psychické týranie

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: psychické týranie

Odoslaťod Ejka3 »

Už len keď to čítam, je mi ťažko. Určite treba odísť... Ak nemáte rodinu, ktorá by vám pomohla, skúste http://www.zastavmenasilie.sk/
Sú tam kontakty na rôzne inštitúcie po celom Slovensku. Možno nájdete niečo vo vašom okolí. Veľa šťastia!
Ejka3

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kravka »

Baby, skuste azylove domy.. stačí tam zájsť a spýtať sa, určite vás aj s deťmi prichýlia. Nie je to tam vôbec zlé, určite lepšie prostredie ako doma s chlapmi, o ktorých píšete.
kravka

Človek, ktorý načúva rozumu, je stratený: rozum zotročuje všetkých tých, ktorých myseľ nie je dosť silná, aby mu vládla. G. B. Shaw

expert

Odoslaťod cheeba »

ahojte, neviete si predstavit ako ste mi pomohli! dakujem Vám babulky, ze ste prispievali do tohto fóra.Dakujem Katke, prezivam manzelstvo s takymto clovekom presne takom o akom pises, lenze bonus- uz som dostala 5xfacku a raz si uz aj kopol do mna. Rozmyslam, ze od neho odidem s dvomi detickami k mojej mamine. Byva sama, takze miesto tam je, len neviem este stale ci zvladnem jeho psychické nátlaky.Volala som aj vestici ci mam odist alebo ostat a ze mam vydrzat do konca roka, ze ma psychicky znici!!..toto ma dostalo do takej depky, ze cely den som bola uplne mimo!!! mala som pocit, ze vcera uz bolo neskoro!! babulky, prosim vas o trosku podpory nech nazbieram odvahu..dakujem!
cheeba

Odoslaťod slniecko »

Cheeba, drzim palce...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Kalea »

Cheeba, veď to je skvelé, že máš kam s deťmi odísť. Nazbieraj odvahu a choď k mame. Nenechaj sa zničiť. Nepodľahni týraniu.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod dene »

8)b tak-tak Kati, som rada, že sa ti to podarilo! Vždy je to o tom, že žena musí zo všetkých síl na sebe makať a byť o krok pred tým sviniarom... ale, keď sa to podarí, je to pocit na nezaplatenie... Mám kamošku, ktorej trvá už 5 rokov vymaňovať sa z područia takého psychopata...nechala sa 15 rokov týrať len za to, že je veriaca a mala svadbu v kostole...dobrá duša, láska až za hrob, odpúšťanie, v dobrom aj v zlom....bla-bla-bla...dnes má zo syna rovnakého psychopata ako mala manžela, vyhráža sa jej psychicky aj fyzicky....dcéra ju psychicky vydiera... zničené 3 životy... smutnééé... kto za to môže? 5 rokov jej dohováram..ja aj kopec kamarátok...ešte vždy je schopná kvôli nemu plakať... a to mala doma týranie najhrubšieho zrna....vždy keˇmi zavolá a sama povie niečo, čo som jej už pred 5 rokmi prízvukovala, tak jej blahoželám, lebo je to zase malý pokrok....
Preto hovorím: kým žena nie je PEVNE rozhodnutá o svojej nevine, o svojej túžbe, žiť NORMÁLNY život, dať deťom pokoj a lásku a kým si nepovie, že ja to zvládnem aj keď budem o suchom chlebe, v jedných nohaviciach, aj keď sa mi bude vyhrážať hocičím - nedám sa rozhádzať od nejakého šmejda, čo si nezaslúži ani chodiť po tejto zemi... kým nemá v srdci a v hlave toto rozhodnutie, je zbytočné sa púšťať do boja, lebo to bude ďalšie týranie na ďalšie roky a doplatia deti.
NIKTO nevyrieši túto situáciu za teba. Budeš bojovať sama a na to potrebuješ gule. Priatelia a rodina ti môžu poradiť, pomôcť finančne, s bývaním, ale NEZÁVISLOU sa musíš stať sama po tvrdej práci na sebe....Hlavne nezávislou psychicky...
DRŽÍM PALCE VŠETKÝM BABÁM!!!
dene

Odoslaťod LIBERTAS »

cheeba nezúfaj a zozbieraj sily čo máš. máš šťastie, že máš kde ísť aj s deťmi, veľa žien nemá kde ísť, tak neváhaj. na mieste, kde nie je pánom on, nájdete útočisko a budeš lepšie zvládať jeho ďalšie nátlaky. choď a odíď za šťastím...
silno držím palce.
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod cheeba »

Ahojte, pomaly sa pripravujem na odchod, balim si najnutnejsie veci a vsetky dolezite dokumenty davam dokopy..lenze ked sa pozriem na svokrovcov tak mi srdiecko trha, ze ich sklamem..teraz moj manzel je zase ako med dobrucky, toto su najhorsie stavy, lebo raz je velmi zle a raz velmi dobre, preto sa mi tazko rozhoduje. Je to tazke!!! Neviem ako to zvladnem..
cheeba

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.