manželove sympatie k inej

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: manželove sympatie k inej

Odoslaťod Mysenka »

slniecko píše:Baby, ale ja si myslim, ze v takejto situacii byt zmateny je uplne normalne...

tiez si myslim. Podla mna je zmietanie v roznych fazach pocitov a emocii normal za danej situacie.
Mysenka

Kde blb, tam nebezpecno!

expert

Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nea »

tetkabetka píše: by som mala naozaj ísť k psychiatrovi, neviem sa správať tak, aby to bolo dobré. :rolll:

myslim, ze na zaciatok postaci dobry psycholog. Mala by si sa po nom poobzerat co najskor.
nea

Life is a music, God is the DJ, world is the dancefloor

expert

Mood: Cool

Odoslaťod Jasmin »

tetkabetka,
tvoje pocity su uplne normalne, presla som si tym tiez. My sme to ustali, bolo to pred vyse 4 rokmi a az teraz som uplne v pohode. Cele tie roky som bojovala s upodozrievanim, nedoverou, odpustenim...bolo to velmi tazke. Ono to chce hlavne cas a trpezlivost tvojho manzela lebo aj ked bol neverny on, neustaly tlak a upodozrievanie z tvojej strany ho moze velmi rychlo znechutit. Muzi maju jednu super vlastnost: 'to, co bolo, bolo a ideme dalej' akoby sa nic nestalo, nebudu sa k tomu vracat a akekolvek vycitky a pripominanie situaciu iba zhorsuje. Takze ani nie psychiater/psycholog, jedine ak by ti namontoval do hlavy vypinac, ktorym budes svoje vtierave myslienky vypinat... ;--), zial, musis si pomoct sama.
Jasmin
expert

Mood: Happy

Odoslaťod para »

Libertas - KONECNE to tu niekto napisal 8)b
Baby ja sa Vam cudujem, tetkabetka je "rypal" na babetku jak vysity, tazka konkurencia Zicona a spol. Trocha iny rypal, ale rypal.
para

spomienky na detstvo

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

para píše:Libertas - KONECNE to tu niekto napisal 8)b
Baby ja sa Vam cudujem, tetkabetka je "rypal" na babetku jak vysity, tazka konkurencia Zicona a spol. Trocha iny rypal, ale rypal.

;)x
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.