psychické týranie

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: psychické týranie

Odoslaťod slniecko »

Kati, takto to citis a asi dobre, ze si to dala von. A stretavat sa s takym manipulatoorom podla mojho - emociami nezatazeneho - nazoru nie je dobry napad.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod dene »

Ja by som za tým tiež hľadala nejakú manipuláciu.... buď opatrná. U nás nastala "normálna" komunikácia až po 5 rokoch, ale ešte stále mám senzory zapnuté, a pri najmenšom náznaku nejakej manipulácie, alebo presadzovania si jeho vôle volím ústup...späť do svojich vôd....a ešte stále som toho názoru, že ok komunikujme, ale len to najnutnejšie ohľadom detí....
dene

Odoslaťod Kalea »

Kati - ja si myslím, že si urobila správne :yes: :yes: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod basenka119 »

dobry den, chcela by som sa spytat na psychicke tyranie?
s priatelom som 4roky a mame spolu dvojrocneho syna,som na materskej dovolenke a studujem na vysokej skole,v poslednych mesiacoch ma neustale uraza, nadava mi v pritomnosti syna, ze som chudera aby som zdochla,som sprosta a podobne.dnes sa vyhrazal smrtou mojej kamaratke ze ked mu pride do cesty tak ju bude mlatit pokial naposledy nevydychne,potom sa vyhrazal aj mne,zakazuje mi skolu, ze budem doma sedet na zadku a starat sa len o domacnost,ked poviem svoj nazor hned ma opravuje a snazi sa mi nahovorit ten jeho nazor,vzdy musi mat pravdu, nad vsetkymi sa povysuje,vsetci moji priatelia su podla neho len chudaci,dokaonca mi aj zakazuje niektore priatelky za to ze si povedali svoj nazor a nechceli sa mu podriadit.uz sa bojim mu cokolvek mu povedat,lebo co poviem prekruti v jeho prospech, a zvysuje na mna hlas,. prosim poradte mi co mam robit. dakujem
basenka119

Odoslaťod slniecko »

Basenka, ked sa vyhraza fyzickym nasilim, tak by bolo asi najlepsie v prvom rade odist. Mas kam odist? K rodicom, pribuznym, priatelom?
slniecko

expert

Odoslaťod RomanaX »

A predtym taky nebol? A ako dlho ste spolu? Ak mozes vylucit nastupujucu dusevnu chorobu, tak z toho okamzite odid!!!!
Chces aby to Tvoje dieta videlo? A bralo ako normu spravania?!?! Mas svoju dostojnost, nikto Ta nesmie urazat. Nesmies to priehliadat a ani nechat tak. Porad sa s rodicmi a s najblizsimi, a hlavne neostan v toxickom prostredi!!
RomanaX

expert

Odoslaťod Kalea »

Basenka - odíď od priateľa čím skôr. To ako sa k tebe správa, nie je normálne :no: :no: :no: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod Nelka44 »

Ahojet možem sa k Vám pridať, už daľej nevladzem, s mužom sme spolu dva a pol roka, máme spolu skoro ročné bábo, a ja mám z predošlého vzťahu syna,on je rozvedený a má už dve veťké deti,,,pred svadbou bolo všetko super, venoval sa nám, prejavoval lásku ,pomáhal mi s dieťatom, a svadba bola spúštač tohoto pkla ,ktorré prežívam,,,momentálne som na MD, nedáva mi peniaze, iba ked ho prosím, dá mi almužnú, s tým,že kde mám a kde som minula svoju materskú,,,,ked ide raz do mesiaca na nákup, tak mi tu necjá bločky, a všetko mi zvýraznovačom poobtahuje,,,navyše sa o nás vôbec nezaujíma, z roboty ide rovno do posilovne, potom sedí s kamaratmi pri pive a všetky peniaze prepíja,,,potom mi vypisuje hnusné sms ky,,,,vôbec mi doma nepomáha, práve naopak, ja neviem kde mi hlava stojí a ked ho poprosím o pomoc tak sa na mna vyziape, že som neschopná a on pri tom sedí len pri počítači....
malému sa nevenuje,,,,a moj syn mu je už skôr na prítaž,,,stale ma obvinuje z nevery,uráža ma ,je agresívny,,,, ignoruje mojich rodičov, je to hrozné,vykrikne mi aj krajec chceba, ktorý zjem,,,kvoli nemu som prišla aj o mlieko a na umelé mi nechce dat ani cent,,,som rozhodnutá sa rozviest,ale byt v ktorom žijeme mi nepatrí, je jeho rodiny a ja som na MD,,,,,neviem čo dalej,,,,už som tak na dne,,,že keby neboli moje deti, tak to nezvládnem
Nelka44

Odoslaťod SilvaK »

Nelka, Basenka, odíďte, čím skôr, Vy a Vaše deti máte právo žiť normálne, nie v strachu, ponižovaní, výsmechu a týraní. Nájdite niekoho, kto Vám môže pomôcť, rodičia, priatelia. Držím Vám palce. :4:
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert

Odoslaťod slniecko »

Nelka, detto, prec, ako rycho sa len da...
slniecko

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.