Práve som zistila jeho neveru

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Práve som zistila jeho neveru

Odoslaťod Radšej @nonymná »

Som vydatá takmer desať rokov. Bezdetná. Tento týždeň mi nevyšlo druhé umelé oplodnenie.

Môj manžel ma v pondelok v noci podviedol s bývalou kolegyňou, ktorá vzápätí odcestovala na polročný pobyt do zahraničia. V utorok ráno vstal a pichol mi ďalšiu injekciu na umelé oplodnenie. Pred dvoma týždňami, pri embriotransfere, už vedel, že je zamilovaný inde. Aj tak ma nechal oplodniť.

Dnes z neho vyliezlo, že smúti za dotyčnou, je do nej zamilovaný, mňa ľúbi. Je nešťastný z toho, ako mi ublížil, ale nevie sa medzi nami dvoma rozhodnúť. Chce so mnou naďalej bývať a časom sa rozhodnúť, chce, aby sme si navzájom pomáhali, ale nechce so mnou spávať.

Tvrdí, že ja za nič nemôžem, že bol so mnou ako s manželkou spokojný. Rozprávame spolu pokojne, láskavo, bez hádok a výčitok.

Som v šoku, ruky sa mi trasú. Ešte som neplakala, len nedokážem zaspať. Nie som si istá, že po tak šialenej zrade budem schopná vôbec oplakať jeho stratu. Plánujem prestať krvácať a až sa trocha zdravotne pozviecham, chcem odcestovať načas do zahraničia a zvažujem, že by som odišla aj na celého polroka, kým bude preč aj ona.

Prosím poraďte, povzbuďte, niečo napíšte, napr. ako sa Vám v takej situácii vôbec podarilo plakať. Ja som zatiaľ ako citovo zamrznutá.. Dakujem.
Radšej @nonymná
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Práve som zistila jeho neveru

Odoslaťod zue »

Ja vidim najvacsie sebectvo ani nie v tej nevere, ale v tom, ze Ti o tom rozpraval. Preco nemohol drzat usta?
V tejto situacii ja hovorim chod. Chod do zahranicia, chod na pol roka, ci kolko planujes a bud sebecka aj Ty. Zasluzi si.
Pardon, ale nie som tip utrpitelky. Ja by som to riesila strucne a sebecky.
zue
expert

Odoslaťod corky »

takto dopadla ja moja kamarátkla... nemohli mať deti a kym ona ležala v nemocnici, liečila sa, podstupovala bolestivé vyšetrenia, jej manžel si užíval s inými ...
Rozviedli sa, ona sa vydala a už má 2 krásne deti. Neplodný bol nakoniec on :? Milenka ho tiež už vyhodila, zostal sám, tak mu treba.

Nechápem to, prečo sa na jednej strane chlap snaží mať dieťa a na druhej strane manželku podvádza ... podla mna tvoj muž s tebou dieťa aj tak nechce, asi to robil len kvoli tebe, aby udržal iluziu fungujuceho vzťahu ... a potom to nevydržal a priznal sa.
Alebo je pod tlakom a u milenky si to ventiluje. Asi ani sam nevedel, ako velmi ju miluje, až ked odišla, pochopil, že mu chýba.

Teraz závisí na tebe, či o vzťah ešte chceš bojovať. Ak áno, tak mu to neulahčuj svojim odchodom. Možno by stálo za to navštíviť manželskú poradnu, psychologa, alebo ak ste veriaci aj kňaza.
corky

I choose to be happy...

expert

U nás sme neplodní obaja. On momentálne už dieťa radšej nechce, lebo si nie je istý ako to s nami dopadne.

Ešte stále som neplakala.

K psychológovi som sa už objednala e-mailom, chodila som k nemu už pred tým kvôli stresom z umelého oplodnenia, idem tam zajtra. Skočím si aj k obvodnému psychiatrovi pre nejaké jemné lieky na upokojenie a na spanie.

Stále neviem čo robiť. Mám chuť to okamžite ukončiť, ale bojím sa, že to budem ľutovať a tak naďalej navonok udržujem príjemný rodinný krb.

On je s ňou stále v kontakte, myslím, že aj teraz s ňou komunikuje na druhom počítači.

Bol to hrozný šok. Fakt som toto nečakala a nie v tak ťažkom čase ako je umelé oplodnenie.

Ako to prežiť a nezrútiť sa? Prosím poraďte. Zatiaľ pomáha kým sa sústreďujem na iné veci. Sme na návšteve u mojich rodičov, takže sa snažíme obaja strúhať formu...
Radšej @nonymná
začiatočník

Odoslaťod corky »

tiež neviem, čo by som robila... asi prva reakcia by bola, zbaliť mu kufre a nech si ide za nou ...
No tiež by som sa asi zlakla, že potom už nebude potom cesty späť
len u nas je to iné, máme deti, kvoli nim by som sa asi snažila vzťah nejako udržať

keby sme deti nemali, asi by som ho poslala preč hneď
to ako si predstavuje, že mu budeš prať, variť, žehliť a on si bude užívať s inou???
a s tebou bude čo, žiť vedla seba ako brat a sestra?
on urobil chybu, tak nech ide on ... nie že by som ja išla preč z vlastného bytu

ja by som určite plakala, som taká povaha... zasa by som mala problem riešiť veci s chladnou hlavou a komunikovať s ním
corky

I choose to be happy...

expert

Re: Práve som zistila jeho neveruRe: Práve som zistila jeho

Odoslaťod Mischa: »

Radšej @nonymná píše:Stále neviem čo robiť. Mám chuť to okamžite ukončiť, ale bojím sa, že to budem ľutovať a tak naďalej navonok udržujem príjemný rodinný krb.

A co by si mala lutovat? Ze si uz nestravila ani sekundu naviac s niekym, kto si ta nevazi? Ono je to jednoduchsie nez si myslis, bohuzial si v stave, ked to nemozes vidiet.
Ja odporucam uz ani sekundu naviac! Zivot je prilis vzacny, aby si ho zahadzovala s hentakym hajzlom, zatialco je kopa uctyhodnych chlapov.
Mischa:
expert

Vacanze, v Dedkovcoch som vždy písala, že o deťoch sa nechcem kvôli anonymite vyjadrovať.

Asi máte pravdu s tým poslať ho kade ľahšie. Rozumovo vidím, že je to to najrozumnejšie, čo môžem pre seba urobiť.

Mám 34 rokov, som neplodná. Aké mám šance, že sa ešte niekedy vydám? Úprimne...

Milenka o mne vie, nevyjadruje sa o mne ani slovkom, netlačí na manžela, aby sa rozhodol. Neviem čo robiť, aby som si ho udržala.
Radšej @nonymná
začiatočník

Odoslaťod LIBERTAS »

uf...situácia na prd, ja by som kľudná byť nemohla...a tú injekciu čo pichol tebe by som mu pichla do zadku...

začať znova, ak sa dá niekde inde, s niekým iným, nemáte závezky v podobe detí, a žiadne také, že on sa nevie rozhodnúť s kým chce byť, on sa nemá čo rozhodovať, to právo je teraz na tvojej strane.on sa rozhodol už vtedy, keď ťa podviedol.

veľa šťastia, a plakať netreba...a ak si doteraz neplakala, buď to v sebe dusíš, alebo vieš, že vlastne ho tak ani nemiluješ ako by sa zdalo a tvoja duša to vie tiež, preto je to bez slz.
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Re: Práve som zistila jeho neveruRe: Práve som zistila jeho

Odoslaťod corky »

Radšej @nonymná píše:Mám 34 rokov, som neplodná. Aké mám šance, že sa ešte niekedy vydám? Úprimne...

veľké... možno nie savvydať, ale určite si môžeš nájsť partnera, ktorý pri tebe v najťažších chvílach života bude stáť a nie ťa podrážať
corky

I choose to be happy...

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.