Prvorodicky po tridsiatke.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod Iwa »

Vinka, tak to Ta teda pekne muzicek dostal ! Ja tiez ako som na materskej zabudam na vyrocia, pomaly uz ani neviem aky je datum :roll: a predtym som ja vsetkym pripominala, kto ma kedy narodky alebo meniny. Vcera ma tiez trklo, ze otec ma o tyzden 60ku. Na oslavu nepojdeme, to som mu vysvetlila, ze s malym babom sa chodi tak na 1/2 hodinovu cestu autom a nie na 2-3 hodinovu. Ale nasi su v tomto fajn, nedavaju nam "dobre rady" co sa ma a nema s detmi robit. Este rozmyslam, co s darcekom, ci mu ho poslat alebo odovzdat radsej osobne (ale to moze byt az na Vianoce).
Kris, nech sa Artur vyzdravie co najrychlejsie. Dominik stale kycha, lekarka vravela, ze je to normalne. No neviem, Martinko tak casto nekychal. Dufam, ze sa z neho nevykluje alergik.
Geminy, flaska od Jupika zafungovala, Martinkovi sa z nej velmi paci pit, je to pre neho zabava. Najviac sa vsak zabava od vcera, ked prisiel na to, ze ked flasu stlaci, tak caj z nej kraaasne vystrekne a spravi mlacku na podlahe a on po nej podupe a je najstastnejsi na svete (na rozdiel od nas rodicov). Ale hlavne ze pije. Aj ked posledny tyzden nechce vecer mlieko a potom sa budi uz o piatej rano :(
A co ostane? Kde ste?
Iwa
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod schamka »

Caute baby, nejako nestiham...

kazdopadne marodom zelam skore uzdravenie. :P Aby co najskor zase takto santili [ img ]
schamka

www.menejstatu.sk

expert

Mood: Tired

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.