Mám toho pokrk!!! Každý deň zastávka v krčme??!!Je to normál

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Mám toho pokrk!!! Každý deň zastávka v krčme??!!Je to no

Odoslaťod monika19 »

Tiez bt mi to vadilo...skuste sa o tom v klude porozpravat...idealne by bolo,keby chodil vlastnym autom,aj keby viac minal na benzin.
monika19
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod slniecko »

Nie, nie je to normálne a je na najlepšej ceste sa nechať strhnúť svojim otcom k alkoholizmu postupne tiež.
Nemyslím si, že "má čas na krčmu a na teba nie", proste to nie on rozhoduje, či sa v tej krčme tým autom zastavia, alebo nie.
Tiež si myslím, že by bolo namieste, aby minimálne začal chodiť vlastným autom, možno by bolo dobre aj zmeniť prácu (lebo svokor môže kľudne ich ťahať po krčmách aj počas dňa, medzi fuškami), ak sa dá a pokiaľ nie je tvoj muž na ten dom nejako intenzívne citovo naviazaný, nedalo by sa predať ho a kúpiť iný, inde? Či to z rodinných dôvovov nejde?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod corky »

poodla mna ideálne by bolo, predať celý slávny darovaný dom a postaviť si domček podla vlastných predstáv niekde, kde nebudete v dodsahu jeho pro-alkoholickej rodinky. Zatial predsa máte kde bývať, kym byvať ste to vybavili. Idealna by tiež bola zmena zamestnania ... cvhodenie po nejakých fuškách (ako píšeš) aj tak nie je poriadna robota.
Je to dospelý ženatý chlap, čakáte dieťa, tak mu na rovinu povedz, že toto tolerovať nebudeš. Sorry, je mimo moje pochopenie, že sa chlap neponáhla domov k svojej tehotnej manželke, radšej ide vysedávať po krčmách s ockom. Keby nechcel, tak nejde ... prišiel by domov, a jeho otec nech si potom chodí po krčmách kade a s kým chce. Lenže on sa mu asi nevie vzoprieť. No mal by si stanoviť svoje priority a uvedomič si, že VY ste jeho rodina a nemože donekonečna poslúchať otecka.
corky

I choose to be happy...

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.