Ako sa starat o domacnost :-)

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Ako sa starat o domacnost :-)

Odoslaťod liba0203 »

mimulik píše:Kde sa dá tá príručka zohnať? Darujem ju mužovi pod stromček, nech môže snívať... :mrgreen:
:)b

...je to uryvok z knihy Louise L.Hay" Sila zeny " ,ktora uviedla tento priklad na zaciatku knihy.
Takze je to z americkej ucebnice, ale jediny rozdiel bol asi v tej pracke,susicke...nase zeny to robili rucne a s metlou :yes:
liba0203
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod simax »

Kalea píše:
simax píše:Jedno sa ale nezmenilo. Muzi aj nadalej ulahcuju a chcu ulahcovat svojim zenam pracu. Kupuju im spotrebice, aby mali viac casu, radia, ako vycistit zazrate skvrny, ako spravne umyt podlahu a vycistit zachod. A dokonca aj ako zjest jogurt. A zeny su im za to vdacne. Ocenuju nove vydobytky techniky, ktore pre nich muzi pripravili :)

Namiesto rád by podaktorí radšej mohli priložiť ruku k dielu :) :) .

Nuž...... :wink:

http://www.ruzovyamodrysvet.sk/images/ch02pic06.png

http://www.ruzovyamodrysvet.sk/images/ch02pic10.png
simax
pokročilý

Odoslaťod simax »

Effka píše:Jaaj zeny ale akosi ste pozabudli ze panicky nemali co na robote cely den, vstali vyglancili uz vyglancene , zbuchali obed z polotovarov za 30min a mali vystarano, v 50r susicka a mycka, tak to jedine v USA a tam bolo trapne a ubohe ak zena pracovala, manzelik sa mal postarat aby to nebolo potrebne. ze deti utiste :) staci vyhnat na dvor

Myslim si, ze kazda zena aj zena v domacnosti, ktora sa stara o rodinu, domacnost , vychovava deti a nepracuje si zasluzi respekt a to aj napriek tomu, ze ju zivy muz a ona vari polotovary.

Effka píše:vyzera to mozno strasne ale tie texty maju nieco do seba, tiez sa snazim ked mam nieco na muza nevybafnut na neho hned vo dverach, sak to pocka 30min az si sadne, ale na to netreba prirucku ale zdravy rozum, ze pan manzel je ustretovejsi voci mojim poziadavkam ked ma plny bruch :lol:

He he, muzskou obdobou takeho zdraveho rozumu je , ze zena bude povolnejsia a pritulnejsia, ked jej nieco kupim. :lol:
simax
pokročilý

Odoslaťod Effka »

simax píše:
Effka píše:Jaaj zeny ale akosi ste pozabudli ze panicky nemali co na robote cely den, vstali vyglancili uz vyglancene , zbuchali obed z polotovarov za 30min a mali vystarano, v 50r susicka a mycka, tak to jedine v USA a tam bolo trapne a ubohe ak zena pracovala, manzelik sa mal postarat aby to nebolo potrebne. ze deti utiste :) staci vyhnat na dvor

Myslim si, ze kazda zena aj zena v domacnosti, ktora sa stara o rodinu, domacnost , vychovava deti a nepracuje si zasluzi respekt a to aj napriek tomu, ze ju zivy muz a ona vari polotovary.

Effka píše:vyzera to mozno strasne ale tie texty maju nieco do seba, tiez sa snazim ked mam nieco na muza nevybafnut na neho hned vo dverach, sak to pocka 30min az si sadne, ale na to netreba prirucku ale zdravy rozum, ze pan manzel je ustretovejsi voci mojim poziadavkam ked ma plny bruch :lol:

He he, muzskou obdobou takeho zdraveho rozumu je , ze zena bude povolnejsia a pritulnejsia, ked jej nieco kupim. :lol:

Nene to ma byt ze ak budem povolnejsia a pritulnesia nieco mi kupi :) zalezi od uhla pohladu, ale hlavne nech su obe strany spokojne :lool:
Effka
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.