mavate zachvaty ziarlivosti?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

mavate zachvaty ziarlivosti?

Odoslaťod linaa »

ja teraz jeden mam :yes: co robite v takych chvilach, ako sa toho zbavit a prepnut mozog do normalu? volala mi kamoska, ze videla mojho muza v auparku s nejakou blondinou, to treba pocut ten chichot v jej hlase - "a kam siel taky nahodeny? a nemali ste ist dnes spolu na party? a on sa s nou bavil tak v pohode ako so mnou, vies, tak sa smial, ona sa usmievala, taka mladucka blondinka..asi len kolegyna.." jasne, ze nejaka kolegyna, jasne, ze o nic nejde, nesla som na party, lebo sa mi nechcelo, isiel sam, jasne, ze nie uplne sam a takych mladuckych blondiek tam su desiatky a je to ok, ale aj tak mi zasiala do hlavy tolko nervozity, ze uz pol hodinu miesto vesania pradla cpem do seba ryzu :? naco su cloveku taketo zdielne kamosky, ved mne je jedno, kde je moj muz cele dni a s kym, naco mam o tom mat spionazne referencie? teraz tu budem do tretej v noci cakat so stupidnou otazkou ako bolo, kto tam bol vsetko, co sa dialo a naco bol v auparku a kto bola ta krasa vysmataa....jak nejaka ziarliva chudera...boooze, rychlo sa tej nervozity musim zbavit, len ako? baby, dajte recepty :yes:
linaa
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: mavate zachvaty ziarlivosti?

Odoslaťod slniecko »

Daj si frtana, blokni si na mobile tu kamosku a porozmyslaj, ci ti za take nervy stoji muz, ktory nielen, ze ide na party bez teba, ale este povazuje za normalne sa potom premavat s nejakou pipinkou po auparku.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod linaa »

:lol: noo, mne by ani nestal, ale ako by som to vysvetlovala detom? tak skutocnost je takato, aby som mu nekrivdila: on ma vela pracovnych povinnosti, pipina bude nejaka mladucka manazerka a mali zrejme nejake jednani, ist na party musel, inak by bol za vola, kedze ho pozyval dost silny klient, ja som nesla, lebo sa mi nechce navliekat do "formalneho oblecenia"(to uz kto dnes vyzaduje a este si to aj vycapi na pozvanku :roll: )....a kamoska ma nudny zivot a asi mi ten moj trosku zavidi, tak sa malinko tesi, ze aj mne sa mozno deje nieco hnusne :lol: to beriem s rezervou, kamosky su vselijake :yes: (idem s nou o dva tyzdne na vikend, este sme spolu neboli, tak snad sa nebude rozoberat, ci ma nahodou muz nepodvadza)...
toho frtana dam, ale asi skor vino :yes: dobry napad :yes: len aby zo mna nebola casom alkoholicka, moja nechut chodit na party sa bude casom stupnovat, kolegynky budu stale mladsie a ja doma s vinom :shock: :shock: kks, to je brrrrrrrr..
linaa
pokročilý

Odoslaťod linaa »

jeej vacanze, ja ak nezaspim, mna by rozdrapilo cakat do zajtra, ja sa vsetko hned pytam aj vsetko hned vysypem :oops: partizan by som bola fakt zly :lol: a zacalo sa mafstory, hura, vyvesiam potom :yes: nazdravie :D
linaa
pokročilý

Odoslaťod slniecko »

Jej, mafstory! Dakujem za upozornenie!
No, ja by som tiez nevydrzala a ze ist kludne spat :?!? ...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod linaa »

:lol: presne podla tych dvoch bodov vacsinou postupujem, a ked mam raz pocit, ze je mi fuk, co kde kto ako dokedy bude a aka nekonecne skvela zabava mi utecie, tak mi do hlavy zaseje ziarlivost..kamoska...ale uz ma to prechadza :yes: ten tlak v hlave povoluje a nervozita v bruchu ustupuje :yes: takze pomaha tato debatka, lepsie jak vino :D diik, dievcence, uz mam vymysleny usmev a smiech, s akym sa spytam na blondku :lol: a aj keby som sa chcela hadat do rana, nevlaadzem, takze hadka nebude :)) samozrejme cakam odpoved to je ta ved vies co som ti hovoril a na party bola strasnaa nuda..
linaa
pokročilý

Odoslaťod linaa »

uz prisiel, hned som sa pytala, ako bolo a kto bola ta kraska, no a odpovede boli uspokojive :D takze pohodicka..pradlo stale v pracke :lol: ziarlivost je s.ina, vycucia z cloveka energiu :yes: tak kamoske poslem nejaku sms, ze je to jeho milenka :lol:
linaa
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.