Co si myslite o oddelenych spalnach?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co si myslite o oddelenych spalnach?

Odoslaťod LIBERTAS »

Maira píše:toť pred dvoma dňami som v rádiu počula, že vraj podľa výskumu je to najlepší recept na šťastné manželstvo... 8)b

pochovať sa vedľa seba? :whist:
tak to verím :yes:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod marlene »

oddelene spalne nie,ale oddelene domacnosti :yes: to by sa pacilo mne :wink: spolocny dvojdom,muz vo svojom ,ja v mojom,deti by mohli chodit raz k nemu,raz ku mne a vecer by sme sa navstevovali :wink: a mal by u mna len zubnu kefku,inak nic :yes:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

marlene, čím ťa ten tvoj práve nasral? :mrgreen:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Elena. »

Oddelene domacnosti (zatial) nie :mrgreen: , ale izby a kupelne ano, nam to tak nadmieru vyhovuje, chodime spavat v rozdielnom case a takto sa nevyrusujeme, odkedy spavam sama mam svaty pokoj-nebudi ma nijake chrapanie, rozpravanie zo sna a pod., raz som takmer dostala facku(to akoze s niekym zapasil) a povedala som dost a je nam fajn :adore:
Elena.
expert

Odoslaťod alenka76 »

Elena. píše:
LIBERTAS píše:musím to vytiahnuť, lebo dnes mi to zišlo na um....taká malichernosť, ale nechápem, prečo sa ľudia, dajú pochovať do jedného hrobu, ak sa počas života nedelili o postel...sorry, že som morbídna :D

no asi preto lebo potom uz chlap nechrape :lool:

...tak toto je hlod tyzdna! :whist: :mrgreen:
esteze sa chceme spopolnit :whist: :whist:
alenka76

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod slniecko »

alenka76 píše:
Elena. píše:
LIBERTAS píše:musím to vytiahnuť, lebo dnes mi to zišlo na um....taká malichernosť, ale nechápem, prečo sa ľudia, dajú pochovať do jedného hrobu, ak sa počas života nedelili o postel...sorry, že som morbídna :D

no asi preto lebo potom uz chlap nechrape :lool:

...tak toto je hlod tyzdna! :whist: :mrgreen:
esteze sa chceme spopolnit :whist: :whist:

:lool: :lool: :lool:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod marlene »

LIBERTAS píše:marlene, čím ťa ten tvoj práve nasral? :mrgreen:

libertas neuveris,ale nenasral :yes: :adore: mne by sa to tak fakt pacilo :wink: blbo povedane,ked sa raz uvolni v dome prizemie,tak ho tam vystahujem :wink:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Odoslaťod kozicnik »

To je sranda kolko nas tu je, co spime oddelene. My tiez, nabehli sme na to po narodeni prvej dcerky, ktora bola hlucny nespavec, a mm je tiez, tak sa v kuse navzajom budili a mm musel vtedy este aj vstavat o pol 6tej rano, co bol des. Odvtedy sme si na vlastne izby zvykli a naramne nam to vyhovuje. Potom sa kazdy cuduje, ked k nam pride a my v 4 izbovom byte vsade postele:) V mojej a muzovej izbe mame dvojpostele, aby sme sa mohli aj viaceri tam spratat, a u starsej dcerky je poschodova este z cias, ked sme mali v dvojizbaku menej miesta. Takze sme taka noclaharen:)
kozicnik
začiatočník

Odoslaťod Elena. »

kozicnik píše:To je sranda kolko nas tu je, co spime oddelene. My tiez, nabehli sme na to po narodeni prvej dcerky, ktora bola hlucny nespavec, a mm je tiez, tak sa v kuse navzajom budili a mm musel vtedy este aj vstavat o pol 6tej rano, co bol des. Odvtedy sme si na vlastne izby zvykli a naramne nam to vyhovuje. Potom sa kazdy cuduje, ked k nam pride a my v 4 izbovom byte vsade postele:) V mojej a muzovej izbe mame dvojpostele, aby sme sa mohli aj viaceri tam spratat, a u starsej dcerky je poschodova este z cias, ked sme mali v dvojizbaku menej miesta. Takze sme taka noclaharen:)

U nas podobne, v nasich spalñach su manzelske postele, ked je doma aj starsia dcera a este k tomu pride navsteva(napr.nasi), tak manzel uvolni svoju izbu na prizemi, spi v izbe prostrednej dcery a ta spi potom v izbe s najmladsou(ma este jednu vytahovaciu postel), no hotovy hotel :)) , ale mame 5 spalni a da sa to poriesit k spokojnosti vsetkych
Elena.
expert

Odoslaťod Markíza »

Pridávam sa do klubu tých, ktorí spávajú oddelene :D Nie že by to bolo cielené, alebo že by sme to tak chceli, ale najskôr chcel so mnou spávať starší syn a teraz sa mi do spálne nanominoval ten mladší. No a pre tatinka už akosi nezvýšilo miesto :wink:
Markíza
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.