A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod klaudiamuller »

beruska112 ano to som si vsimla takze tu cast som si domyslela aj ja :) nevadi no, len ma to tak zaujalo, ze take zvlastne meno :) inak celenky su uz objednane takze uz iba pockat musim
klaudiamuller
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Erizeta »

@klaudiamuller ona je to spojene s ich priezviskom vies :) karinka je presne po tej malej a ten zaciatok je zaciatok ich priezviska, myslim, ze nic nezvycajne na tom nie je
Erizeta

ahaa, dakujem pekne :) este mi tak napadlo, skusali ste si niektora objednat aj tu celenku pre mamicku? teda tu vacsiu velkost? :)
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod beruska112 »

@klaudiamuller ja som si akurat teraz objednala dve, jednu pre malu a jednu pre mna ale zatial na ne este len cakame. preco? co by si chcela vediet? :)
beruska112
začiatočník

Odoslaťod valinda »

baby je vhodne kupovat taketo celenky aj pre mensie deticky? myslim, ze aj take polrocne a menej. sesternici pred piatimi mesiacmi narodila dcerka ale byvaju velmi daleko od nas takze sme doteraz videli len je fotky a teraz sa na nu ideme pozriet prvy krat nazivo takze by som im chcela doniest aj nejake pekne darceky kedze sa asi potom zase dlhsiu dobu neuvidime ale zaroven som chcela aj nieco z coho hned nevyrastie a tak mi napadlo, ze taka celenka by bola super napad len si nie som ista od akeho veku moze babatka mat celenky
valinda

beruska112 uz ti aj prisla? tiez som sa chcela vlastne spytat na velkost a na hrubku, je taka ista hruba ako ta pre dietatko? a cenovo je to ako? stoja rovnako? mne by sa to tiez celkom pacilo ale bojim sa, ze by som v tom vyzerala moc detinsky. co si o tom myslite?
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod kiariamaria »

Nezda sa ti, ze uz trochu vymyslas? Ved ked sa ti to paci tak si to kup, ak si myslis, ze je to detinske tak si ich nekupuj, co sa pytas tu. Niekomu to moze priste detinske a ten ti to aj napise a niekto ti zase napise opak, ide proste o vkus a zalezi aj na tvojom tak sa riad prosim ta tym ;)
@valinda Ja si myslim, ze by nemal byt problem ako to budu take tie makke celenky, ako latkove, strikovane alebo tie cipkove ako tuto baby spominali, proste take co sa prisposobia hlavicke
kiariamaria

Odoslaťod valinda »

@klaudiamuller o akych celenkach sa to bavite? tam sa daju objednat aj pre mamicku aj pre dieta? to cez nejaku stranku alebo mailom? ci je aj nejaky kamenny obchod? co je to za znacku?
@kiariamaria ved presne na take nieco som myslela, len som rozmyslala, ci v tom nebude babatku aj teplo vies. nejake strikovane uz teraz asi nie, uz je davno po zime, takze len nieco take cez uska na jar a na leto aby nenafukalo do nich ak by nejako silnejsie fukalo
valinda

Odoslaťod krowlina »

...valinda prečo by to nemalo byť vhodné aj pre menšie deti, veď čiapky dávaš od narodenia dieťatku a veď to máš praktický to isté ako čelenku...
krowlina

valinda to su cipkovane celenky takze si myslim, ze na leto celkom vhodne, hlavne teda na to aby nenafukalo do usiek ako si pisala. znacka to asi zrovna este nie je ale su to celenky od Voskarinky, neviem ci si uz o nej pocula. ona ich zatial predava iba cez instagram takze ak by si ju chcela kontaktovat tak jedine tam cez sukromne spravy :) je to jednoduche, pre mna bol najvacsi problem vybrat si farby lebo mozes mat prakticky akekolvek a mne sa pacili vsetky :D
klaudiamuller
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...