Usmevne vyroky, brepty, prihody....

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod Petrouchka »

Isla som s Petkom von a dost sme sa ponahlali, tak som ho vzala na ruky, ze ho kusok ponesiem.
Petko ma chytil okolo krku a vravi: "Pepe drzi maminu, aby nespadla!" :wink:
Petrouchka
expert
 
Príspevky: 1947

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod pipi »

Nasa Petka, ako sa tesi na babatko si vymyslela, ze pojde za babtkom do bruska.
Hovorim jej, ze je uz velka a do bruska sa uz nezmesti.
Ona na to.... Ze sa zmensi.

Alebo ako sa nahanala s mladsim bratom, vravi:
"Petka sa nahana s Kajinom a ked sa narodi babatko, tiez sa bude s nami nahanat."
:D
pipi
expert
 
Príspevky: 5209

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod Veronika+Alex »

Tak s babätkom v brusku a malou uz mam aj ja.
Minule liezla na stol pre hrozno (sa jej lenilo ist dokola) a ako tak liezla hore na stol potom spät na stolicku potlacila si brusko a s celkom vaznou tvarou sa na mna obratila, chytila si brucho a vravi mi: "mama babo kope". Ja som mala problem udrzat vaznu tvar.
A vcera sa jej konecne podarilo mat ruku na mojom bruchu ked babo kopkalo a ona mi taka prekvapena vravi VIDIS? Ale viac si tam uz ruku nechcela dat.
Veronika+Alex
expert
 
Príspevky: 1067

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod justina »

:-) zlate. Ja mam Milanka a ked mal nieco cez 2 roky, tak spieval : prsi, prsi, len sa leje, nezatvaraj Milan dvere....A dcerka, tiez nemala ani tri, ked rozosmiala celu zastavku, bolo okolo strvrtej, takze plno ludi a pri zastavke stal automat na kavu a malinovku.Maminka, co je to?Tak som jej to vysvetlila, a hovorim -vyskusame, ci to funguje.Vhodila som mincu,malinovka zacala tiect do poharika a mala zacala skakat, tlieskat rukami a kricat:Mama, mama, dokazala si to, si to dokazala!!!
justina
expert
 
Príspevky: 3659

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod lupka »

kavonka,celkom som sa zabavila na ainovi a Kabelovi
dnes sa vdaka dobremu napadu prvykrat smejem,pipi :D :D

pridavam,citali sme si o zvieratach a dcera si delenie zapamatala ako bezstavovce a zostavovce(akoze zo stavcami)my aj bicykliky pozname bezkoleckove(pridavne kolieska nemajuce) a skoleckove(kolieska pre deti majuce)
lupka
začiatočník
 
Príspevky: 377

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Usmevne vyroky, brepty, prihody....

Odoslaťod justina »

a este ma napadlo: Pozvali sme kamaratky na chatu a ked prisli, jedna sa pyta malej, ci vie, kde tu mame wc. A dcerka ukazala na koniec zahrady na polorozpadnutu kadibudku a hovori:Vidis, tam vzadu, ta drevena BUDOVA! A mam neter Marcelku, to je tiez cislo, vykakala sa do serblika, male h... a velke h... a taka nadsena hovori sestre:Aha!Marcelka a maminka...
justina
expert
 
Príspevky: 3659

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.