Prvorodicky po tridsiatke.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod nata_lia »

Iwa píše:. Asi nie som normalna....

ale si normalna,ja uz sa tiez tesim ze pride ocko domov a zoberie Jurka von a ja si kludne vypijem kavu ,posedim na balkone a proste take nic nerobenie,ale asi ako hovori moja Mirka "snivajte s nami" nic s toho nebude,ako sa poznam tak budem pratat este aj po manzelovi :evil: jeho pohozky a veci :lol: tak ze bude este vacsi kolotoc ako pred tym :lol:
nata_lia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Iwa »

Ved to, Natalia! Niekedy mam pocit, ze najvacsim deckom je vlastny manzel :evil: Keby aspon cez vikend bolo pekne. Vyhnala by som ich aspon tu okolo domu si pobehat. Aj ked Domi najnovsie vymysla a chce sa nosit na rukach - ani v kociku byt, ani kracat po vlastnych, len sa nosit. A ked ideme na piesok, kde teda je ziaduce, aby bol na jednom mieste, tak zasadane BEHA vsade naokolo.
Natalia, ako casto Ti chodi manzelik domov? Neviem si to uz predstavit, zeby moj neprisiel vecer domov. Aj ked este pred 3 rokmi bol prec 2 tyzdne. Ale uz zmenil pracu a projekty v exotickych krajinach nehrozia :lol: Najdlhsie bol prec tusim 3 mesiace.
Decka spia, dostala som jedno cd od kamosky, tusim lepsie ako makovy odvar :lol:
Tak si idem dat tu kavicku v teplucku v kresle, lebo vonku prsi a je hnusne.
Iwa
expert

Odoslaťod nata_lia »

no ,moj milasik bol doma na vianoce,a teraz pride 20 maja,tak sa na nho tesim ze az :!:
a co mas za cd, :?:
u nas je zatial dobre pocasie,ale pisem zatial,lebo sa zatahuje a zrejme ze bude padat,tak von asi nepojdeme :twisted: dufam ze aspon mi pradlo poschne,teraz som bola na balkone a normalne som vytocena :twisted: niekto ss susedov,co byvaju vyssie,asi prasil koberec alebo neviem co mam vsade samu zem ,tak ze mozem na novo pozbierat pradlo a prat :twisted: normalne mi to dviha adrenalin
nata_lia
expert

Odoslaťod Iwa »

CD sa vola Happy Baby, taka relaxacna hudba, aj vtacky tam spievaju :)
NATALIA, tak to vie aj mna vytocit. Ja neviem, ci to tym ludom nedochadza, ze ked nieco vyprasia von z balkona alebo ho pozametaju a spinu sup von, ze to vsetko niekde nizsie dopadne...
Tu je pekne, asi pojdeme poobede na pieskovisko. Na zajtra organizujem tatina a jeho brata, aby zobrali chlapcov na autosalon, to ich bude dlho bavit a ja nieco doma porobim.
Musim ist, Matko mi chce spravit kavu, tak to nemozem odmietnut - to znamena, ze zapne kavovar :lol:
Iwa
expert

Odoslaťod nata_lia »

waw autosalon :!: tak to by bavio aj mojho Jurka :lol:
potom napis ake boli junaci ,ci sa im tam pacilo
nata_lia
expert

Odoslaťod Iwa »

KRIS, tak to je super, ze sa Ti nove byvanie paci. A fakt, neni nad to byvat samostatne. Ja som sa byvaniu s rodicmi nastastie vyhla, ale poznam to... byvali sme totiz spolu so starymi rodicmi a stale sa niekto s niekym hadal, lebo nebolo to urobene a potom zase toto.... Ale niekedy by som bola rada, keby byvali blizsie, aby sa s drobcami videli castejsie. Ale takto sme si aspon vzacnejsi :wink:
My sme uz tyzden vsetci chori. Zacal Domi v sobotu vecer, v utorok vecer sa pripojil MAtko a ja a vo stvrtok tatino. Decka dostali aj atb, kaslu priserne a naaaaadcha... nieco hrozne. Matko je rano vzdy taky zahlieneny, ze uz treti den ranajsie mlieko vyvracal. Ale aspon uz nema horucky. Tak sa liecime, aby sme boli fit, lebo vo stvrtok pojdeme k starkym. Vymysleli sme, ze im urobime v zahrade pieskovisko :lol: aby sme nemuseli chodit na druhy koniec mesta.
Takze tak je to teraz u nas.
Iwa
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.