A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod valinda » Po 07.Máj. 2018 14:00

och ta modra je taka nadherna! milujem tuto kralovsku modru farbu, ja sama mam asi milion veci v tejto farbe. nebude ti vadit ak si tu fotku stiahnem a poslem jej to ako ukazku, ze taketo farby by som chcela? :) a inak to je ako pre pana jana mozne, ze mate takto otvorenu postu?
Obrázok používateľa
valinda

Založený: St 14.Jún. 2017 10:22

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zajka257 » Ut 22.Máj. 2018 9:01

Beruska112 suhlasim, ta modra je fakt nadherna, teraz je to velmi trendy farba :) Od akeho veku mozu deticky nosit taketo celenky? A mas este aj ine farby?
Obrázok používateľa
zajka257
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Po 29.Máj. 2017 10:04

Odoslaťod krowlina » St 23.Máj. 2018 22:28

...zajka257 ako to myslíš, od akého veku ich môžu nosiť? odmalička v pohohde, presne tak ako čiapočky :) len treba správne odhadnúť počasie kedy už je na čiapočku teplo ale stále je dobré aby malo bábo zakryté ušká...
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 9:17

Odoslaťod beruska112 » Št 24.Máj. 2018 13:51

valinda jasne kludne si ju stiahnes ak chces mne to nevadi :) ja ma tiez hrozne rada tuto farbu, je taka elegantna :) nie pre nic za nic sa jej hovori kralovska modra :D a to vobec netusim ako je to s tou postou. vies od nas chodia este postarky do takej vedlajsej dediny takze tu dobu co nie su u nas su tam ale vobec to nie je vymyslene dobre
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod valinda » Št 24.Máj. 2018 16:08

dufam, ze ti nebude vadit, ze som necakala az doteraz kym som si ju stiahla, lebo si tu dlhsie nebola tak som si ju potom stiahla a poslala jej ju tak uz aj ja mam taku objednanu :) hrozne sa tesim ako bude vyzerat na zivo :) dakujem este raz za tip. jaj ale tak to potom chapem, ze je to tak ked musia chodit aj do inej dediny. ale tam to potom tiez musia mat pekne krkolomne tie otvaracie hodiny
Obrázok používateľa
valinda

Založený: St 14.Jún. 2017 10:22

Odoslaťod zajka257 » Pi 25.Máj. 2018 10:57

Krowlina mozu ich nosit aj novorodeniatka? Alebo aj babatka co aj viem do roka? Oni maju este tak makucke tie hlavicky, nebudu ich mat z toho potom zdeformovane?
Obrázok používateľa
zajka257
začiatočník

Mood: Happy
Založený: Po 29.Máj. 2017 10:04

Odoslaťod beruska112 » Pi 25.Máj. 2018 14:21

zajka257 to si kde prosim ta pocula? teda ano, maju velmi citlive hlavicky ale pokial je celenka poddajna a pruzna a nemaju ju na hlave rok vkuse 24 hodin denne tak nic take nehrozi :) su vhodne aj pre taketo mensie deticky ale samozrejme take jemnejsie, idealne nejake latkove alebo take, ktore sa natiahnu ale nie je v nich taka ta klasicka gumicka :)
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...