Manželky kamionistov

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Manželky kamionistov

Odoslaťod richie »

3.deň
zistujem, ze po praci takmer nic nestiham, rsp. ze som v jednom kole a na oddych nemam kedy ani pomysliet. do postele sa dostavam najskor o polnoci a v okamihu zaspim. a mam v jednom kuse stiahnuty zaludok. ani sladkosti, na korych som inac zavisla, mi nechutia. som cela hore nohami (:
ako a kde zvyknete travit vikendy, ked nemate doma manzelov? odkedy mame deticky nikdy sme neboli cez vikend bez tatina.
richie

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod koza Tina »

Nuž my sme si vždy urobili malý výlet niekam von kde som to zvládla aj sama.Ale dosť často som zlanárila aj kámošky s deťmi a ich muži zatiaľ šli na fotbal alebo hokej.Takže sme si to užívali v pohode.No a keď prišiel muž tak prvé porobil čo bolo treba,menšie nutné opravy a potom sme sa túlali spolu.
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod monika19 »

richie píše:3.deň
zistujem, ze po praci takmer nic nestiham, rsp. ze som v jednom kole a na oddych nemam kedy ani pomysliet. do postele sa dostavam najskor o polnoci a v okamihu zaspim. a mam v jednom kuse stiahnuty zaludok. ani sladkosti, na korych som inac zavisla, mi nechutia. som cela hore nohami (:
ako a kde zvyknete travit vikendy, ked nemate doma manzelov? odkedy mame deticky nikdy sme neboli cez vikend bez tatina.

vitaj v klube :D
to sa naucis,ako fungovat,urcite veci musia ist bokom(u nas napriklad upratovanie :)) a da sa.
vikendy,travime lenosenim,dlhym ranajkovanim a bud zlanarime nejake kamosky s detmi na navstevy a ihriska prilahle,alebo nejaka opekacka nejak na dosah...
monika19
expert

Odoslaťod richie »

som dnes nestihla ani nakupit. :D
po robote vybavovacky na uradoch, potom pre deti do skolky, odtial rovno na trening na tenis a prisli sme domov vecer.
a teraz este sedim pri PC a pracujem . ale dnes by som OFF mohla stihnut pred polnocou. :on:
richie

Odoslaťod Apea »

nejako to tu utichlo. :no: nikto nema za manzela kamionistu?
Apea
začiatočník

Odoslaťod richie »

takze si pomaly zvykame. najhorsie to zvlada moj mensi synacik.ma 2 a pol roka. je stale smutny, uplakany a pyta sa na ocka. zatial nam to vyslo vzdy tak, ze na vikend bol doma a zajtra pride asi tiez. ale potom ma pred sebou pravdepodobne rusko, takze to bude asi dlhe odlucenie. :x ale inac nebavi ma pisat si tu sama so sebou. :ashamed: kde ste vsetci? :cvak: :euro: :tooth:
richie

Odoslaťod monika19 »

a tak ja som manzelka kamionistu uz len na par mesiacov,ale ved hadam aj to sa rata :))
richie,ono dieta reaguje tak ,ako sa citi jeho matka...ja som mala deti nastavene vzdy tak,ze je to uuuplne normalne ze tatinko nieje doma,ked sa smutne pytali,kedy pride,tak sebeiste som odpovedala ze vtedy a vtedy,ziadne smoklenie ze je dlho prec,co mi aj pomohlo,lebo teraz mame pred rozvodom a deti to vlastne ani nevnimaju...takze ak ty budes v pohode,budu aj deti.ved si zvyknuta ze nieje doma...z vlastnej skusenosti,my sme si zvykli ze je dlhsie prec (2 tyzdne) po tyzdnovkach asi za 2 mesiace a potom uz nam to ani nedoslo.kamaratka tak isto,tak uz to vydrzte
monika19
expert

Odoslaťod richie »

priznam sa, som netvoznejsia, lebo este som nenabehla na system, aby som vsetko stihala. okrem deti a regulernej prace od-do mam aj nejake podnikatelske aktivity, kedze sme finance nevychdazli, nedalo sa inak. a zatial sme nevideli este ziadnu vyplatu, takze ficim dalej tak ako predtym, ale miesto dvoch to robim sama, cize zakonite nestiham. ak bude manzelova vyplata dobra, tak budem moct polavit, ale zatial sa neda.
richie

Odoslaťod richie »

Manžel šiel teraz do Ruska. Je mi strašne smutno. Ani sám nevedel, kedy sa asi vráti, len neplánované zdržanie pred cestou kvôli preclievaniu tovaru bolo 3 dni. Budúci piatok máme ísť do Tatier, ale takýmto tempom pôjdem sama s deťmi. Komu je ešte smutno?
richie

Odoslaťod richie »

Ide ma vytocit. Manzel dostal teraz prvu vyplatu za cely mesiac prace. Bol v Rusku, Rakusku, cechach, doma minimalne. V Rusku si uzil horory. A vysledny plat suma sumarum 600 Eur. Je to normalne? Kolko je bezna taxa? To mohol ostat doma za taky peniaz. Som absolutne rozcarovana a sklamana. :skuli:
richie

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.