AKO PREBIEHA SUDNE POJEDNAVANIE ROZVODU S MALOLETYM DIETATOM

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: AKO PREBIEHA SUDNE POJEDNAVANIE ROZVODU S MALOLETYM DIETATOM

Odoslaťod Elena. »

sklamana píše:dievcence,ktore ste tym presli,potrebujem radu,tu koliznu opatrovatelku posiela sudca este pred prvym pojednavanim,alebo na prvom ho sudca urci a tym padom moze manzelstvo rozviest az na druhom?
este sa chcem opytat,ked sme s muzom dohodnuti na vyske vyzivneho(a vlastne sme dohodnuti na vsetkom,aj u koho deti budu,aj na styku otca s detmi),sudca do toho nejak zasahuje?

strasia ma,ze nas na prvom pojednavani nerozvedu,aj ked sme na vsetkom dohodnuti.ake mate skusenosti? deti maju 2 a 4 roky
dakujem

Neviem, ci sa zmenili zakony, ja som sa rozvadzala pred 13-imi rokmi a u nas nijaka kolizna opatrovatelka nebola. Boli sme na vsetkom dohodnuti a najma vdaka sikovnosti mojej pravnicky nas rozviedli na prvykrat(dcera mala vtedy 6 rokov). Kedze sme sa vzdali prava na odvolanie, rozsudok sme dostali takisto hned.
Elena.
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: AKO PREBIEHA SUDNE POJEDNAVANIE ROZVODU S MALOLETYM DIETATOM

Odoslaťod lienkalenka »

sklamana píše:dievcence,ktore ste tym presli,potrebujem radu,tu koliznu opatrovatelku posiela sudca este pred prvym pojednavanim,alebo na prvom ho sudca urci a tym padom moze manzelstvo rozviest az na druhom?
este sa chcem opytat,ked sme s muzom dohodnuti na vyske vyzivneho(a vlastne sme dohodnuti na vsetkom,aj u koho deti budu,aj na styku otca s detmi),sudca do toho nejak zasahuje?

strasia ma,ze nas na prvom pojednavani nerozvedu,aj ked sme na vsetkom dohodnuti.ake mate skusenosti? deti maju 2 a 4 roky
dakujem

rozvod som mala pred rokom, dohodli sme sa na vyzivnom aj na styku otca s dietatom, dcerka mala vtedy 4, rozviedli nas za 18 minut. ak potrebujes este nieco vediet kludne sa pytaj :wink:
lienkalenka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.