A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod brodina » Št 11.Jan. 2018 11:52

neviem baby, proste som videla vsade take pekne celenky pre babatka a kamoska mi povedala, ze ona to kupuje odtial a ma fakt pekne. len tam je to tak, ze nie kazdy predajca ti to posle tak reku sa spytam vas ci mi viete poradit nejakeho, od ktoreho to fakt pride a su take pekne ako na tej fotke. myslite, ze je to az tak nevhodne?
brodina

Založený: St 08.Feb. 2017 17:19

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Erizeta » Pi 12.Jan. 2018 15:02

@brodina tak ved sa opytaj tej kamosky, od ktorejho to objednava nie?
cim viac niekto sleduje chyby druhych ludi, tym menej sa stara o poznanie svojich vlastnych chyb
Obrázok používateľa
Erizeta

Založený: Št 22.Jún. 2017 8:17

Odoslaťod brodina » Po 15.Jan. 2018 15:51

opytam sa aj jej neboj sa, len vtedy som este nevedela ako to tam funguje a citala som aj v nejakych diskusiach, ze tam treba davat pozor akeho predajcu si vyberies a tak. preto som sa pytala aj tu vies, mozno mate aj s inymi dobre skusenosti ako ona :) a vy teda odkial kupujete ked ste tak proti tomu?
brodina

Odoslaťod 2mariamaria » St 17.Jan. 2018 15:38

tak baby nakoniec som kúpila niečo úplne iné ale segra vôbec nebola nadšená tak som jej vravela, že som chcela kúpiť pôvodne čelenku a vravela, že to by ju asi viac potešilo (nebabre sa s tým, ona je taký typ človeka :D ) tak som rozmýšľala, že by som jej to dala ako taký dodatok nech mám srdce na mieste aj ja aj ona :D
2mariamaria

Založený: St 13.Júl. 2016 9:30

Odoslaťod beruska112 » Št 18.Jan. 2018 16:01

@brodina tak aby si si nemyslela, ja odtial sem tam nieco objednam ale su to take veci skor do domacnosti a deti sa k nim nedostatnu. su to proste nekvalitne veci a ako sme uz pisali, nevhodne pre deti. ja napriklad nakupujem vela na internete taketo celenky ale z overenych stranok, najlepsie slovenske vyrobky
@2mariamaria som myslela, ze sa uz ani neozves :D to je segra takato? to by som sa jej aj bala nieco kupovat pre malu. radsej by som jej len peniaze dala a nech si kupi ona co chce ale tak je to na tebe. ked ti povedala, ze ta celenka by sa jej viac pacila tak to mozes skusit
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod brodina » Pi 19.Jan. 2018 12:17

napriklad? lebo uz aj slovenskych stranok je kvantum. teraz sa to velmi rozbehlo co sa tyka takejto handmade vyroby
brodina

Odoslaťod beruska112 » Pi 19.Jan. 2018 16:31

@brodina napriklad taketo nieco. taketo som ja objednala ako posledne, rovno tri aby nam nebolo malo :D kazdu v inej farebnej kombinacii. skus popozerat mozno najdes nieco podobne
Prílohy
IMG_2635.JPG
IMG_2635.JPG (9.94 KiB) Zobrazená 85 krát
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 12:29

Odoslaťod brodina » Po 22.Jan. 2018 16:27

ta je peknucka. odkial konkretne si ju prosim ta objednavala? mozes mi dat link?
brodina

Odoslaťod 2mariamaria » Ut 23.Jan. 2018 12:25

beruska112 ona je taká celý život, ja to už ani nevnímam :D je veľká perfekcionistka takže aj keď ona dáva darčeky tak to musí byť dokonalé a to isté ona potom očakáva keď dostáva darčeky. už to ani neberiem ako niečo zlé, poviem dobre a kúpim čo mi povie :D len to, že ona peniaze ako darček vôbec neuznáva, vraj to je zbavenie sa zodpovednosti :D a toto je čo za čelenku? odkiaľ je?
2mariamaria

Založený: St 13.Júl. 2016 9:30

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.