kolko volnosti ?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kolko volnosti ?

Odoslaťod komplikovana »

Ahoj marlene, náhodou som narazila na tvoj starší príspevok a rada by som vedela, ako ste s manželom a jeho voľnosťou dopadli.....sama riešim momentálne niečo podobné....manžel uletel na svojich voľnočasových aktivitách a hlavne na trávení času s priateľmi na úkor rodiny. U nás to zašlo až tak ďaleko, že keď som si dovolila sa ohradiť, že mám pocit, že je toho príliš, manžel sa rozhodol, že od nás odíde, lebo priateľov sa vzdať nemieni a že hoci mňa ľúbi a deti tiež ( máme 2 synov 20r. a 14r.), nechce počúvať moju nespokojnosť. Preto by som rada vedela, či ste manželstvo vy dvaja ustáli a či si Tvoj manžel uvedomil, čo je pre neho dôležité.....Ďakujem za odpoveď!
komplikovana

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod marlene »

komplikovana píše:Ahoj marlene, náhodou som narazila na tvoj starší príspevok a rada by som vedela, ako ste s manželom a jeho voľnosťou dopadli.....sama riešim momentálne niečo podobné....manžel uletel na svojich voľnočasových aktivitách a hlavne na trávení času s priateľmi na úkor rodiny. U nás to zašlo až tak ďaleko, že keď som si dovolila sa ohradiť, že mám pocit, že je toho príliš, manžel sa rozhodol, že od nás odíde, lebo priateľov sa vzdať nemieni a že hoci mňa ľúbi a deti tiež ( máme 2 synov 20r. a 14r.), nechce počúvať moju nespokojnosť. Preto by som rada vedela, či ste manželstvo vy dvaja ustáli a či si Tvoj manžel uvedomil, čo je pre neho dôležité.....Ďakujem za odpoveď!

no trvalo to ,kym sme si to vysvetlili a kym som prisla nato co sa deje :rolll:
Naposledy upravil marlene dňa , celkovo upravené 1 krát.
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod RomanaX »

marlene píše:no trvalo to ,kym sme si to vysvetlili a kym som prisla nato co sa deje :rolll: moj manzel mal typicku midliffe crisis (ale nepriznal by si to ani za svet) ,ale u nas to doslo tak,ze ja som urobila par opatreni po ktorych sa spamätal . :yes:

marlene ahoj po dlhom case - ak to nie je prilis intimne, alebo inak neverejne, mozes pls trochu priblizit tie opatrenia?
RomanaX

expert

Odoslaťod marlene »

nie :nie: ale bola to tazka doba ,ale teraz mi tvrdi,i ze ma lubi viac ako predtym a uvedomuje si ,ze bol strasne blby,lebo nas skoro stratil :rol8: panske dovolenky ostali,proti tym som nikdy nic nemala,ale hoci travime cas aj kazdy zvlast, ovela viac casu travime spolocne ci uz s detmi,alebo bez deti.
Naposledy upravil marlene dňa , celkovo upravené 1 krát.
marlene

nic sa mi nechce....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Reni12 »

terezka921 píše:ťažko povedať koľko voľnosti...môj manžel nedávno oslávil 40-ku a dovtedy málokde chodieval bezo mňa či chlapcov, za posledné mesiace sa však vrhol na pár koníčkov a čo raz častejšie býva mimo domu...občas vezme aj staršieho syna, alebo si ide s kamošmi na pivo,či na nejaký zápas...ja som už pekných pár rokov len s deťmi a keď som bola minulý víkend posedieť s kamarátkou na víno, celý týždeň sa so mnou nebavil... takže chlapi majú na to dva metre - oni môžu čokoľvek, my sa máme starať o rodinu :-(

No s tým, že majú chlapi 2 metre na tú istú veci. Som sa stretla veľmi času. Hlavne čo sa týka voľnosti. Keď ide chlap na pivo je to normálne, ale u niektorých chlapov nemôže ísť ani žena so ženou na kávičku. A toto je pre mňa silné kafe. Našťastiel ja taký problém nemám.
Reni12

Odoslaťod patusa_11 »

Ahojte, mňa by zaujímalo zase že koľkokrát tak chodíte s babami von, len tak niekam posedieť alebo na kávičku, na obed? hm?
patusa_11

Odoslaťod kosianovanin »

ja chodim velmi malo raz za tri mesiace aj to niekedy nie :glare:
kosianovanin

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.