rodinna navsteva

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

rodinna navsteva

Odoslaťod net111 »

potrebujem poradit, lebo neviem, co si mam mysliet. manzel ide na navstevu na opacny koniec republiky na oslavu 40tky svojej sestry. povedal mi, ze pojde sam s detmi, lebo to bude lepsie. ja som si myslela, ze si svagrina nezela, aby som prisla a neriesila som to. ja si s nou nemam co povedat, ale on tam chcel ist na silvestraa novy rok a to mi vadilo, ze nebudem s detmi. ani svokra ma nemusi.... nemame sa o com bavit, vzdy si musim u nich varit, lebo mam alergiu na mliecnu bielkovinu a tak svokra vari halusky s tvarohom al maso na smotane atd.. detom na ranajky udene maso a klobasu... podotykam, ze aj dvojrocnemu. riesili sme to tak, ze sme detom kupili jest a aj mne. na navstevy chodim minimalne, lebo manzel si to nezela moc a ked som prisla, tak som isla domov vlakom a potom sa pre nich vlakom vratila a odviezla domov. myslela som si, ze si to nezelaju svokrovci a teraz som to tak brala tiez. ale spytala som sa manzela, preco tam ide sam s detmi, lebo som si vybavila dovolenku v praci... sef mi ponukol na december a ja som si dala az do 9.1. ... no a manzel povedal, ze on si nezela, aby som s nim isla, ze chce iba on a deti, lebo je pod tlakom, na jednej strane ja a na druhej strane rodina. tak neviem, ci som malicherna alebo co, ale dost sa ma to dotklo, kebyze to zakaze svokra, tak to nejak prezijem, ale od vlastneho manzela to neviem prijat. momentalne chodime na manzelsku mediaciu k psychologicke, takze sa snazim nejak, aby som sa ho nijako nedotkla a brala ohlad na jeho city, ale neviem, ci je toho na mna uz moc, ale toto jeho rpzhodnutie sa ma dotklo... a navyse sa mam pred detmi tvarit, ze ja som s nimi nechcela ist, aby sa ich nedotklo, ze som s nimi nesla, ale ja som toho nazoru, zeby mali vediet pravdu.... fakt neviem ako sa mam zachovat......
net111
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: rodinna navsteva

Odoslaťod slniecko »

no...ak som spravne pochopila, tak ty tam vlastne nechces ist, ale chces, aby on chcel aby si tam isla?

uprimne....nech uz tu zlu atmosferu vyvolava ktokolvek, urcite sa tak neciti dobre...ze chce stravit cas so svojou rodinou (myslim teraz rodicov, sestru) mi pride tiez pochopitelne...tak preco sa jednoducho nepotesis, ze mas par dni dovolenky len pre seba :DN ?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod net111 »

lebo ja som chcela ist, sme predsa rodina, ale asi to vezmem tak, ze mam par dni volna....
ja som bola k jeho rodine vzdy slusna, oni ku mne nie, ale som to skusla, koli detom,nikto nema dokonalu rodinu, len nechcem detom hovorit, ze ja nechcem ist s nimi, to nie je pravda, ja by som bola o moc kludnejsia, kebyze sa mozem o nich postarat
a ked si to nezela manzel, mal by detom povedat pravdu a nie ja im hovorit, ze s nimi nechcem ist... ja sa vzdy usilujem, aby sme co najviac vsade chodili s detmi, lebo vacsinou chodim sama... manzela len malokedy ukecam.... chcela som, aby mali deti pocit uplnej rodiny a necitili, ze ma vyclenuju.... v mojej rodine nikto nedal muzovi pocitit, ze je tam nezelany, ani ked mi ublizil... nase problemy beru ako nase a spravaju sa slusne a mna by v zivote nenapadlo zakazat mu ist na sestrinu oslavu....od neho som to necakala, tak proste neviem ako to mam spracovat :no:
net111
pokročilý

Odoslaťod monika19 »

net,mozno ti manzel mal zaklamat,ze si to nezela niekto iny,nez on,ale muzi niesu taki diplomati ako zeny....
bud rada,ze ta tam silou mocou netaha a nenuti ta tam byt v dusnej atmosfere a nevycita ti,ze nemas rada jeho rodinu...
kasli na to...
ale ten silvester by stval aj mna,tak sa nejak dohodnite,aby tam isiel tak,aby ste boli ako rodina na silvestra spolu...
drzim palce
monika19
expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.