A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod oxanka » Pi 26.Jan. 2018 16:46

babule nejake tipy na modne darceky pre dceru mojej kamaratky? pytala som sa jej co im chyba, co kupit a povedala, ze nejake pekne oblecenie alebo doplnky. dajte nejake tipy kde co pekne najdem, dakujeem :)
Obrázok používateľa
oxanka

Založený: Ut 06.Jún. 2017 13:12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod smolienka » Po 29.Jan. 2018 14:13

kludne ti poradime ale mohla si napisat aspon ake stare je to dievcatko, bolo by to trochu jednoduchsie ;)
Obrázok používateľa
smolienka

Založený: Ut 23.Máj. 2017 8:40

Odoslaťod oxanka » Po 29.Jan. 2018 19:07

ach to mi vobec nedoslo, ze som to sem nenapisala. hlavne, ze darcek som spomenula :D takze ma to byt darcek na jej prve narodeniny, rocik ma :)
Obrázok používateľa
oxanka

Odoslaťod zonalla » St 31.Jan. 2018 0:36

Oxanka to by si mala snáď ty vedieť čo oblieka svojej malej. My ti môžeme len veľmi ťažko poradiť keď ich vôbec nepoznáme. Jediné čo by som ti poradila je napríklad nejaká súprava jednoduchých tričiek alebo nejakých šiat, ktoré môže ľahko kombinovať alebo z doplnkov nejaké čiapočky či už na zimu alebo na leto, čelenky a podobné veci ale to je fakt veľmi špecifické. Nie každá mamička to rada dáva deťom. Radšej by som sa jej spýtala pred tým ako už niečo kúpiš aby si si bola istá, že to aj využijú
zonalla

Založený: St 15.Mar. 2017 20:35

Odoslaťod oxanka » St 07.Feb. 2018 17:39

ked ja som ju praveze chcela prekvapit a ked som sa jej pytala tak mi povedala iba to, ze nejake oblecenie lebo hraciek maju strasne vela a uz to ani nemaju kde davat. konkretne sa jej pytat nechcem lebo tak to uz by som jej rovno mohla dat peniaze do ruky a nech si vyberie sama. ale aj tak dakujem za radu s tymi jednoducho kombinovatelnymi vecami a celenky napriklad tiez nie su zly napad lebo viem, ze jej ich sem tam dava :)
Obrázok používateľa
oxanka

Odoslaťod beruska112 » Št 08.Feb. 2018 17:41

@brodina @2mariamaria to mi tu tiez baby poradili, ze mam vyskusat. objednala som ju od jednej maminy co ich vyraba cez instagram, skuste si dat do vyhladavaca Voskarinka a najde vam ju :) ved si tam pozrite lepsie ako tie celenky vyzeraju lebo tato moja fotka nie je prilis kvalitna, uz som dlhsiu dobu neinvestovala do noveho telefonu :D :D
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod brodina » Pi 09.Feb. 2018 14:48

erizeta to viem, ze tam je to riziko aj z tejto stranky ale toto su par eurove veci, to by mi az tak nevadilo alebo napriklad ved z wishu ti vratia peniaze ked ti to nepride nie?
beruska112 a to si mam ako objednat ked je to cez instagram iba?
brodina

Založený: St 08.Feb. 2017 17:19

Odoslaťod smolienka » Po 12.Feb. 2018 16:06

@oxanka vidis tak ti uz zonalla celkom fajn poradila, hned mozes ist do obchodov pozerat :D ja s nou suhlasim, take neutralne veci su asi najlepsie
Obrázok používateľa
smolienka

Založený: Ut 23.Máj. 2017 8:40

Odoslaťod 2mariamaria » Ut 13.Feb. 2018 11:39

beruska112 ďakujem teda za radu, pozriem si to a uvidíme. koľko si si ich už objednala? nepára sa tam tá čipka keď ju dieťa nosí dlhšie? môže sa to vôbec normálne prať? dúfam, že sa toho nepýtam príliš veľa ale tak vieš, radšej sa poinformujem pred tým ako niečo kúpim a duplom keď je to takto cez internet
2mariamaria

Založený: St 13.Júl. 2016 9:30

Odoslaťod oxanka » St 14.Feb. 2018 22:53

baby fakt vam dakujem za rady pojdem teda nieco popozerat :)
beruska112 prosim ta ako sa to teda odtial objednava ked je to iba na instagrame? nemaju nejaky normalny e-shop? som si to pozerala a celkom sa mi zapacili :)
Obrázok používateľa
oxanka

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.