manželove sympatie k inej

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: manželove sympatie k inej

Odoslaťod linaa »

jezkove oci, tetkabetka, ja som v strese uz len ked to citam. ty musis byt pod strasnym tlakom. toto zazivat...tak si to hlavne povedz, ze to nie je normalne a vsetky reakcie, ktore mas a veci, na ktore mas chut urobit, mas pravo, nie su ani dobre ani zle, su tvoje. milacik sa ta tiez nepyta, ci je v poriadku supozit s tvojim manzelom, ona je presvedcena, ze to v poriadku je.
ja by som jej nepisala nic, naco aj, ale ani by som si nesadala dozadu, ved preco by som to robila, v podstate je jedno, ci sedis vpredu alebo vzadu. pekne by som poposuvala sedadlo na svoju mieru, a nechala tam viac vlasov ako ona, do boku dala lesk na pery a opierku sedadla navonala svojim parfemom. nech sa milacik stresuje, preco mas byt v strese. ved ty uz vies na com si, tvoj muz ta podvadza, odist nechce, lebo nema na to financie, mas dceru, otca poruke, muz v dileme ci ty alebo milenka..svoju situaciu poznas, bud v klude. milacik netusi, ci mu moze verit, ci sa rozhodne pre nu, ona bude bojovat a sutazit o toho chujka...sorry, ze nadavam na tvojho zakoniteho, ale medzi nami, je to kus debila. zial, nie je jediny, a ty si v mojom okoli momentalne uz tretia, ktora toto v nejakej podobe zaziva...a vsetky tie baby maju deti a hypoteky a nejaky viac alebo menej fungujuci model rodiny, ale predsa len rodinu.....je to strasneee, tak aj preto sem chodim pomaly kazdy den kukat, jak sa to u vas vyvija. prekvapivo rovnako ako u nich. dufam, ze dobojujes do tvojho osobneho kludu, jednej kamoske sa to uz podarilo, ale po roku, takze asi to chce cas a volu vydrzat ten psychicky napor. ked nebudes vediet co mas spravit, daj si cas, urob rychlu anketu medzi kamosmi a dychaj a rozhodni sa po hodine dvoch, ci pisat nieco nejakej vypatlanej chudine alebo sa na to vykaslat.

ja za seba hlasujem ser na nu..ak to vycenzuruju tak preklad je kasli na nu, nic jej nepis.
linaa
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod monika19 »

tatkabetka,aja by som to nechala tak,muza by som vystahovala,nech sa sam,bez tlaku rozhodne s kym chce byt.ono ak ho teraz dotlacis k tomu,aby ostal s tebou a dopomozes k tomu,aby sa tato konkretna jeho frajerka nanho vykaslala,nikdy nebudes mat istotu,ci je s tebou preto,lebo vas ma rad,alebo preto,ze nema ine vychodisko..moznost 2 by mne teda nestacila.ak ked,pravdupovediac uz nikdy nebudes v pohode a nebudes mu doverovat a tie podozrenia a vlastna paranoia ta bude zaziva zozierat v kazdom pripade,ale teda v druhej alternative viac a prilis vela sil ti to odcerpa,co sa ti moze odrazit na zdravi a tu energiu by si radsej mohla investovat do dietata...urcite si hovoris ze ale by ta sakra stvalo,keby si pre zachranu manzelstva nic neurobila,ale myslim ze uz robis dost,ked si s nim nevyrazila dvere aj so zarubnou...
moze sa stat ze si skusi naplno prezivat ten vztah s tou jeho fesandou,sam musi prist na to,co vlastne chce....nenechaj sa obrat o zbytky dostojnosti,si viac ako ta jeho nadhera,vzdy budes matka jeho dietata...mozno by bolo lepsie aj pre teba,aby ste si skusili zit kazdy po svojom,mozno naozaj prides na to,ze nevies bez neho zit a mozno najdes hranicu,pokial si ochotna sa znizit pre zachranu rodiny a moze sa ti stat,ze prides na to,ze je ti vlastne samej dobre....
Naposledy upravil monika19 dňa , celkovo upravené 1 krát.
monika19
expert

Odoslaťod Kalea »

Vieš čo, Tetkabetka, toto sa ti tentokrát naozaj neodvažujem radiť, lebo ako píšeš, scenár nasledujúcich udalostí (ktoré by si možno spustila tým, že napíšeš jej frajerovi) je nepredvítateľný, ja len toľko k tomu, že urob, ako to cítiš, aj keď nemáš práve chladnú hlavu, ale len ty môžeš rozhodnúť, pretože aj následky budeš niesť ty (a neviem aké budú, musíš rátať so všetkými scenármi).
Ja len akosi nechápem, ako si frajer tej baby toto všetko, čo popisuješ, nevšimol?
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Odoslaťod corky »

tetkabetka píše:baby, potrebujem radu z z chladnej hlavy....nič sa nezmenilo, všetko sa vrátilo naspäť, muž zasnívany, už nie je doma....tej pobehlici písať nebudem, je to fakt pod úroveň, ale nedá mi niečo nerobiť...resp. nemôžem to nechať len-tak. napadlo, že napíšem jej frajerovi na pokec, niečo v zmysle, či vie o tom, že nosí parohy, samozrejme písala by som ako muž (povedzme nejaký jeho kamarát, ktorý chce zostať v anonymite). napadlo ma to preto, lebo moj muž, ked sme sa o tom donekonečna bavili mi povedal, že sa tej krásavice pýtal, že čo by povedal na toto všetko jej frajer a ona išla vraj do vývrtky, že len to preboha nie! tak prečo tomu nepomôcť? :lol: :lol: :lol: len na druhej strane roznýšľam, že ak ju aj kopne do ri.ti, tak ona bude zrazu sama a z môjho muža sa stane jej utešovateľ a môže to dopadnúť fakt už tak, že môj muž nakoniec odíde k nej, ked bude volná....alebo druhá alternatíva, že sa tá chudera zľakne a už môjho muža nebude chcieť ani vidieť, kedže ako ona tvrdí, na svojom vzaťhu s jej frajerom jej záleží....tak chytro píšte, bo ma roztrhne od jedu, ale niečo musím spraviť!

tetkabetka a čo to vyrieši? Ked nebude táto, nájde si inú, to je najmenej ... ale stále tým nepomožeš svojej situácii. Alebo chceš byť len "tá druhá", ku ktorej sa chlap vráti, ked ho milenka pošle k vode?
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

tetkabetka píše:....tak chytro píšte, bo ma roztrhne od jedu, ale niečo musím spraviť!

hmmm a nevymýšlaš si tu tak trochu?
mám dojem, že tu chceš osadenstvo troška rozptýliť...vôbec nemám dojem, že sa ti rozpadá manželstvo, vlastne vôbec sa mi nezdá, že ťa rozthne od jedu z nerozhodnosti, ale z toho, že téma zakapína...
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod koza Tina »

LIBERTAS píše:
tetkabetka píše:....tak chytro píšte, bo ma roztrhne od jedu, ale niečo musím spraviť!

hmmm a nevymýšlaš si tu tak trochu?
mám dojem, že tu chceš osadenstvo troška rozptýliť...vôbec nemám dojem, že sa ti rozpadá manželstvo, vlastne vôbec sa mi nezdá, že ťa rozthne od jedu z nerozhodnosti, ale z toho, že téma zakapína...

:yes:
A keby to tak bola pravda to akože tvojmu by nevadilo že ona má iného chlapa s ktorým spáva???
koza Tina

skola

expert

Odoslaťod koza Tina »

tetkabetka píše:koza tina, ten príspevok posledný sa mňa pýtaš? či ako? som to nepochopila....

áno.Ja som sa pýtala muža presne na to že čo by robil keby som si ja niekoho našla.A on prvé čo sa opýtal či by to tomu chlapovi nevadilo že mu jeho nová láska spáva s tým predchodcom.A má pravdu.Však aj mne by to osobne vadilo,ak sa zamilujem a ten dotyčný spí s bývalou a aj so mnou.
koza Tina

skola

expert

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.