Prvorodicky po tridsiatke.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod nata_lia »

[ img ]

Arturovi blahozelame k narodeninam :!:

kris ako zvladas byvanie ,ked sa nemylimtak ty si uz pomaly pol roka samostatna jednotka :lol:
my same stale rovnako ,ako vzdy cakame tatika ,uz mi to pomaly tlaci na mozok :lol: chcem aby tu pracu uz skoncil ale on stale ne ,tak neviem asi cez prazdniny pojdeme za nim do anglicka ale este presne neviem ,ked sa mu podari vybavit pre nas ubytovanie ale to je na 50 percent tak ze sa aj tesim aj ne ,nechcem byt sklamana,ked to nevyjde

ale inac tu dlho nikto nebol :cry: konecne ze sa niekto ozval :wink:

posielam aj ja par fotiek :wink:
Prílohy
100_0312.jpg
(90.92 KiB) Stiahnutá 3634 krát
100_0265.jpg v zoo.jpg
(98.32 KiB) Stiahnutá 3636 krát
100_0110.jpgna 2.jpg
(99.81 KiB) Stiahnutá 3628 krát
nata_lia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Iwa »

KRIS, Arturkovi vsetko najnajnaj...! hmm, tak to za chvilu bude oslavovat aj nas Domi. Strasne rychlo to letiiiiii.
Chudatko moje male, akurat ho pocujem kaslat.... Ale teplotu nema, len sopliky a "vrtulu v zadku", vobec nevyzera chory.
My sa chystame v piatok ku starkym, dufam, ze im sopliky prejdu. Nech si mozu do syta uzit polievanie v zahrade, bazenik, pieskovisko.... Len aby nebolo skarede pocasie ako na potvoru.
GEMINY, kolko rokov uz robis na tomto mieste? Ja som menila miesto po viac ako 10 rokoch a doslova som omladla o tych 10 rokov na novom mieste.
A v stvrtok ideme na SANTANU :D Uz sa tesiiiiiiiiim! Tak idem este nejake veci pozehlit, aby sme v piatok mohli co najskor vyrazit.
Iwa
expert

Odoslaťod Dádulka °°° »

Ahojte, tak ja som tiež prvorodička po tridsiatke, ba čo, po tridsťjednotke, tridsaťdvojke, ..., tridsaťpäťke, ... :lol:

Môže mi niekto láskavo zhrnúť, o čom je tých 26 strán, nech to nemusím čítať celé?
A nie, že sa nedá !
Dádulka °°°

expert

Odoslaťod Dádulka °°° »

Nezabudka, to ja mam taky strašne mladistvý prejav a také neuveriteľne svieže myšlienky.
A to ty tiež patríš k tejto téme?
Dádulka °°°

expert

Odoslaťod Kirkuša »

Ja som druhorodicka po tridsiatke, tak to sem asi nepatrim, ze?! :lol:
(Len by ma zaujimalo cim sa lisia prvorodicky po 30 od inych mamin, su niecim ine? Ci nejak nastojcivejsie pocitujete prichadzajucu starobu alebo tak :oops: :wink: )
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod Margo »

:lol: nie, praveze dlhsie ostavame mlade, ked mame male deti a blizsie k 40 nez k 30ke :lol: aspon sa tak citim aj sa tak vidim. moje spoluziacky z gymka maju uz deti v puberte, moja este nechodi do skoly. tie holky mi pripadaju viac ustvane zivotom- nic v zlom.
ozaj, ako sarlach? lepsie?
Margo
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.