Slobodne mamicky.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Slobodne mamicky.

Odoslaťod Lilien + Petka »

Cauko babenky,

Mata - vidim, ze pokusenie je silne...jedna fajn pani mi povedala, ze sa treba ROZHODNUT. To je niekedy to najtazsie.
Ja som sa definitivne ROZHODLA to cele skoncit 4. augusta - vtedy som napisala a podala navrh na rozvod a vnutorne som si povedala, ze NIKDY v zivote mu druhu sancu nedam, uz ich mal dost...
No a za dva mesiace som stretla niekoho, pre koho sa oplati zit :D

A co na to moj "manzel"?
Som ta najvacsia k.....a pod slnkom!
Je mi z toho smiesne - smutno.Preco si ti chlapi na nas robia narok? ON nas zradil, podvadzal, odisiel, ale JA ked konecne chcem tiez zacat zit, tak nemam pravo!

Zrazu uz ani o peniazoch to nebude to, co byvalo...on si asi myslel, ze tu budem zavreta a v celibate budem do smrti vychovavat nasu dceru...
Ja som nikoho nehladala a ani vo sne by ma nenapadlo, ze to tak rychlo pride...skratka prisiel...
Povedzte mi prosim, som zla, ked som devat mesiacov samoty vymenila za lasku?
Tej lasky sa mi nedostavalo dva roky...tolko to ON taha s tou svojou...
Lilien + Petka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Siska »

MArtinka - skutocne je dolezite rozhodnut sa a stat si za tym rozhodnutim...my ti mozeme povedat svoj nazor a podrzat ta, nech sa rozhodnes akokolvek, ale ty s tym budes zit po zvysok zivota :wink:

LELIEN - som rada za teba, ze sa ti to podarilo takto "skoro"
kasli na "zatialmanzela"
hovori z neho urazene ego :lol:

aj ten moj si to tak predstavoval, ved kam a skym by som isla, ked mam dieta, budem predsa sediet doma a on ked si zmysli tak ma k nam otvorene dvere...ale figu borovu :evil: aj ja mam pravo na zivot.... aj ty :P

kocky nebavte sa o takychto veciach s otcami svojich deti...oni vas potom budu len citovo vydierat...jedina komunikacia aka medzi vami ma byt je o vasom dietatku :twisted:
tak si ich udrzime od tela :wink:

inak je to smiesne, ale mne to dvihlo sebavedomie....moj zatilamanzel na mna ziarli a dokonca aj jeho milenka ziarli na mna :lol: :lol: :lol: :lol: no nie je to paradox :?: :?: :?:
Siska
expert

Kveti,

asi tu Tvoju odpoved poslem mojmu !manzelovi", lebo on mi citoval nejaky iny prieskum, ktory tvrdil, ze "normalne" je to po dvoch az troch rokoch... :shock:

No co uz...

Uz som urobila smitec aj za mailami a komunikaciu zuzujem na stretavanie sa s malou...bude to tak lepsie...velmi ma ponizoval a urazal, keby to cital moj priatel, asi by to zle dopadlo :twisted:
Lilien + Petka
začiatočník

aj mne sa nad nim rozum zastavuje :D
Lilien + Petka
začiatočník

Odoslaťod pepsina »

mysli na svoju bublinku :wink: ona je tvoj svet a pre ten krasny svet sa ti oplati bojovať a vydržať :wink:
pepsina
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.