novy vztah, resp. hladam partnera na 2.pokus

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: novy vztah, resp. hladam partnera na 2.pokus

Odoslaťod marlene »

lienkalenka,

ja som ostala sama so synom ked mal 3 roky .vtedy som na noveho partnera nemala ani pomyslenia,moj rozvod bol dost dramaticky a ja som nechcela o ziadnom muzovi najblizsich par rokov ani pocut.
mala som ale vybornych kolegov,ktori ma v tom case velmi podporovali a pomahali,kedze som bola v zahranici ,celkom sama len so synom a na slovensko som sa vratit nechcela :wink: no a jeden z tych kolegov mi tak nenapadne pomahal viac ,napr. ked som ja musela ostat dlhsie v praci tak mi isiel po syna do skolky ,alebo nakupit a z priatelstva sa vyvinula laska- na pocudovanie,pretoze on vobec nebol moj typ.ale ziskal si mojho syna ,sme spolu uz 12 rokov ,narodila sa nam dcera .
urcite som to takto neplanovala,ale som stastna ze sa moj terajsi manzel vtedy tak angazoval :angel:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod lienkalenka »

Marlene,
ja mam v robote len kolegyne 8) Priznam sa, odkedy som sama - 8 mesiacov, uz som mala aj "vztah" 6 mesiacov. Sadli sme si povahovo, ten muz je odo mna starsi o 10 rokov. Sme obidvaja rovanko sialeni :D ... vie ma rozveselit, sme rovnako naladeni vo viacerych veciach 8) Ale - zacalo mi prekazat par veci, pre ktore sa do tohto uz nehrniem a snazim sa ho ukoncit, resp. zostat s nim len kamaratka. Zase, velakrat je velmi dobry kamarat mozno viac ako niekto, s kym sme denne a s kym si prestaneme po rokoch rozumiet. Lenze, som opatrnejsia - mam uz dieta a mam dost vysoke naroky na muzov - ani nie financie, vzhlad... skor ine veci.
lienkalenka

Odoslaťod miika2 »

lienkalenka píše:Ale - zacalo mi prekazat par veci, pre ktore sa do tohto uz nehrniem a snazim sa ho ukoncit, Lenze, som opatrnejsia - mam uz dieta a mam dost vysoke naroky na muzov - ani nie financie, vzhlad... skor ine veci.

Lienkalenka, presne viem o com hovoris. Kamaratka odisla od muza po 13 rokoch, s dvoma detmi, do podnajmu. Zrazu na prechadzke stretla znameho zo skoly, zistila ze byva nedaleko. Zacalo to tak ze jej pomahal zabydlovat sa, deti ho mali velmi radi, stale viac sa stretavali, az sa spolu dali dokopy. Nastahoval sa k nim a kamaratka pisala ze netusila ze take nieco este zazije, kazdy den kvety, milovanie, romantika, proste si to uzivala. Po 4 mesiacoch mi napisala ze je asi nejaka cudna, pretoze sa jej dotycny stale menej paci, a ze to chce ukoncit. Nechapala som to a ked mi podrobne rozpisala co jej vadi, uz som sa nedivila
- zistila ze nie je az taky inteligentny, vraj ona je vysadena na takych viac rozhladenych
- hoci na zaciatku pomahal s detmi a dokonca si mohla ist zaplavat ci s kamaratkou na pokec - kym on strazil deti, neskor zacal vyslovene vstavat neskoro, aby sa s nou a detmi rano vobec nestretol v kuchyni, radsej si cital noviny v posteli a cakal kym vypadnu z domu. Stale viac mu vadilo ze su deti hlucne a pod.
- stale len hovoril o nejakych kseftoch, ale riadnu pracu si nehladal, proste furt pozeral kde by z niecoho nieco bolo, ale boli to nerealne veci a on s tym zabil cele dni a nic z toho, proste nemala pocit ze by bola v nom opora ako v zivitelovi rodiny

Inak, odkedy sa s nim rozisla, uz s nikym inym vztah nemala. Videla, ze to nie je sranda, ak si deti zvyknu na nejakeho chlapa v domacnosti a ten sa zrazu mamine znepaci a deti to zle nesu...a pytaju sa kde zmizol... Odvtedy je sama, max. ide s niekym na veceru, ale to je vsetko. Zacala sa angazovat v hasicskom zbore v dedine a ma rozplanovane vikendy na 2 mesiace dopredu (kedze kazdy druhy vikend su deti u otca), proste mam pocit akoby tym mnozstvom cinnosti a vyletov chcela suplovat to ze je sama.

Celkovo mam pocit, ze ak sa zena da po rozchode dokopy s muzom, su dva scenare. Bud jej to vyjde na prvy sup a je s nim cele roky, maju spolu deti, zoberu sa. Alebo jej ten prvy vztah po rozchode nevyjde a potom zacne byt ovela viac opatrna a dalsie vztahy su na dlho useknute.

Ono ja tiez ked spatne pozeram ako sa moj drahy choval na zaciatku a ako dnes, vela ludi na zaciatku vztahu mlzi, resp. sa snazi robit veci ktore neskor vo vztahu nerobi, len aby polovicku namotal. Zcasu nacas mu to pripomeniem a on sa chyti tych zabudnutych prac, ale nie je to nic take "hrozne" aby som kvoli tomu rozmyslala nad rozchodom. Stale su tie pozitiva vysoko prevazujuce a to ze v niecom hral divadielko, no co uz... "ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju". V kazdom pripade som si hlavne dala pozor na to, aby nebol moj dalsi chlap podobny tomu predoslemu. Resp. sme sa óbidvaja snazili, aby sme nevstupili do tej istej rieky, len s novym partnerom. A myslim ze toto nam vcelku vyslo.
miika2

začiatočník

Obrázky: 16

Odoslaťod lienkalenka »

Miika,
presne ako hovoris. Ja uz teraz viem, aj ked zatial vztah nemam / a mozno ho uz ani mat nebudem /, ze viacero veci budem robit inac, ako som robila v predoslom vztahu. Velmi sa mi pacil clanok v augustovej Madam Eve o Mahulene Bocanovej. Hovori, ze po rozchode je z nej lepsi clovek.
http://lesk.cas.sk/clanok/90694/mahulen ... lovek.html
Aj ja chcem byt lepsia k svojmu partnerovi, ale zase len do tej miery, aky bude ku mne on. Ak bude otvoreny, uprimny, chcem byt taka aj ja :wink:
lienkalenka

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.