Mamičky - študentky

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Mamičky - študentky

Odoslaťod Verulka »

lulka, nam sa osvedcil jedine babyvak..satka je na mna prilis pracna :oops: , mali sme aj vselijake ine nosice, ale vak sa najviac osvedcil..este uvazujem, ze ak to neprejde, tak vyskusam manducu, ta sa mi paci :wink:
krasne fotos :D
Verulka

amazing Metallica x)

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Lulka »

Verulka, aj ja som pocula o Manduce. najprv by som chcela ten vak,uvidim,ako to moja chrbtica bude zvladat, lebo mame doma po malom aj Chicco klokanku, ale tu som mala asi 2x a manzel tiez,je ako nova a bola draha ako slak,ale vobec mi to nevyhovovalo-presne ako pises-prislo mi to dost prace kym som to na seba navliekla,tak som zvedava na babyvak,co to bude....
Lulka
expert

Odoslaťod Verulka »

lulka, ja ho pouzivam denne..aj dns idmee na taku turu, tak ho tam vezmem a je to..uz som v tom aj kojit naucila :lol:
Verulka

amazing Metallica x)

expert

Odoslaťod silviana »

Mamicky absolventky, srdecne blahozelam!!!
Prosim, poradte, ako ziskat volnu sobotu? Hlavne vy co mate dve a viac malych deticiek, ako ste to zorganizovali? Vdaka !
silviana

Odoslaťod Lulka »

ahojte chcem vam maminam studentkam oznamit,ze sa nam 19.8.2008 o 12,10 v Martine narodil nas Misko, 2490g, 47cm.
je teraz trochu problem s pridavanim fotiek, kedze na webe stale nemam svoj fotoalbum,tak sa mi zatial neda pridat, ale aspon takto vam posielam fotku nasho chrustika
http://forum.rodinka.sk/viewtopic.php?t ... start=3575

kedy vam zacina skola??? mne 16.9. nie som teda moc nadsena, mam pocit,ze si tu matersku tak nevychutnam,ale chcem zabojovat,nech to dokoncim a snad potom s tretim si matersku vychutnam len s tym pranim a varenim, pripadne nejakou len anglinou 1-2x za tyzden.
Lulka
expert

Odoslaťod Verulka »

lulka, gratulujeeeem!!!! misko je krasnucky a taky malicky...neboj vychutnas si aj pri skole..i ked ani to tretie babo nie je na zahodenie :lol:
Verulka

amazing Metallica x)

expert

Re: Mamičky - študentkyRe: Mamičky - študentky

Odoslaťod Lulka »

dakujem Verulka,
ano malicky,bola to chyba pupocnika-prilis tesne naliehal a bol kratsi ako je standard. moja Dr na prietokoch mohla vidiet ,ze malinky posledne tyzdne bol v brusku hladny :evil: tak mi aspon povedal lekar,co mi bol pri porode a aj placenta uz mala vela infarktov,takze uz moc nefungovala.no,hlavne ze clovek chodi po vsetkych moznych vysetreniach cele dni a aj tak je to na dve veci,ale hlavne ze sme zdravi a vsetko dopadlo ok. mne sa to inak moc nezdalo,ved cely mesiac pred porodom som nepribrala ani deko (celkovo 9kg) o to by ani tak neslo,ale viem,ze posl.mesiac babetko najviac nabera a ja som este kilo schudla, viem ze zena moze schudnut,ale to tak tesne pred porodom. no nic uz teraz,hlavne ze sme ok.
Verulka, ja sa mozno uz teraz tesim na to tretie :wink:
Prílohy
MISKO3.jpg
(28.07 KiB) Stiahnutá 2369 krát
s Marekom.jpg
(38.44 KiB) Stiahnutá 2372 krát
Lulka
expert

Odoslaťod Zuz ana »

.
Naposledy upravil Zuz ana dňa , celkovo upravené 1 krát.
Zuz ana

Tak sme sa dockali :)

expert

Odoslaťod Elina »

Zajtra zápis !!! Teším :D Dufam že nadšenie ma potom neprejde
Elina
začiatočník

Odoslaťod felicitas »

Ahojte, maniny - studentky a ex-studentky-absolventky! Robim si PhD a chcem sa k Vam pripojit. Mam tri deticky, najmladsie sa mi narodilo na jar a najstarsie ma 4 roky. V zasade riesim uz piaty rok dva zakladne problemy: 1. kde zobrat cas na pisanie 2. ako donutit hlavu aby fungovala tak ako pred prvym tehotenstvom ? :? Cim dlhsie som na MD tym si pripadam dementnejsia :oops:
felicitas

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.