Ako odpustiť neveru?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ako odpustiť neveru?

Odoslaťod marlene »

corky píše:[quote="koza Tina"
Inak, ve a potom napr. na také vyročie svadby doma oznámi, že nemá čo oslavovať, pretože odchádza k frajerke v 5. mesiaci tehotenstva (konkretny príklad z mojho okolia).

alebo ako muz mojej kolegyne (ktora mala tiez taky nazor na muzov a hlavne na svojho ako Scooby Doo),ktory isiel akoze vyniest smeti a ozval sa jej o dve hodiny ,ze ma toho dost a odisiel k priatelke :D a uz sa nevratil :nie:
ale to s tym BMW je fakt dobre 8)b
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod koza Tina »

Ale zienky pozor !!!! to len muzi na Slovensku nevedia co od radosti :)) -Vazne uz chlapi v SR nevedia co sami so sobou -podla Scooby Doo.A toto je tiez dobre - Myslim, ze by sa zisla slov. muzom taka dobra namahava praca v zahranici :haha Len by som rada vedela kde ten tvoj pracuje.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod marlene »

ScoobyDoo píše:.Vazne nechapam kolko mate casu a energie a vobec chuti riesit taketo hluposti. Ked ma muz podvedie , zbalim mu handry a dovidenia. Spravil to raz a ked mu zena odpusti spravi to aj druhy krat a muz si pomysli, vsak odpustila mi raz a hlupana odpusti mu druhy krat.........a bude so zenou zamatat.......no isto .maju strasne vela volnosti , ktoru im zeny davaju....Asi tak.

radsej od zaciatku nech zena zameta s nim jaj:
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod corky »

ozujskova, super, že to takto dopadlo a nejako si sa s tým naučila žiť
v prípade nevery je rozdiel, či ide o jednorázové pominutie zmyslov - vtedy by som asi odpustila, ale určite s istými podmienkami, musel by poriadne dokázať, že stojí za to odpustenie, alebo o notorického záletnika - vtedy určite nemá zmysel nič riešiť a poslať ho radšej kade lahšie
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod JanaValachovicova »

Nevera je zvlastna vec. A mozno ani medzi nami neexistuje nikto, kto nou nepresiel. Niekedy je to taka ta " naozajstna", ktora presla cez postel niekoho ineho, ale castejsie len taka ta " v hlave". Ked je niekto z partnerov jednoducho zamilovany, emotivne namotany na niekoho " tretieho". Aj ked sa zda, ze ta "realna" je jedina co škodí, nie je to pravda...
Mozno len nie je vidiet. Ale ak nakoniec vznikne " poučenie zkrízového vývoja", môže to vzťahu v manželstve aj pomôcť. Uvedomíme si, o čo sme mohli prísť a čo je pre nás dôležité. Ako sa hovorí, najvyššie vyskočíš, keď sa odrazíš a odraziť sa od dna- dá zabrať, ale niekedy stojí za tú amlitúdu:)
JanaValachovicova

Tak bude ešte babie leto ?

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.