A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod brodina » Št 11.Jan. 2018 11:52

neviem baby, proste som videla vsade take pekne celenky pre babatka a kamoska mi povedala, ze ona to kupuje odtial a ma fakt pekne. len tam je to tak, ze nie kazdy predajca ti to posle tak reku sa spytam vas ci mi viete poradit nejakeho, od ktoreho to fakt pride a su take pekne ako na tej fotke. myslite, ze je to az tak nevhodne?
brodina

Založený: St 08.Feb. 2017 17:19

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Erizeta » Pi 12.Jan. 2018 15:02

@brodina tak ved sa opytaj tej kamosky, od ktorejho to objednava nie?
Erizeta

Založený: Št 22.Jún. 2017 8:17

Odoslaťod brodina » Po 15.Jan. 2018 15:51

opytam sa aj jej neboj sa, len vtedy som este nevedela ako to tam funguje a citala som aj v nejakych diskusiach, ze tam treba davat pozor akeho predajcu si vyberies a tak. preto som sa pytala aj tu vies, mozno mate aj s inymi dobre skusenosti ako ona :) a vy teda odkial kupujete ked ste tak proti tomu?
brodina

Odoslaťod 2mariamaria » St 17.Jan. 2018 15:38

tak baby nakoniec som kúpila niečo úplne iné ale segra vôbec nebola nadšená tak som jej vravela, že som chcela kúpiť pôvodne čelenku a vravela, že to by ju asi viac potešilo (nebabre sa s tým, ona je taký typ človeka :D ) tak som rozmýšľala, že by som jej to dala ako taký dodatok nech mám srdce na mieste aj ja aj ona :D
2mariamaria

Založený: St 13.Júl. 2016 9:30

Odoslaťod beruska112 » Št 18.Jan. 2018 16:01

@brodina tak aby si si nemyslela, ja odtial sem tam nieco objednam ale su to take veci skor do domacnosti a deti sa k nim nedostatnu. su to proste nekvalitne veci a ako sme uz pisali, nevhodne pre deti. ja napriklad nakupujem vela na internete taketo celenky ale z overenych stranok, najlepsie slovenske vyrobky
@2mariamaria som myslela, ze sa uz ani neozves :D to je segra takato? to by som sa jej aj bala nieco kupovat pre malu. radsej by som jej len peniaze dala a nech si kupi ona co chce ale tak je to na tebe. ked ti povedala, ze ta celenka by sa jej viac pacila tak to mozes skusit
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod brodina » Pi 19.Jan. 2018 12:17

napriklad? lebo uz aj slovenskych stranok je kvantum. teraz sa to velmi rozbehlo co sa tyka takejto handmade vyroby
brodina

Odoslaťod beruska112 » Pi 19.Jan. 2018 16:31

@brodina napriklad taketo nieco. taketo som ja objednala ako posledne, rovno tri aby nam nebolo malo :D kazdu v inej farebnej kombinacii. skus popozerat mozno najdes nieco podobne
Prílohy
IMG_2635.JPG
(9.94 KiB) Stiahnutá 303 krát
beruska112
začiatočník

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod brodina » Po 22.Jan. 2018 16:27

ta je peknucka. odkial konkretne si ju prosim ta objednavala? mozes mi dat link?
brodina

Odoslaťod 2mariamaria » Ut 23.Jan. 2018 12:25

beruska112 ona je taká celý život, ja to už ani nevnímam :D je veľká perfekcionistka takže aj keď ona dáva darčeky tak to musí byť dokonalé a to isté ona potom očakáva keď dostáva darčeky. už to ani neberiem ako niečo zlé, poviem dobre a kúpim čo mi povie :D len to, že ona peniaze ako darček vôbec neuznáva, vraj to je zbavenie sa zodpovednosti :D a toto je čo za čelenku? odkiaľ je?
2mariamaria

Založený: St 13.Júl. 2016 9:30

Odoslaťod Erizeta » St 24.Jan. 2018 18:53

@brodina tam hlavne treba davat pozor aby ti to vobec prislo vies ;) poznam kopec bab, ktore si nieco z aliexpressu objednali, samozrejme to aj zaplatili a nakoniec skoncili aj bez tej veci aj bez penazi lebo sa im uz predajca neozval vies
Erizeta

Založený: Št 22.Jún. 2017 8:17

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...