nedostatok sexu

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: nedostatok sexu

Odoslaťod ZenaLena »

tiez uz nie sme cerstvo spolu, tak to zovsednelo, ale u nas celkom zafungovala masaz. manzel mal v minulosti uraz chrbtice, takze masaze, cvicenia absolvoval casto, ale staci malo, nejaky "afrodiziakalny" masazny olej (objednavam tiez zo superlove) a je z toho fajn eroticka predohra ;)
ZenaLena

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Tinka89 »

@ZenaLena, tiez u nas tak, masaze mali uspech, tak som v eshope superlove zobrala aj masaznu hlavicu, a to uz je naozaj iny level :)))
Tinka89

Odoslaťod mary164 »

ak som mala nedostatok sexuz, kupila som si tuto šikovnu hračku a od vtedy som maximalne spokojna superlove.sk/eroticke-pomocky/vibratory/dualne-vibratory/you2toys-triple-vibe-3-in-1-vibrator
mary164

Odoslaťod Katarina_Dolezalova »

mrzí ma vaša situácia :-( nemyslím si však, že nedostatok sexu je dôvod na rozchod...nevravím, že som odborníčka, ale mala som už jeden vzťah, v ktorom trochu "pokulhával" sex, tak sme sa snažili ho trošku oživiť a občas sme použili nejaké tie prípravky na podporu túžby, pamätám si, že to bol prípravok Amor od Torhan Pharma a mali aj ženskú alternatívu, tak sme to skúsili obaja :-) áno, sex bol o čosi lepší, ale ani ten potom vzťah nezachránil...možno sa vám to nepozdáva, ale určite by som to na vašom mieste skúsila, nič za to nedáte:)
Katarina_Dolezalova

Odoslaťod zahriana »

aj u nas pomaha masaz, najprv chrbat a potom postupne moj drahy ide dole a skonci to az kvalitnym sexom:DD
zahriana
začiatočník

Odoslaťod Terkakk »

Tak určite to chce sex nejako oživiť. To býva väčšinou hlavný dôvod toho, že náprotivok nechce. Hlavne sa o tom pobaviť, opýtať sa ho čo má rád a čo by chcel skúsiť nové a keď mu to doprajete tak určite bude chcieť viac :) mrknite treba na tento článok https://www.sexporadna.cz/10-veci-ktere ... iznaji-to/ kde je pár tipov čo môže priťahuje.
Terkakk

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.