Co si myslite o oddelenych spalnach?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Co si myslite o oddelenych spalnach?

Odoslaťod ditush »

Podla clanku dole su spolocne manzelske loze len sila zvyku, burzoazny artefakt a s kvalitou vztahu priamo nesuvisia. Aky je vas nazor? Nemyslim to ako podryvanie:) Patrim k tym, ktorym to vychadza v prospech oddelenych spalni.
http://zdravie.pravda.sk/spolocna-poste ... zrelax_p20
ditush
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Co si myslite o oddelenych spalnach?

Odoslaťod Klaa »

Tak my máme momentálen oddelené kôli deckám, ale teda neviem sa dočkať, kedy to bude zas po starom :lol: ... ale napr. mužový rodičia to tak majú dlhé roky, a v pohode tak funguju. Bolo mi to divné, ale argumentovali tým, že aby sa navzájom nerušili keď ten chce spať, ten čítať a tak... ale ja si myslím, že je to každého vec, nemusí to hneď znamenať koniec vzťahu. :wink:
Klaa
expert

Odoslaťod Kalea »

Zdá sa mi, že oddelené spálne sa tu už rozoberali. A ani to nebolo dávno.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod jubaba »

rozoberali - a pomerne zivo...
jubaba

uz som zasa čika, tak dovidenia

Odoslaťod Martina z MT »

Kalea píše:Zdá sa mi, že oddelené spálne sa tu už rozoberali. A ani to nebolo dávno.

viewtopic.php?f=58&t=92328
(hlasovanie, bohuzial, zmizlo... :? )

Zavery pre mna (okrem toho, ze som sa miestami dobre pobavila):
- nemalo zien vidi/citi suvis medzi kvalitou vztahu a spolocnym spanim
- rovnako nemalo zien to berie pragmaticky a spolocne spanie nie je pre ne nutnou a ani postacujucou podmienkou pre plnohodnotne manzelske spoluzitie
(teda, kazdemu "co libo jest" :wink: )
- paralelne sme nacali aj temu spolocny paplon a dobrali sme sa k zaveru, ze najhorsia varianta manzelskeho spania je - oddelene spalne a spolocny paplon :lol:

ja osobne sa najlepsie vyspim sama, ked su manzel a deti mimo - ziadne kradnutie paplona (a to ani nemame 1 spolocny!!!), ziadne nahodne zaucho, chrapkanie, "mamiii, cikaaat" atd. atd. - spim ako v oleji :)
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Odoslaťod kravka »

Som ZA oddelené spálne! A manželskú posteľ využívať len na sexuálne stretnutia :wink: A ak sa chce, po sexe sa zostaneme túliť na manželskej, ale kto chce, môže sa vrátiť pekne do svojej.
So spaním vo dvojici mam neblahe skusenosti - s partnerom - viackrat som schytala lakťom do tváre, do brucha, raz som schytala skutočné, nefalšované zaucho
- s dcerou - jej oblubenym terčom su moje bradavky - ležím na boku, ona sa lakťom oprie o moje prsia a snaží sa takto celou svojou váhou nadvihnúť! Všetkých svätých som spomínala! Neustále cestuje po posteli, skoro každú noc ma dokope!
Ja chcem spať sama!!! :lol:
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod Klaa »

kravka píše:- s dcerou - jej oblubenym terčom su moje bradavky - ležím na boku, ona sa lakťom oprie o moje prsia a snaží sa takto celou svojou váhou nadvihnúť! Všetkých svätých som spomínala! Neustále cestuje po posteli, skoro každú noc ma dokope!
Ja chcem spať sama!!! :lol:

:lol: :lol: :lol: som sa pobavila, ale teda to sa stalo aj mne a uhm to kojííííím aaaaaaaaau. :roll:
Klaa
expert

Odoslaťod ksichta »

mne by asi nevadilo ani spanie dolu hlavou :lol: :lol: :lol: . Ke´d spím, tak spím a basta. Ešte sa mi tuším nestalo, že by ma niekto tresol, alebo, že by som sa zobudila na chrápanie môjho muža. U nás sa neodohrávajú ani boje o paplón a ani nič iné, čo by mi vadilo. Práveže milujem to spoločné zaspávanie, pritúlenie, je to fajn. A väčšinou mi ani nevadí, ke´d k nám v noci pripochodujú decká. Našťastie nikdy neprídu všetci naraz. Maximálne dve a to sa ešte dá zvládnuť. A milujem tie malé voňavé telíčka, ke´d sa v noci pritúlia. Mne by teda oddelené spálne prišli hrozne nudné a osamelé. A tiež mám rada tie večerné hovory pred zaspaním. ale napríklad mi zase vadí, ke´d mi muž lezie do kúpeľne. Nie že by som sa nejako hanbila, ke´d som holá, s tým problém nemám. ale v kúpeľni si vychutnávam takú intimitu, chcem tam byť sama, takže ja veľmi oceňujem, že máme dve kúpeľne a keď chcem mať súkromie, tak ma tam nikto neruší :wink:
ksichta
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.