Práve som zistila jeho neveru

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Práve som zistila jeho neveru

Odoslaťod Maira »

hviezdička, prajem ti krasne sviatky a hlavne pekny a novy začiatok v novom roku. Som rada, ze sa uz citis fajn a drzim palce, aby to bolo stale lepsie.
Maira
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

mysen a prečo si myslíš, že kopanec dostal on? :uh:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Kalea »

hviezdicka24 píše:Len pre informáciu pre tie, čo ste to tu sledovali: Vzťah manžela a jeho priateľky skončil. Detaily nepoznám a ani nepotrebujem vedieť. Túto informáciu som oplakala... Ich vzťah mi pripadá tak strašne nezmyselný a tak hrozne mi ublížil... Pre ich chvíľkovú rozkoš celý môj život vyletel do vzduchu...

Inak sa mám dobre. :yes:

HVIEZDICKA - to je najdôležitejšie, že Ty sa máš dobre. Už viac neplač, naplakala si sa dosť. Prajem ti krásne sviatky.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Mysenka »

LIBERTAS píše:mysen a prečo si myslíš, že kopanec dostal on? :uh:

kopanec v podobe rozchodu, nie kopacky! Nie je jedno kto koho okasle? Kazdopadne mu vztah nevysiel, aj ked sa hypoteticky mohol rozist prave on s dotycnou. Co na tom? Pointa je krach vztahu, kvoli ktoremu podrazil manzelku. :wink:

nemusis hned uhkat. :mrgreen:
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

no podľa mňa je dôležité, kto komu dal kopačky, nielen že ten vzťah skončil.
lebo ak dal on, asi mal na to dôvod, je jedno aký, ale žiadnu traumu z toho mať nebude. :wink:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Zora19 »

No chlapec nevyzera nejaky ztraumovany co som tu citala.... :no: :no: :no:
Ale nevidime mu do hlavy a ani do srdca,takze.... :on: :on: :on: ..ale asi to tak ma byt,ze sa to neda pozriet...mozno by sme tam nic nevideli....len prazdnotu... :wink:
Zora19
pokročilý

Odoslaťod slniecko »

"ztraumovany" - "neztraumovany" 8) , to je fuk, on je irelevantny, dolezite je, aby si Hviezdicka zariadila spokojny zivot a zda sa mi, ze na tom pracuje :yes: .
Aj ked chapem aj ten plac nad tym jeho stroskotanym eee "vztahom" - to tomu celemu dodava este vacsi nadych nezmyselnosti - ale uprimne, ja si skor myslim, ze to bola zachrana v poslednej chvili.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Zora19 »

No vravi sa za vsetko zle je na nieco dobre....a nic nie je len nahoda...takze kazdy si musime prezit co mame dane..ci dobre,alebo zle...a je len na nas ako sa s tym vysporiadame..... :yes: :yes: :yes:
Zora19
pokročilý

Odoslaťod hviezdicka24 »

Ako to bolo ďalej...

Dlhšie som sa neozvala, len som niektorým z Vás poštou zvestovala svoje novinky... Prišiel čas povedať verejne, ako môj príbeh pokračoval...

Pred vianocami 2009 som sa rozišla po kratučkej známosti s priateľom... našťastie súhlasil pomôcť mi s otehotnením a tak mám, napriek všetkým negatívnym diagnózam o neplodnosti... podržte sa... krásneho, zdravého syna. V:)

S manželom sme sa rozviedli... Obaja sme prežili pár krátkych známostí... ale vzťahy v dnešnej dobe sú akési iné... povrchné, plné nevery, takže som už pomaly profesionálka v odhaľovaní ženáčov a ockov od rodiny, ktorí sa tvária, že sú single... Dobrí chlapi v mojom veku sú už zadaní...

S manželom sme sa po rozchode nevideli pár mesiacov. Dali sme si čas na vychladnutie, aby sme sa dokázali spolu kamarátiť a svete, div se... funguje to a naozaj sa kamarátime. Pomáhal mi počas môjho rizikového tehotenstva, prespával u mňa, keď som bola unavená z bábätka, dokonca bol aj pri mojom pôrode. Takže síce som sa rozišla s neverným manželom, ale získala som dobrého kamaráta...

Exmilenku manžela naďalej neznášam a v tie noci, keď som bola sama a unavená z plačúceho miminka, som jej v duchu napísala desiatky emailov o tom, ako mi ublížila... Samozrejme som žiadne emaily neodoslala...

Takže som spokojná single mamina. Samozrejme nejaké stopy na duši ostali... Naďalej nedôverujem partnerom... Rozchody so známosťami už neoplakávam... Beriem vzťahy s odstupom... Neprekvapuje ma, keď zistím, že ma noví partneri podvádzajú /neverili by ste koľko zadaných to skúša predstieraním, že sú single.../.

Toľko správa z môjho single života. V:)
hviezdicka24

Odoslaťod slniecko »

Hviezdicka, gratulujem k babetku!!! :sun :sun :sun

A uvidis, to ostatne sa casom podda... :4:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.