Ako by ste to riesili?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ako by ste to riesili?

Odoslaťod Sasula »

Aprilka - a ako tvoj muz vychadza s inymi ludmi a s tebou? Z toho, co pises mam pocit, ze jeho deti skratka znervoznuju. On s nimi inak komunikuje? Teda okrem beznych povelov. Rozprava sa s nimi o nejakych temach, o tom, co zazili a pod. Ma s nimi skutocny vztah?
A s Tebou? Vy spolu dokazete zdielat cas? Myslim tym, ze ste aktivne spolu, nie vedla seba a kazdy si robi svoje.
Sasula
expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod finesse »

Aprilka, pytas sa ako by ste to riesili? Ja byt na tvojom mieste, v takych vztahoch ake opisujes, tak kaslem na to, cim viac tomu budes prikladat dolezitost, tym viac ta to bude zozierat, tym viac vyhrotis vztahy, nechaj vsetkemu volny priebeh, aj detom co najviac kontaktov s babickou a naopak, oni sa navzajom velmi potrebuju, aj ked mas z toho strach. Tvoju pozornost odvadzaju od vnimania dolezitych veci uplne malichernosti. Nenechaj sa nimi ovladat. Neskatulkuj, neoddeluj. (Nedavaj do jedneho suflika hry, do druheho ucenie, do dalsieho pracu,... atd., zmiesaj vsetko a pozri na vysledok :D ) Ked to pochopis, budes stastna. :4:

Uplne inu vec priblizim.
Mam kamosku, v inom meste, pozname sa velmi dlho, dobre si rozumieme, rovnake deti ako mam ja. Ked k nim prideme, stale chce nieco organizovat, nejake vylety, akcie, varenie, pohyb, akcnost. Mne to tak lezie na nervy, ze az. Mam akcii vyse hlavy. Chcem si v klude sadnut, alebo lahnut do prirody, alebo hocikde, vychutnat si to a kecat a kecat a kecat o tom, co sme za uplynuly rok zazili. :drop: Mame este aj jednu spolocnu kamosku a tej to lezie na nervy rovnako.
Proste niekto nevie pochopit,..... ze pockaj, vychutnaj si tu chvilu, je taka kratka.....
finesse

jediny kto ta dokaze vzdy podrzat je tvoja podprsenka

expert

Mood: Sad

Odoslaťod slniecko »

finesse píše:Aprilka, pytas sa ako by ste to riesili? Ja byt na tvojom mieste, v takych vztahoch ake opisujes, tak kaslem na to, cim viac tomu budes prikladat dolezitost, tym viac ta to bude zozierat, tym viac vyhrotis vztahy, nechaj vsetkemu volny priebeh, aj detom co najviac kontaktov s babickou a naopak, oni sa navzajom velmi potrebuju, aj ked mas z toho strach. Tvoju pozornost odvadzaju od vnimania dolezitych veci uplne malichernosti. Nenechaj sa nimi ovladat. Neskatulkuj, neoddeluj. (Nedavaj do jedneho suflika hry, do druheho ucenie, do dalsieho pracu,... atd., zmiesaj vsetko a pozri na vysledok :D ) Ked to pochopis, budes stastna. :4: ...

8)b
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod esem »

a co pred detmi? ako ste fungovali?

no neviem, ake mas ty zaujmy, ale mozno to je ten problem. on si uziva, ty si zavreta s detmi plus mamou.

ak nam nieco vadi tak vacsinou preto, ze sme nespokojni sami so sebou . a ked ti to vadi plus minus 10 rokov, hm, neviem....ak on tomu nerozumie, ze deti ked vyrastu, cas uz nevrati a nevadi mu to...ved presne, nemusi s nimi hrat pexeso ak to neznasa, ale je tolko cinnosti co moze robit....jednoducho ty vztah deti-otec nevyriesis, ak on nema zaujem.

ries vztahy svoje a ak ti vyhovuje ako manzel - zitim pri sebe a nie so sebou....
esem
začiatočník

Odoslaťod inka2 »

A ako ste trávievali voľný čas za slobodna, ešte pred narodením detí? Lebo môj muž funguje stále vo voľnom čase ako za slobodna, takže zmena by nastala hádam len keby ochorel on a musel tomu prispôsobiť svoj životný štýl...odjakživa som sa mu ja musela prispôsobovať jemu a zostalo to tak doteraz.....ale osobne nie som za také rozpitvávanie vzťahu, lebo neviem, či to niekam vedie...v okolí poznám nielen mužov takého typu ale dokonca aj ženy, ktoré sa venujú kariére a svojim koníčkom vo voľnom čase a deti trávia detstvo viac u susedov, u starých rodičov, u známych, s opatrovateľkou...než s vlastnými rodičmi, deti v podstate vyrastajú bez otcov, dokonca s rodičmi sú v kontakte tak málo akoby ani rodičov nemali...však dieťa si zvykne...a mnohí to berú tak, že je to v poriadku, že tak to má byť, že predsa potrebujú mať čas aj pre seba..nevadí im, že si svoje deti vôbec neužijú....ale či je takýto názor sa utvára prostredníctvom výchovy, alebo či je to dnešnou dobou...o tom môžeme len polemizovať....
inka2
expert

Odoslaťod esem »

Aprilka - myslim, ze kazdy pozna odpoved, ako riesit svoju situaciu, tak sa zariad, podla svojich moznosti a schopnosti.
ak neriesis peniaze, najdi k mame opatrovatelku, alebo k detom, obcas- a maj aj ty cas pre seba. Mozno muz pochopi potom, ze mas aj ty svoj vlastny zivot. A ak nie, tak aspon o dalsich 20 rokov nebudes nas..ta, ze cely zivot si dakomu obetovala a nic z toho.
esem
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.