mavate zachvaty ziarlivosti?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mavate zachvaty ziarlivosti?

Odoslaťod LIBERTAS »

baby a čo si myslíte ak po rokoch manželstva vyprchá všetka žiarlivosť?

...lebo zas ja si myslím, že troška jej v tom vzťahu musí byť, aspoň taká maličká,
viem je to o dôvere medzi partnermi, ale myslíte si že, vždy platí "žiadna žiarlivosť = maximálna dôvera"?hmmm?
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod čika: »

zue píše:Este som ziadny zachvat ani nezachvat nemala. Neziarlim. Vobec. Asi to vyplyva z mojej povahy. Moj muz to o mne vie. Ja naozaj miesto na ziarlivost v sebe nemam. Neviem, beriem to akosi sposobom - muz ktory si ma nevie vazit, moze hned odist.
Ale zase som mimoriadne tolerantna. Restauracia s kamaratkou ma nechava uplne lahostajnou. Manzel pracuje takmer vylucne so zenami. Stiskaju sa a bozkavaju na dennej urovni, je to tu v Statoch normalny znak zvitania sa a odchodu. Aj ja vzdy vybozkavam kamaratov. Neriesime to.

mam to podobne - mozno ze nebol dovod este tak preto.
čika:

nikdy nebude konec

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod františka »

justina píše:Ja nemávam žiarlivostné záchvaty. Môj muž sa správa strašne slušne v prítomnosti iných žien...ale možno je len taká sviňa lenivá :lol:

presne :lol: :lol: :lol:
františka

Nehovor Bohu o tom, aký veľký je tvoj problém. Hovor svojmu problému o tom, aký veľký je tvoj Boh.

expert

Odoslaťod zue »

LIBERTAS píše:baby a čo si myslíte ak po rokoch manželstva vyprchá všetka žiarlivosť?

...lebo zas ja si myslím, že troška jej v tom vzťahu musí byť, aspoň taká maličká,
viem je to o dôvere medzi partnermi, ale myslíte si že, vždy platí "žiadna žiarlivosť = maximálna dôvera"?hmmm?

... hmmmm, nie maximalna dovera, ale maximalna istota je lepsi vyraz ;)
po tyzdni ho mam spat a este mi dotycna da hotovost, len aby sa ho mohla zase zbavit :yes:
zue
expert

Odoslaťod LIBERTAS »

zue ale to nie dobrá vizitka :mrgreen:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod zue »

ozujskova píše:ziarlim jak pes...a viem urobit riadnu scenu... :yes: ...ze restika s kamoskou :?!? :?!? :?!? no urcite,ked budem chodit po restikach ja s kamosom :fl:

... a nechodis? chyba, chyba ;)x

Zuzi, po mojej kauze s fotakom si to veru zasluzi (tu kritickost) :on:
zue
expert

Odoslaťod serafinka »

čika: píše:
zue píše:Este som ziadny zachvat ani nezachvat nemala. Neziarlim. Vobec. Asi to vyplyva z mojej povahy. Moj muz to o mne vie. Ja naozaj miesto na ziarlivost v sebe nemam. Neviem, beriem to akosi sposobom - muz ktory si ma nevie vazit, moze hned odist.
Ale zase som mimoriadne tolerantna. Restauracia s kamaratkou ma nechava uplne lahostajnou. Manzel pracuje takmer vylucne so zenami. Stiskaju sa a bozkavaju na dennej urovni, je to tu v Statoch normalny znak zvitania sa a odchodu. Aj ja vzdy vybozkavam kamaratov. Neriesime to.

mam to podobne - mozno ze nebol dovod este tak preto.

nie to nie je o dôvode - lebo keby si chcela, nájdeš si hociakú prkotinu a máš dôvod. Je to o dôvere a vnútornej (a vonkajšej) slobode, ktorú dávaš svojmu partnerovi.
serafinka
expert

Odoslaťod ditush »

GabikaB píše:... no a nemoze k tomu prispet aj ta veeeelka sloboda vo vztahu?
teda mne keby isiel manzel skamaratkou na veceru.. tak by si rovno mohol zbalit kufre...nie kvoli ziarlivosti ale v manzelstve su iste hranice co je slusne a co nie je slusne...(na tu veceru mozeme ist predsa spolu - pokial nemaju nejake tajnosti ;)x )

linaa, vies kedy som ja videla kamaratkinhi manzela ko je s nejakou mladou pikou na kave, tak sa asi pridam, akoze zdvorilo pozdravit kamratkynho manzela :) a snad nas aj predstavi..no ak nie nevadi, ale predsa len uz clovek ma iny obraz z reakcie ucinkujucich :8-): a nemusim zbytocne roznasat poplasne spravy...

teda ja by som bola dobry spion :lool:

Velka sloboda vo vztahu? Snad nezahodis vsetkych cez palubu ktorych si poznala pred manzelstvom ci potom cez palubu? A nasilu sa vtierat medzi dvoch znamych pri kazdej prilezitosti ako 'manzelka', ci osoba ktora chce odhalit neveru... no to je dobra malomestiacina.
ditush
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.