Co si myslite o oddelenych spalnach?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co si myslite o oddelenych spalnach?

Odoslaťod slniecko »

Jasmin píše:ze drviva vacsina da prirodzene prednost spanku a ja na tom nevidim nic zle.

Ano :yes: a ja tiez :yes: ;)x
Obaja makame ako srobi od rana do vecera, kazdy na svojom. Tak niet dovodu, aby sa jeden vyspal a druhy nie.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alenka76 »

...no inac ja mam respekt ak dakto fakt musi spat....lebo-cojaviem co...
Mne moj muz strasne chybal na zaciatku-aj som si poplakala-no ale proste uz v tej rychlosti neriesim!

Ja to vidim takto-ak niekto chce bude sa o to dieta starat aj ked vsatava do prace alebo ma povinnosti!
Ak niekto musi spat-spi!
Ja pracujem -od narodenia malej,a staram sa o nu -sama,dokazem ako tak aj navarit a upratat-lenze -sama vidim ze to len tak nejde-som uz totalne mimo -kedze pernamentne nespim-nedokazem pracovat na 100% a taktiez k malej som nie 100%....
moj muz ostal bez prace,ale zacal pomahat pri firme....takze to beriem ak by naozaj chcel-siel by k malej.....
(ale mala uz je na mne len zavesena...)
Takze ani z voza ani na voz....

hadam to prejde v dakej jej 18 stke :)) ....
a ja sa vratim spät k spolocnej izbe :Q
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod mmonika »

slniecko píše:
Jasmin píše:ze drviva vacsina da prirodzene prednost spanku a ja na tom nevidim nic zle.

Ano :yes: a ja tiez :yes: ;)x
Obaja makame ako srobi od rana do vecera, kazdy na svojom. Tak niet dovodu, aby sa jeden vyspal a druhy nie.

vzdy sme vstavali spolu a enmali sme s tym problem, len v pripade choroby ho vyhadzujem a stahujem si vedla seba dieta ,lebo on zaspi ,aj ked dieta hori,ja az ked ono zaspi pokojne ,lebo mu klesla teplota
mmonika

pracujem

expert

Odoslaťod slniecko »

alenka76 píše:...no inac ja mam respekt ak dakto fakt musi spat....lebo-cojaviem co...
Mne moj muz strasne chybal na zaciatku-aj som si poplakala-no ale proste uz v tej rychlosti neriesim!

Ja to vidim takto-ak niekto chce bude sa o to dieta starat aj ked vsatava do prace alebo ma povinnosti!
Ak niekto musi spat-spi!
Ja pracujem -od narodenia malej,a staram sa o nu -sama,dokazem ako tak aj navarit a upratat-lenze -sama vidim ze to len tak nejde-som uz totalne mimo -kedze pernamentne nespim-nedokazem pracovat na 100% a taktiez k malej som nie 100%....
moj muz ostal bez prace,ale zacal pomahat pri firme....takze to beriem ak by naozaj chcel-siel by k malej.....
(ale mala uz je na mne len zavesena...)
Takze ani z voza ani na voz....

hadam to prejde v dakej jej 18 stke :)) ....
[url]a ja sa vratim spät k spolocnej izbe[/url] :Q

a preco?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Odoslaťod alenka76 »

..preco sa vratim k spol.spalnam? :wink: ....
..No nemame doma izieb jak na zamku.....chi :whist: ci jak maku :wink: :lol: :lol:
Ale mne vobec nechyba to chrapanie :)b :rol8: .....
alenka76

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

musím to vytiahnuť, lebo dnes mi to zišlo na um....taká malichernosť, ale nechápem, prečo sa ľudia, dajú pochovať do jedného hrobu, ak sa počas života nedelili o postel...sorry, že som morbídna :D
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Odoslaťod Elena. »

LIBERTAS píše:musím to vytiahnuť, lebo dnes mi to zišlo na um....taká malichernosť, ale nechápem, prečo sa ľudia, dajú pochovať do jedného hrobu, ak sa počas života nedelili o postel...sorry, že som morbídna :D

no asi preto lebo potom uz chlap nechrape :lool:
Elena.
expert

Odoslaťod Kalea »

Elena. píše:
LIBERTAS píše:musím to vytiahnuť, lebo dnes mi to zišlo na um....taká malichernosť, ale nechápem, prečo sa ľudia, dajú pochovať do jedného hrobu, ak sa počas života nedelili o postel...sorry, že som morbídna :D

:lol: :lol: :lol:
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Maira »

toť pred dvoma dňami som v rádiu počula, že vraj podľa výskumu je to najlepší recept na šťastné manželstvo... 8)b
Maira
expert

Odoslaťod Mysenka »

Elena. píše:

:lol: :lol: :lol:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.