psychické týranie

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: psychické týranie

Odoslaťod Kalea »

Cheeba - toto nemôžeš myslieť vážne :no: :no: :no: . Ty sklameš svokrovcov? Ty? Ich môže sklamať jedine ich syn, keďže do teba kope a urobil si z teba fackovacieho panáka.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slniecko »

Cheeba, na to sa povznes, to teraz nemozes riesit...za par mesiacov to bues vidiet inak...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod slniecko »

GabikaB píše:ja poviem len svoj nazor, ale nemusi to tak byt.
Bez o zlo krky prec od neho, a nie ze si ho naviazes na cely zivot!!!! nie to ze je niekto upraveny, vzycajne galantny (aj to jeho nalada dovoli), pekny robi zivotneho partnera a dobreho manzela a otca tvojich deti v buducnosti.
ale clovek ktory vie riesit problemy, ktory vie komunikovat, ktory vie pocuvat aj druheho a chapat, ktory nebude vybuchovat pre hluposti a hlavne ktoreho sa ty nebudes bat!!!
co myslis ako to bude pokracovat ked uz teraz sa ho bojis? co bude az budete co ja viem 3-5 10 rokov manzelia a bdes mat na krku 3 deti? bude vediet tomu odolavat, bdues vediet deti uchranit pred niecim takym?

ale to je len moj nazor a mozno sa uplne mylim. no nemyslim si.... nie som si ista ze by si to dokazala znasat cely zivot, resp. ze si tak ty bola vychovana, alebo to povazovala za normalne.
A pokial tomu tak nie je, tak len tazko z dlhodobeho hladioska budete vediet zit spolu.

nemam co dodat...utekaj!!!
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod LIBERTAS »

sisi, nechápem...načo potrebuješ naše utvrdenie v tom, že ten chlap je psychopat?Vieš to aj sama, takže ešte dnes sa s ním rozíď a čo najrýchlejšie :!:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Kalea »

SISI2605 píše:Ahoj Gabika veľmi si cením, že si môjmu problému venovala svoj čas a napísala mi svoj názor. Ja len nedokážem pochopiť kde som bola tých 6 rokov, kam som sa dívala. Teraz začali vychádzať na povrch veľmi závažné veci. Predo mnou chodil 8 rokov s inou babou a rozišli sa za veľmi vážnych okolností. Podľa jeho slov otec jeho bývalej bol psychicky chorý a zaživa sa upálil kvôli nemu. Tento príbeh som počula minimálne 3 krát a vždy sa niečo na ňom zmenilo. Najprv mi ponúkol číslo svojej bývalej že jej kľudne môžem zavolať a keď som si ho začala písať tak sa stopol a začal sa smiať či mi šibe, že mi ho nedá. Potom nastali výhovorky že ho nemá, potom mi dal neexistujúce číslo a nakoniec mi oznámil, že to číslo kvôli mne zisťovať nebude a že ja ju nebude otravovať. Ten chlap je schopný sa so mnou rozísť len aby som sa s ňou nemohla skontaktovať a spýtať sa jej na verziu jej príbehu. Za celých 6 rokov som nemala kontakt na nikoho z jeho rodiny ani na mamu a konečne mi došlo, že prečo. Ešte raz díky Gabi

Prosím ťa, okamžite sa s ním rozíď, okamžite. Skôr ako si pobabreš zvyšok života alebo prinajmenej niekoľko ďalších rokov zo svojho života. Ty máš koľko rokov? Je toto tvoja prvá vážna známosť? Neviem, či vôbec môže vzísť niečo dobré zo vzťahu na diaľku s cudzincom o ktorom v skutočnosti vlastne takmer vôbec nič nevieš :no: :no: :no: . A navyše sa ho bojíš, už teraz sa ho bojíš... V budúcnosti by to bolo len horšie.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

SISI2605 píše: Povedala mi, že všetci chlapi sú divný len sa líšia na tých, ktorí majú prachy a tých ktorí nie. Že v žiadnom vzťahu to nie je ideálne, a že musím aj niečo vydržať.

sisi, tvoja mama rozpráva bludy, nehnevaj sa ale fakt.
si mladá, vzdelaná baba, ktorá ma celý život pred sebou...tak si ho neznič.
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Maira »

Sisi, tvoja mama zila so psychopatom, ona sa potrebuje utvrdit v tom, ze to je normalne. Ale nie je. Ani mu nic nehovor, len sa odstahuj inde, najdi si pracu inde a skus si najst lepsieho muza, ako tvoja mama. Takto len kopirujes jej chyby. Na tvojom mieste by som zasla aj za psychologom, aby ti pomohol dostat sa zo zabehanych vzorcov z minulosti, aby si o pol roka nenatrafila zase na psychopata. Je mi luto, ze to takto musim povedat, ale zastavam nazor, ze rodicia su nam stale prikladom - bud ako zit, ako sa od nich inspirovat alebo ako nezit, ako zili oni, ako neopakovat ich chyby. To je to hlavne, co si od rodicov mame v dospelosti zobrat. Drzim palce.
Maira
expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.