po rozvode s detmi do zahranicia

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

po rozvode s detmi do zahranicia

Odoslaťod lindana »

Ahojte,mozete mi prosim niekto poradit? Som rozvedena 5rokov deti mam v starostlivosti,ex manzel na ne plati a stretava sa s detmi kazdy druhy tyzden,som nezamestnana ale mam priatela v UK a tam mam aj zabezpecenu pracu,chcem tam ist aj s detmi lenze ex manzel mi neda suhlas ,co mam robit???? Dakujem LINDANA
lindana

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: po rozvode s detmi do zahranicia

Odoslaťod koza Tina »

Nuz nic ine ti nezostava len si dat ziadost na sud o povlenie na vycestovanie do zahranicia s detmi.Pokial to nedas ex ta moze nahanat ze si deti uniesla.Takze si zajdi na socialku tam spisete ziadost a oni ti to podaju na sud.Moja suseda toto riesila 11 mesiacov cize necakaj ze hned prve pojednavanie a mas to.Deti maju narok na oboch rodicov + musis predlozit potvrdenie ze v UK budu mat skolu a to uz presne ktoru skolu cize suhlas riaditela ze ti tam deti zoberie,potvrdenie ktory lekar bude mat v staroslivosti tvoje deti,presnu adresu kde budes zit spolu s detmi -pokial nie si vlastnik ale len v podnajme treba prilozit pisomny suhlas ze ti tam dovolia byvat s detmi,plus potvrdenie od mesta ze mozes zostat ako cudzinec v UK.Ak tam uz mas pracu a teda mas uz zmluvu podpisanu malo by to ist rychlejsie.Moja susedka sice mala zmluvu ale len predbeznu ze ma pracu zabezpecenu ale nepomohlo cakala 11 mesiacov na rozhodnutie.Priprav sa ze na vlastne naklady budes musiet zabezpecit styk deti s otcom a to v case prazdnin.Cize nie kedy sa ti to hodi.Vacsina sudcov to da na Vianocne prazdniny,velku noc a letne prazdniny + potom ma narok otec ist do UK a to tiez hradis polovicu jeho nakladov pretoze si sa odstahovala ty nie on.Plus mu musis umoznit kontakt cez skype.Co sa moja suseda spojila s inymi co isli legalne zhruba vsetky to mali takto.Tak vela stastia.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod slniecko »

Osobne si myslim, ze by si si mala v prvom rade uvedomit, ze tvoje deti su aj jeho deti a podla toho si zariadit zivot.
Ale to si asi pocut nechcela.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Kalea »

Ale keď tu je nezamestnaná a tam má šancu mať prácu?
Pozerám, čo píše Tinka, viac sa k tomu asi ani napísať nedá, ak si Lindana vážne rozhodnutá, tak postupuj ako píše ona. Zváž všetky pre a proti.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.