Pomylena dvadsiatka a problemovy partner

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Pomylena dvadsiatka a problemovy partner

Odoslaťod bambulino »

Mam kamaratku, cerstva dvadsiatka, studentka, predtym rozumna, s rozumnymi nazormi, ma frajera, vztah na xy km, udrzuju skoro 9 mesiacov cez net, telefon, asi 10 krat dokopy sa stretli. On je sialene zamilovany, uplne si ju privlastnil, bude len jeho, najlepsie hned jeho zena, budu mat spolu deti, ktore uz maju mena, ma plan ako budu byvat. Ona najprv nesuhlasila s nicim,bol to pre nu vtip, teraz je zamilovana, so zatemnenim mysle a vsetky jeho napady su fajn, pripadne vymysli nieco super aj ona.
Problemov je hned naraz az prilis. Chlapec ma 22, studuje, rad si vypije, az tak, ze je minimalne kazde dva tyzdne nalozeny vkuse zo dva, tri dni v alkohole. Potom ma pauzu, zas sa opija ako je prilezitost, nuda, kamarati... V opojeni alkoholom je agresivny, vulgarne nadava, mlati sa s kym sa nezhodne, pripadne, s kym sa mlatia opiti kamarati.(Ked si spomenie na nu, v opitosti jej sklada basne ako ju miluje.)S kamaratmi spolocne raz zmlatili partiu az tak , ze mal potycku so zakonom a caka ho sud. Pre tieto problemy ma dalsie aj s rodicmi, vulgarne hadky su pravidlom. Zopar predoslych postelnych partneriek ako pralinka na zaver.
Kamaratke pise ody na to ako ju miluje, ako si s nou rozumie, ake je prenho jedina na svete . Ona mu veri a nic z jeho skutkov jej nevadi. Je pekny a to jej staci. Podotykam, ze nie je vygumovana hlupana.
Prosim Vas, skusene zeny, prelestite jej zrak,obcas chodi aj na babetko, snad to tu najde, lebo ja uz nedokazem sledovat tu cestu do pekla. Moje rady su pre nu scestne. Dakujem za podporu.
Naposledy upravil bambulino dňa , celkovo upravené 1 krát.
bambulino

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Pomylena dvadsiatka

Odoslaťod Martina z MT »

Prakticka rada: nevrhat sa pohlave do deti, spolocneho majetku a inych vaznych zavazkov a hadam casom, ked opadne akutna faza zalubenosti, tak sa jej trochu vycisti zrak...
Bambulino, ocenujem Tvoju starost o kamaratku, ale rozhodnutie spravi ona sama, Ty si len v nevdacnej ulohe blizkeho pozorovatela... aby si nakoniec nebola za zlu.
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

Odoslaťod slniecko »

Bambulino, asi vela nezmozes, ale asi aj ja by som radsej bola zas "za zlu", ako sa len prizerat....obzvlast, ked sa teraz prizeram po 10-15 rokoch, ako to podopadavalo...

Ostava jedine dufat, ze bude mat aspon tolko rozumu, aby sa hned nevydavala a nemala hned deti...ono ked hormony pominu este je nadej....
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Odoslaťod silviav »

tu niet čo radiť, niekto si hold musí naraziť držku sám a na základe vlastných skúseností sa ponaučiť. je fakt záhul pozorovať takého potápanie sa kamarátky, ale proti "hormónom" nezmôžeš ani nič. rady budú asi kamoške "na obtiaž". držím palce, aby sa prebrala k životu a tie ilúzie, aby ju čoskoro opustili.
silviav

začiatočník

Odoslaťod corky »

hm ... ja som si to prečítala a zostal vo mne zvlaštny pocit, odkial bambulino o tom chlapcovi tolko vie, ked byva daleko a poznať ho može viac-menej len z rozprávania (dotyčnej "pomýlenej dvadsiatky" :???: ), alebo z pár stretnutí

a aj keby to všetko tak bolo, ako popisjue ... každy sa musí poučiť sám
v takýchto veciach človek nevidí-nepočuje, dokonca sa može staviať až do pozície hrdinu, ktorý bojuje za svoju lásku proti všetkým
ak je to rozumna baba, ked pominie faza akutnej zamilovanosti, samej sa jej otvoria oči ... len aby dovtedy neurobila nejakú hlúposť, aj to sa samozrejme stáva
nasledky si ale bude musieť niesť sama
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod bambulino »

Corky, Tvoje pochybnosti su nepodstatne. Zial, je to skutocnost, dievcina dochadza k babicke, chlapca poznam ja aj cela rodina. Mozno by prospelo, keby ste konkretne spomenuli rizika o ktorych vsetky dobre vieme, ALE... ona ich prehliada. :nuke: :?!?:
Musi jej to asi natvrdo povedat niekto uplne cudzi.
bambulino

Odoslaťod zuzka_00 »

Bambulino, aj keby jej to povedal "natvrdo niekto cudzí", čo si nemyslím že by urobil, pretože načo by jej to hovoril keď ho dotyčná slečna nezaujíma ........ všetci by ste boli v jej očiach ľudia čo jej závidia lásku, takže zbytočná robota. Musí sa poučiť sama a myslím si, že keď to bola predtým rozumná baba ako píšeš tak sa jej rozum vráti. Poblúznenie človek asi musí zažiť aby si vážil niektoré veci.
zuzka_00
začiatočník

Odoslaťod Mysenka »

Bambulino, daj jej precitat zopar tem, kde uz dospele zeny s detmi na krku riesia ako von z nocnej mory, do ktorej sa dostali s podobnymi exotmi. Nech si poprecituje. No a nebudem teraz asi za prijemnu, ale hlupana to je. Sorry. Darmo jej to pali v skole, v inej oblasti sa riadi zjavne tym dolu namiesto hlavy! A ak sa nepreberie tak aj dopadne. Tam nech si radsej hladi skoly, spravi rozhodne lepsie. Laska si na nu pocka, o nic nepride. No a este jej pripomen ono zname, ze inteligentny clovek sa pouci z chyb druhych kym hlupak si potrebuje natlct vlastnu tlamu. A nech nezabudne pouzivat aj to co ma v hlave. Nielen v skole.

Des taketo truby, potom budu vyplakavat po forach s harantami na krku, zbite, tyrane, bez centa a vlastneho poriadneho byvania....asi to nikdy nepochopim.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Odoslaťod bambulino »

Dakujem Vam, zvlast Mysenke za ten pohlad rovnaky ako moj, piste aj dalej, prosim.
Zopar tem si iniciativne davnejsie pocitala sama, trochu zavahala... ale ked sa blizi stretnutie s mladencom, rozum jej prestane fungovat. On si totiz dava pozor aby sa vtedy nestal :scared: a slubuje jej asi hory-doly a ona ho patricne odmeni :?!?:
bambulino

Re: Pomylena dvadsiatka a problemovy partner

Odoslaťod Nunu »

a to ta dvadsiatka o tom mladencovi nema tie info ako ty??
lebo ak ano nechapem ci chce mat muza, co je vkuse ochlastany a par dni sa z toho potom lieci.

No co chces pocut? Ze ju caka zivot ked bude sediet doma sama s deckami a vsetky prachy jej odvlecie do krcmy?
Ze bude na nu zly, lebo ona bude ocakavat, zeby mal byt s nou a detmi, ale jemu bude lepsie mimo domu, lebo o deti sa treba starat? Ze bude na nu hruby, nadavat jej ako uz teraz nadava svojim blizkym, nebodaj ju aj tlct.....

Ja neviem, ako Mysenka pise co tie baby maju v hlave ked si neuvedomuju kam s takym clovekom dospeju.
Ci si myslia, ze ho zmenia, alebo je "laska" taka silna, ze nevidia inych chlapov na svete ci co....
Nunu

kompletna rodinka

expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.