A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod beruska112 »

odpoviem vam vsetkym naraz. objednavaju sa uplne jednoducho, iba jej na instagrame normalne napisete sukromnu spravu :) cez to si s nou vsetko dohodnete a ona vam ich potom posle, nic tazke na tom nie je. a neviem o tom, ze by mali e-shop. ale ved ak chcete tak kludne ked jej budete pisat tak sa spytajte
@2mariamaria tebe este zvlast odpisem na tvoje otazky, zatial ich este nemam tak dlho ale mala ich celkom dost nosi a zatial sa nic pada, ani sa neroztiahla a pekne drzi tvar. zatial som objednavala iba raz. a prat sa daju ale iba v rukach, predsa len je to cipka takze treba na to ist jemne :))
beruska112
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Erizeta »

@brodina hej to je sice pravda ale aj tak by som to neriskovala , uz len kvoli tej kvalite
Erizeta
začiatočník

Odoslaťod oxanka »

uz som ju aj zacala sledovat. nedavno daval do tych story ci co to je, fotky celeniek a take boli vsetky pekne a farebne kombinacie od vymyslu sveta :) aj sa mi tam jedna zapacila tak jej chcem este dnes napisat :) kolko vlastne stoja?
oxanka

Odoslaťod beruska112 »

@oxanka tak som rada ak som pomohla :) niekde by si to tu nasla ale jedna stoji 8 eur :)
beruska112
začiatočník

Odoslaťod brodina »

erizeta ja ta uplne chapem :) ja som sa len na to pytala ci to tam tak funguje s tym vracanim penazi lebo viem, ze na inych hentakych strankach to tak nie je.
beruska112 a farebnu kombinaciu si teda mozem vybrat aku chcem ja? z akych farieb si mozem vyberat?
brodina

Odoslaťod oxanka »

hej, potom som si tu este citala trosku dozadu a nasla som tam aj tu cenu ale tak uz som to tu nechala no, kazdopadne dakujem za tip, ze si mi zodpovedala vsetky otazky ;)
brodina ved si ju pozri na tom instagrame a uvidis ake vselijake robi ale nemyslim, ze by jej robilo problem zohnat nejaku farbu
oxanka

Odoslaťod klaudiamuller »

maminy pomoc! potrebujem do mesiaca zohnat 5 peknych, najlepsie bielych celeniek na svadobne fotenie pre male dievcatka. rozmyslala som mozno aj na takymi s umelymi kvetmi ale pomoze mi fakt cokolvek. dakujem pekne
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod brodina »

oxanka ja ju uz sledujem ale dakujem. len som chcela vediet, z akych farieb dostala na vyber ked si objednavala tie celenky vies
brodina

Odoslaťod kiariamaria »

klaudiamuller píše:maminy pomoc! potrebujem do mesiaca zohnat 5 peknych, najlepsie bielych celeniek na svadobne fotenie pre male dievcatka. rozmyslala som mozno aj na takymi s umelymi kvetmi ale pomoze mi fakt cokolvek. dakujem pekne

V HMku maju take tie celenky s kvietkami latkovymi. Viem, ze tam maju aj s bielymi ale neviem ci ich tam najdes 5, to mavaju tak po jednom, maxinalne dvoch kusoch :no:
kiariamaria

Odoslaťod Erizeta »

@klaudiamuller neviem ci to este stihas ale ak ti to pomoze tak skus napisat na instagram tej babe s profilom Voskarinka co sme spominali, ona vyraba take cipkovane celenky s kvietkami a robi rozne farebne kombinacie, staci si vybrat :) a ktoze sa vydava alebo zeni? ja by som uz tiez sla na nejaku svadbu ale akosi nas nikto nepozyva :D teraz uz vobec nie su v mode velke svadby :(
Erizeta
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...