A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod valinda »

och ta modra je taka nadherna! milujem tuto kralovsku modru farbu, ja sama mam asi milion veci v tejto farbe. nebude ti vadit ak si tu fotku stiahnem a poslem jej to ako ukazku, ze taketo farby by som chcela? :) a inak to je ako pre pana jana mozne, ze mate takto otvorenu postu?
valinda

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zajka257 »

Beruska112 suhlasim, ta modra je fakt nadherna, teraz je to velmi trendy farba :) Od akeho veku mozu deticky nosit taketo celenky? A mas este aj ine farby?
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod krowlina »

...zajka257 ako to myslíš, od akého veku ich môžu nosiť? odmalička v pohohde, presne tak ako čiapočky :) len treba správne odhadnúť počasie kedy už je na čiapočku teplo ale stále je dobré aby malo bábo zakryté ušká...
krowlina

Odoslaťod beruska112 »

valinda jasne kludne si ju stiahnes ak chces mne to nevadi :) ja ma tiez hrozne rada tuto farbu, je taka elegantna :) nie pre nic za nic sa jej hovori kralovska modra :D a to vobec netusim ako je to s tou postou. vies od nas chodia este postarky do takej vedlajsej dediny takze tu dobu co nie su u nas su tam ale vobec to nie je vymyslene dobre
beruska112
začiatočník

Odoslaťod valinda »

dufam, ze ti nebude vadit, ze som necakala az doteraz kym som si ju stiahla, lebo si tu dlhsie nebola tak som si ju potom stiahla a poslala jej ju tak uz aj ja mam taku objednanu :) hrozne sa tesim ako bude vyzerat na zivo :) dakujem este raz za tip. jaj ale tak to potom chapem, ze je to tak ked musia chodit aj do inej dediny. ale tam to potom tiez musia mat pekne krkolomne tie otvaracie hodiny
valinda

Odoslaťod zajka257 »

Krowlina mozu ich nosit aj novorodeniatka? Alebo aj babatka co aj viem do roka? Oni maju este tak makucke tie hlavicky, nebudu ich mat z toho potom zdeformovane?
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod beruska112 »

zajka257 to si kde prosim ta pocula? teda ano, maju velmi citlive hlavicky ale pokial je celenka poddajna a pruzna a nemaju ju na hlave rok vkuse 24 hodin denne tak nic take nehrozi :) su vhodne aj pre taketo mensie deticky ale samozrejme take jemnejsie, idealne nejake latkove alebo take, ktore sa natiahnu ale nie je v nich taka ta klasicka gumicka :)
beruska112
začiatočník

Odoslaťod klaudiamuller »

zajka257 mozu ich kludne nosit aj take malicke dievcatka, ved aj ciapocky nosia normalne od narodenia a je to v poriadku :) netreba to s tymi obavami prehanat ;)
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod Jarnaja »

Načo to ale vlastne tým deťom dávate? Veď keď treba tak dám čiapočku a keď je teplo tak nedávam nič. Mne to príde také zbytočné, deti ani vlásky nemajú také husté aby im zavadzali alebo tak :-/
Jarnaja

Odoslaťod valinda »

@zajka257 ak ti to pomoze tak ja ti mozem tiez z vlastnej skusenosti povedat, ze fakt zalezi od toho ake celenky si vyberies. ja som sa tiez najskor bala, ze to moze babatku nejako zdeformovat hlavicku ale pokial pouzivas jemne celenky to nehrozi. teraz akurat cakam kym mi pridu celenky od Voskarinky pre moju malu Janku, ona uz sice ma skoro 1,5 rocka ale stale sa jej hlavicka formuje takze som si na to davala velky pozor. vybrala som cipkovane celenky, ktore tak nestahuju hlavicku :) okrem toho je moja mala aj dost vlasata a vie sa dost hnevat ked jej vlasky padaju do ociek a strihat som jej ich nechcela este lebo ma pekne kucierky a chcem aby jej zostali. moja mama mi hovorila, ze ked jej ich ostriham moc skoro tak uz jej potom mozu zostat rovne vlasky tak jej radsej davam celenky namiesto strihania :)
valinda

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...