Moze sa muz naozaj zmenit?

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Moze sa muz naozaj zmenit?

Odoslaťod slniecko »

Pozri...da sa takto zit? Neda. Tak si nerob vycitky svedomia a zariad si zivot, aky bude pekny a dobry prezit.
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod alenka76 »

Ja si myslim ze zas vyhrava zenska intuicia a sila!
Zariad si hlavne zivot bez neho!Lebo aj ked spoolu ostanete-tak nech si nie na nom zavisla!
A bude lepsie tebe a myslim aj deckam!
Nema zmysel hladat "co keby" .....skus hladat " takto to bude"
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod corky »

kvetka ... tvoj manžel je chorý
ochorel na chorobu zvanú "chlapská samolúbosť a ješitnosť" sposobená pravdepodobne bacilom zvaným "peniaze"

vyliečiš ho možno tým, že ho nechaš sameho, aj s jeho peniazmi, nech si da nimi trebars aj vytapetovať byt, ak ho to urobí šťastným ... bud sa preberie, alebo si možno najde nejakú takú pipku, ktora bude spokijna a bude držať "hubu a krok", len aby s ním mohla byť a mať pohodlný život
od takeho chlapa ruky preč, pokial teda nemáš chuť "mať všetko" a pritom uplne podriadiť život jeho náladám
su take žienky domáce, ktorým to stačí ... tebe pravdepodobne nie
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod alenka76 »

corky píše:kvetka ... tvoj manžel je chorý
ochorel na chorobu zvanú "chlapská samolúbosť a ješitnosť" sposobená pravdepodobne bacilom zvaným "peniaze"

vyliečiš ho možno tým, že ho nechaš sameho, aj s jeho peniazmi, nech si da nimi trebars aj vytapetovať byt, ak ho to urobí šťastným ... bud sa preberie, alebo si možno najde nejakú takú pipku, ktora bude spokijna a bude držať "hubu a krok", len aby s ním mohla byť a mať pohodlný život
od takeho chlapa ruky preč, pokial teda nemáš chuť "mať všetko" a pritom uplne podriadiť život jeho náladám
su take žienky domáce, ktorým to stačí ... tebe pravdepodobne nie

presne si to vystihla!
alenka76

expert

Mood: Happy
Obrázky: 0

Odoslaťod vinca »

Kvetka, a ľúbiš ho ešte? Doteraz to bol výpočet vlastností a majetku, taká partnerská matematika. Dôležité ale je, či ho ešte ľúbiš, či sa viete spolu smiať, či sa s ním miluješ preto, lebo po ňom túžiš. Ak nič z toho, potom je čas zamyslieť sa a neriešiť, či sa ešte môže zmeniť.
vinca

Odoslaťod Kalea »

corky píše:kvetka ... tvoj manžel je chorý

To je úplne presná diagnóza :drop: :drop: :drop: .
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod kvetka22 »

Vinca, nie nelubim ho... Ani on mna.. Povedali sme si to uz niekoľko krát a to nie v hádke ale v kľude ked sme sa bavili o rozvode.. A čo sa týka milovania, o tom radšej pomlcim... Bolo ho malo, tak 2x do mesiaca a nie moc uspokojive... Teraz sa snaží vychádzať mi v ústrety ale v dôležitých otázkach sa rozhoduje sám, nepocuva čo mi hovorím...
kvetka22
začiatočník

Odoslaťod corky »

kvetka22 píše:Vinca, nie nelubim ho... Ani on mna.. Povedali sme si to uz niekoľko krát a to nie v hádke ale v kľude ked sme sa bavili o rozvode.. A čo sa týka milovania, o tom radšej pomlcim... Bolo ho malo, tak 2x do mesiaca a nie moc uspokojive... Teraz sa snaží vychádzať mi v ústrety ale v dôležitých otázkach sa rozhoduje sám, nepocuva čo mi hovorím...

potom skutočne nevidím dôvod, prečo ste ešte spolu
peniaze na vychovu ti može posielať aj tak, deti može vidieť aj tak

radšej by som sa rozišla v klude a inteligentne, ako vzťahy vyostrovať dalej a rozísť sa potom v zlom
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod silviav »

mám názor, že život je príliš krátky na to, aby som dávala niekomu "šancu" sa zmeniť. čo robil doteraz? nevadilo mu ako žijete? ja som taký radikál, ja by som mu šancu nedala. strata času. radšej žiť kludne, síce sama s dvomi deťmi, ale pohoda je pre mňa najdôležitejšia. je smutné, že sa hádate aj pred deťmi.
silviav

začiatočník

Odoslaťod Martina z MT »

corky píše:...ho nechaš sameho, aj s jeho peniazmi, nech si da nimi trebars aj vytapetovať byt, ...

chlap, ktory zene vycita, ze pocas MD nezaraba, je zaslepeny chrapun a zasluzi si poriadne studenu sprchu :guns: :?!?: :ham:
drzim palce!!!
Martina z MT

Sloboda ducha!

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.