nerozumiem

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: nerozumiem

Odoslaťod lienkalenka »

sklamana píše:lienkalenka,dievcence maju 4,5 a 2 roky.naozaj su malinke a este to neriesia,nastastie
sledovala som tvoju temu,ako si ty dopadla,uz si sa s tym vyrovnala?

nebudem klamat, nie, nevyrovnala. myslim si, ze clovek, ktoremu sa rozpadne 12-rocny vztah, ma male dieta a zaklada si na rodinnych hodnotach, sa velmi tazko s takymto niecim vyrovnava. hlavne ked je rodina daleko, priatelov len par, so vsetkym si musis poradit sama... viac premyslas a... citis sa osamelo. presiel skoro rok a pol, niekedy si myslim, ze to boli menej, no na druhy den zistim, ze je to stale rovnake.
lienkalenka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod mamina »

sklamana píše:
mamina píše:sklamaná, píšeš, že sa išiel liečiť. Dokončil liečbu??? Podľa mna by to bola priveľká náhoda, aby táto závislosť nesúvisela s jeho radikálnou zmenou správania :no:

liecbu nedokoncil,tak nejak ju prerusil,resp je stale v kontakte s terapeutom,ale rozhodol sa,ze ked splati tie najhorucesie dlhy,tak sa da hospitalizovat,myslim si ze nezmeni nazor,ze sa liecit pojde,sam pochopil co za priseru tato dg je a je vydeseny sam zo seba,co dokazal navystrajat a pred cim vsetkym sa nezastavil

lienkalenka,nepotesila si ma,dufala som ze to rychlejsie preboli a budeme moct zacat niekde od nuly...

sklamaná, tak tu je vysvetlenie. Podľa mna je to jednoznačne súčasť toho celého jeho problému. To je choroba. Nejak sa mu to nedá vyčítať. Musí sa však vyliečiť - inak vás všetkých stiahne so sebou do fakt veľkých problémov. Možno práve toho si je vedomý. Možno preto sa ti chce "zhnusiť" - pretože inak by od vás neodišiel, pretože by si ty chcela stáť pri nom. Kto vie. No - ja by som toto možno riešila aj s psychologičkou. Myslím ja ako manželka. Pomôže ti to možno pochopiť veľa vecí a ked pochopíš, snád tá vaša cesta bude jasnejšia.
mamina

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Markíza »

Niečo podobné sa teraz deje v mojom okolí - moja známa po RD nastúpila min. rok v novembri do práce a našla si tam známosť. Manželovi doslova nechala 3 deti (13, 5 a 3,5). Nestará sa ani o deti ani o domácnosť. Stará sa iba sama o seba. Som z toho strašne sklamaná, lebo kým sme boli s deťmi doma, trávili sme spolu veľa času. Navyše sa poznáme od detstva. Keby bol ten jej manžel nejaký chrapúň...Je to však dobrák od kosti (tiež sa poznáme od "základky"). Je toho na neho teraz strašne veľa a tiež sa ho nikto nespýtal, či to takto chce. Som si vedomá, že to nie je moja vec, ale vďaka tomu, že sa relatívne dobre poznáme, nedarí sa mi od toho odosobniť. Je mi to veľmi ľúto :(
Markíza
expert

Odoslaťod slniecko »

sklamana, je mi to luto, ale asi dobre pre teba....skor dokazes urobit hrubu ciaru a zacat novy zivot...drzim palce :4: :4: :4:
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.