Slobodne mamicky.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Slobodne mamicky.

Odoslaťod Bambi13 »

Tu uz nikto neprispieva???A kde ste?Ak niekto vie kam sa presunuli slobodne maminy nech napise.Alebo citala som o dakom diskusnom fore,to je co???
Bambi13

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod danielitko »

Bambi13 píše:Tu uz nikto neprispieva???A kde ste?Ak niekto vie kam sa presunuli slobodne maminy nech napise.Alebo citala som o dakom diskusnom fore,to je co???

Ale áno, presťahovali sme sa :wink: , sme tam už vyše roka, a je to na stránke www.šťastnéženy.cz, a diskusia savolá "Babetkové slobodné mamičky, tam napíš "Ruženke"-to je naša Siska, aby Ťa zaregistrovala, lebo diskusia je uzamknutá :wink: , pa pa, budeme určite radi, ak sa tam k nám niekto pridá
danielitko
začiatočník

Odoslaťod nea »

Danielitko, ahoj, ako sa mas? :D
Ked chces, napis mi do ss tvoj nick na facebooku, mozme tam pokecat :)
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod kravka »

jej danielitko, dik, ze si napisala, ja sa tam urcite siske ozvem - ona mi sem posielala ss ked ste odchadzali, ja som na to hned nereagovala a potom sa mi ss sama vymazala, resp. ju nahradili ine :bored: som zvedava ako sa vsetky mate!!
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod danielitko »

ahoj Lienka...len som sem náhodou tak nakukla zaspomínať so na staré časy, keď sme sem chodili, dobre, že som tu zašla. Viem ako sa cítiš, bez rodiny a pomoci sme viaceré, napr. aj ja, ale ja to mám o to ľahšie, že mám len 1 dieťa...Podľa mňa, kým si na MD, neostáva Ti iné, ako vydržať aj pri týchto otrasných prejavoch, čo Ti doma predvádza Tvoj partner...a uvidíš, možno sa to zlepší- aj to sa občas stáva, alebo-skončíte, tak ako mnohí...a Ty budeš mať prácu a nejako to zvládať s 2 deťmi. Ak Ťa to uteší, naozaj sme podobné situácie riešili mnohé...chcem Ti poradiť, ak by si chcela trvalejšie medzi nás- Slob. mamičky odtiaľ- prešli sme na inú stránku a tam máme uzavretú diskusiu, ktroá trvá už pomaly pár rôčkov. Je to lepšie ako tu, kde Ti vtrhne kde kto a začne Ti tu mudrovať a poúčať a odsudzovať a podobne- toto u nás nie je. U nás môžeš povedať VŠETKO, neodsudzujeme sa, ale sa podporujeme a snažíme jedna druhú pochopiť. Je ná 6, a a k by si teda chcela medzi nás, radi Ťa prijmeme, myslím, že ostatné kočky nebudú namietať. Takže sme na stránke www. stastnezeny.cz, a diskusia sa volá Citadela. Ja uzamknutá, takže klikni na zakladateľku Ruženku,oslov ju, môžem jej aj ja o tebe napísať a ona Ťa medzi nás určite vpustí. Prajem veľa síl :wink:
danielitko
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.