednej takej stranke fungujem, zada sa mi, ze je fajn,a le ak mate niektora ine skusenosti, staci navrhnut...

papa
Siska
expert

Odoslaťod danielitko »

Siska- aj ja som za uzamknutú diskusiu :idea: , a dokonca si na nej môžme o.i. posielať aj tie " výstražné" nicky z Partnerov a pod. :wink: Takže- čakám na inštrukcie v ss :wink:

Anqua- to s tou oneskorenou pubertou je presne aj u mňa :!: Ja som od 17 r. s prestávkami chodila s exom, počas prestávok ešte 2 vzťahy, ale úplne vážne- Tí muži boli odo mňa starší. A potom zasa ex...a 11r manželstvo- tak cítim tiež poterbu dobiehať " zameškané" :wink: :oops: Asi aj preto zotrvávam vo vzťahu z hľadiska budúceho manž. a rodin. života- neperspektívnom-lebo nateraz je pre mňa ešte vždy dosť dôležité to ostatné :oops: 8) , čoho som si v " mladosti" neužila takmer vôbec.Samozrejme- AK BY takýto vzťah nakoniec splnil aj tú "serióznu podmienku"- to by som bola úplne najradšej, lebo viem dobre, že toto obdobie užívania si a 2. puberty u mňa pominie, a potom budem chcieť už veľmi, VEĽMI rodinku "se vším všudy..."Zatiaľ to však ešte nie je až také " urgentné" :lol:

Jani- už som na Teba myslela, ako sa máš...a btw. čo ten, o ktorom si raz písala, že Ťa fin. podporuje a tak?

Kalea- vďaka za rozumné a hlavne úprimné slová,viem, že máš pravdu, je mi to nad slnko jasné- rozumovo.No po veľkom premýšľaní to ešte neukončujem, aj keď si uvedomujem "perspektívu" tohto vzťahu...Ale ZATIAĽ to, čo mi dáva, je pre mňa ešte stále dostatočne dôležité, aj keď to beriem s ešte trochu väčšou rezervou, ako doteraz...užívať si, čo to dá- kým to je, lebo po 2. puberte sa bude treba na 90% obzrieť iným, celkom iným smerom. :wink: :idea:
danielitko
začiatočník

Odoslaťod angua »

čaute krásky,

tak som dnes mala stretko s právnikom. ex nástojil na tom, že ma vyplatí iba za podpis na zmluve, kde sa zaviažem, že už nič nebudem žiadať. trošku mi to vadí (ako keby ma nepoznal 10 rokov), ale keď to platí on (právnika), tak nech.
kamoška mi dohodila takého milého, sympatického právnika, tak som na neho dnes oči hádzala. ale malý mi to trochu kazil, veľa pozornosti si vyžadoval. :lol:
tak ma ten právnik ešte nakriakol, že by sme mali zoficiálniť aj zverenie malého a výživné. tak som ešte večer bola za exom a napodiv hneď súhlasil.
takže zmluvu o vysporiadaní platí ex (plnú taxu), dohodu o výživnom platím ja (vraj mám zľavu) a zastupovanie na súde mám zadara. ale že to bude iba proforma. tak som zvedavá, ale uverím tomu všetkému, že to išlo ľahko, až keď budem mať peniažky na účte a papier od súdu. 8)
angua
expert

Odoslaťod danielitko »

Anqua- skvelé :D ...mne by Tvoj ex nechcel platiť právnika?? :lol: 8) A to, že máš zastupovanie na súde zadarmo, to je proste úžas :shock: , muselo byť veľmi účinné to Tvoje hádzanie očkom... :wink:
Ja mám konečne právničku, ktorú som chcela od začiatku, tak za ňou mám ísť pozajtra ráno, a spíšeme to odvolanie, a preberieme šance... :? , nie je drahá, pomáhala mi aj pri rozvode ( a vyjadrila sa vtedy, že môj manžel je riadny haj.zel :wink: ), tak uvidím... :?
A najlepšie Juro mi sľúbil fin. pomoc s tou právničkou...tak aspoň tak... :idea:
danielitko
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.