Prvorodicky po tridsiatke.

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod nata_lia »

[ img ]

kubkovi blahozelam :!: :!: k jeho prvym narodeninkam

a ty silvia ,nezufaj ,nech ta nechyta nostalgia,ver tomu ze bude aj horsie :wink: :wink: :lol:
nata_lia
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Prvorodicky po tridsiatke.

Odoslaťod veroniqc31 »

Maira píše:Ahoje kocky.

Zue, tak to mas fakt skveleho pomocnika... :) To ste prave v odobi, ked chce vsetko skusit a nic si nenecha vysvetlit, tiez si pamatam na tie "zazitky". Ale aspon sa nenudis, co?

My mame tiez "skvele" zazitky zo zaciatku skolkovania. Vydrzali sme 4 dni, dnes sme zostali doma, lebo sa mi zda, ako keby ho zacal chytat soplik, tak ho radsej nebudem stresovat a trosku si dame doma kludu. Samozrejme rano to bolo strasne, ja som potajomky revela este viac ako on. To som teda netusila, ze ma to takto "rozhodi". Ale zase viem, ze sa mu tam v konecnom dosledku paci, lebo vraj cez den vobec neplace a je super, aspon podla uciteliek. Takze hadam na buduci tyzden zacneme znova, uz teraz mam z toho stres. Asi mu dam a urcite aj sebe bachove kvapky protistresove. Neviem, ci zaberu, este som neskusala...

Tak pekny vikend vsetkym prajem.

ahoj prosim ta, skusala si tie bachove kvapky? co na ne hovoris? tu o bachovych kvapkach citam, ale nemam s tym skusenost takze mi to moc nehovori.
veroniqc31

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.