mavate zachvaty ziarlivosti?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: mavate zachvaty ziarlivosti?

Odoslaťod freesia »

baby, ale mne to az take divne nepride, ak by mi dobra dlhorocna kamoska zavolala, ze videla mojho muza na kavicke s nejakou mladuckou blondinou. A kedze je to dlhorocna dobra kamoska samozrejme predpokladam, ze mi to nevola s umyslom vyvolat u mna zbytocne pochybnosti, ale dodat mi info, ku ktorym sa nemam ako dostat :huh:
freesia

keby nieco, ..tak nic. A keby uz ozaj nieco, ..tak uz ozaj nic

začiatočník

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod linaa »

:lol: :D nez, si zlata..ja som fakt trochu postihnuta vychovou mojej mamy, babky, prababky, ktorych manzelstva boli dlheee, celozivotne a po niekolkych hadkach, ktorych som ako mala bola svedkom, by som urcite na ich mieste zutekala, ale..potom som im ako dieta bola vdacna, ze to neurobili a zachovali rodinu kvoli nam, lebo tych krasnych rodiinych dni bola drviva vacsina - (sedem osmin..hruby odhad :)) )...tak asi tak...a kamosiek som sa kedysi zbavovala velmi impulzivne a rychlo, teraz zacinam byt prilis sentimentalna :rol8: ..a je to fuk, ta kamoska je spestrenie zivota, zasahuje mi do zivota tak velmi ako jej to dovolim....trosku to nacas obmedzim, zasmejem sa, ze je hystericka a vidi bludy tam, kde nie su a bude....vonku je krasne, bezime von....svieti slnko a k tomu este ti hokejisti a moj otec ma meniny :D kraaasa :yes:
linaa
pokročilý

Odoslaťod Emily89 »

aahojte, potrebujem vyplniť dotazník k mojej práci, je určený pre rodičov, ktorí maju deti vo veku 12 - 15 rokov potrebujem to súrne, ku prieskumu na mojej záverečnej práci....prosím o vyplnenie dotazníku na tejto stránke :http://www.iankety.sk/dotaznik/216446514/ Veľké ďakujem
Emily89

Odoslaťod mmonika »

som vyplnila, ale je dost nejednoznacny, teda ja som nas tam tazko hladala :?
mmonika

pracujem

expert

Mood: Cool

Odoslaťod justina »

Aj ja som vyplnila :flo: ale fakt to nie je príliš jednoznačný test...taký nedorobený.

Ja nemávam žiarlivostné záchvaty. Môj muž sa správa strašne slušne v prítomnosti iných žien...ale možno je len taká sviňa lenivá :lol:
justina
expert

Odoslaťod linaa »

:lol: :)b inak aj moj :))
linaa
pokročilý

Odoslaťod zue »

Este som ziadny zachvat ani nezachvat nemala. Neziarlim. Vobec. Asi to vyplyva z mojej povahy. Moj muz to o mne vie. Ja naozaj miesto na ziarlivost v sebe nemam. Neviem, beriem to akosi sposobom - muz ktory si ma nevie vazit, moze hned odist.
Ale zase som mimoriadne tolerantna. Restauracia s kamaratkou ma nechava uplne lahostajnou. Manzel pracuje takmer vylucne so zenami. Stiskaju sa a bozkavaju na dennej urovni, je to tu v Statoch normalny znak zvitania sa a odchodu. Aj ja vzdy vybozkavam kamaratov. Neriesime to.
zue
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.