Poraďte parfum

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Poraďte parfum

Odoslaťod krowlina » Št 14.Sep. 2017 13:27

...to ti poviem táto vôňa...to je moja srdcová záležitosť...narazila som na ňu pred pol rokom prvýkrát a odvtedy som na nej závislá priam...mužovi sa tiež páči...čo ma veľmi teší lebo predtým, čo som mala vôňu, tak mi ju hneď ofrfľal...a táto vonia aj jemu...tak som taká rada...nakupuješ tiež cez ten eshop?...
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod selenica » Ut 19.Sep. 2017 16:50

Nebojíte sa nakupovať takéto veci cez internet? Predsa len taký parfum nestojí pár korún. Keby mi neprišiel alebo že by prišiel ale nevoňal by tak ako má, tak ozaj neviem čo by som si v tej chvíli počala
Na lásku je vždy čas!
Obrázok používateľa
selenica

Mood: Cool
Založený: Pi 04.Nov. 2016 14:12

Odoslaťod krowlina » Št 21.Sep. 2017 13:19

...prečo by som sa mala toho báť?...je mi to tak pohodlnejšie riešiť...keď viem čo chcem tak nemám absolútne žiadny problém si len objednať a príde mi to priamo domov...keby išlo o niečo iné tak by som možno strach mala...ale keď si objednávam parfum a už mám overený eshop, z ktorého som niekoľkokrát už objednávala a všetko dopadlo super, tak nevidím prečo by som mala mať nejaké obavy... :)
krowlina

Založený: Št 31.Aug. 2017 8:17

Odoslaťod samadys » Po 25.Sep. 2017 11:27

objednavala si zatial tak len pre seba alebo aj pre chlapa? tiez by som nieco take chcela vyskusat avsak najradsej by som vybrala aj sebe aj jemu hned nech to mame na jedenkrat vsetko vybavene a nemusim potom zase o mesiac jemu, lebo to uz poznam, ze ked si ja kupim tak aj on by pristal
Obrázok používateľa
samadys

Založený: Št 03.Aug. 2017 9:45

Odoslaťod esterrr » Št 28.Sep. 2017 10:25

samadys to nemas obavy objednat parfum chlapovi? alebo teda vybrat? ved neviem ci ten moj by to prezil keby som mu navrhla, ze mu ja kupim nejaky parfum, zatial som sa za cele tie roky neodhodlala ku takemuto kroku, ale mozno by bolo na case skusit sa na to opytat :-D
esterrr

Založený: St 29.Mar. 2017 13:56

Odoslaťod natrilla » Ut 03.Okt. 2017 12:07

esterrr píše:samadys to nemas obavy objednat parfum chlapovi? alebo teda vybrat? ved neviem ci ten moj by to prezil keby som mu navrhla, ze mu ja kupim nejaky parfum, zatial som sa za cele tie roky neodhodlala ku takemuto kroku, ale mozno by bolo na case skusit sa na to opytat :-D

preco obavy? osobne som s mojim muzom uz dlhe dlhe roky takze ho uz poznam ako svoju dlan, viem co sa mu paci, co nie, co ofrfle, s cim sa zmieri a podobne, pravidelne mu taketo veci nakupujem, parfum si sam nekupoval uz ani nepamatam a vyhovuje nam to takto obom, ja mu vyberiem, co sa mi paci a za prijatelnu cenu kde chcem a on je rad, ze ma nieco nove :adore:
Obrázok používateľa
natrilla

Založený: Po 26.Jún. 2017 13:33

Odoslaťod gituschaa » Po 09.Okt. 2017 7:42

@natrilla super, to s mojím je to trošku ťažšie, ten je schopný v parfumérii stráviť celý deň a nevybrať si lebo, že sa mu vône pomiešajú a potom má v tom chaos už aj on sám, takže ti celkom závidím aké to máš jednoduché, keby som vedela, že sa mu bude páčiť, čo mu vyberiem to by byla pohádka :-D
„Vraví sa, že deti, blázni a filozofi hovoria pravdu. Preto sa deti bijú, blázni zatvárajú a filozofi nechápu.“
gituschaa

Mood: Cool
Založený: Št 23.Jún. 2016 7:21

Odoslaťod esterrr » So 14.Okt. 2017 7:04

ved aj ja som s mojim uz dlho, uz to ani nepocitam, ale na toto som este nejako nenabrala odvahu, ze by som sa pustila do vyberu parfumu, normalne teraz mam odvahu nieco take aj vyskusat, ale ako budem vediet, co sa mu paci?
ako budem vediet, ake zlozky v parfume by mali byt?
esterrr

Založený: St 29.Mar. 2017 13:56

Odoslaťod samadys » Št 19.Okt. 2017 14:00

nemam strach mu vybrat parfum skor cez internet, ze proste objednat, no ale asi to tak urobim, ze aj jemu aj sebe, aby sme sa niekam posunuli uz, lebo ja uz akutne parfum potrebujem a on sice nepotrebuje, ale ako ho poznam tak mi povie, ze radsej nech ma do foroty :D
Obrázok používateľa
samadys

Založený: Št 03.Aug. 2017 9:45

Odoslaťod leni.flower » Po 23.Okt. 2017 11:14

strach a co si :-D
vies ako to odcenis, ze nebudes musiet nikam chodit a pride ti to rovno domov? pri tomto by som sa nebala nakupovania cez internet predsa len niet preco sa pri parfumoch toho bat, aj ked samozrejme treba si zvazit, ze od koho objednas
leni.flower

Mood: Tired
Založený: St 02.Nov. 2016 15:57

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.